dne 03.01.2018 odehraje HCSV na domácím ledě další derby s HC BAK Trutnov.
Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace:
24.12.Na slovíčko s Michalem Křelinou...Lucie HorčičkováMichal Křelina je velmi důležitým a zároveň ne úplně viditelným :) členem realizačního týmu našeho vrchlabského áčka. Jeho role je vedoucí mužstva a částečně i kustod. Ve Vrchlabí působí již sedmou sezonu a tato práce ho stále baví. V čem spočívá práce vedoucího mužstva a jak on tráví své volné chvíle a Vánoce? To si přečtěte Vy sami.
24.12.PřáníDaniela UdatnáVážená hokejová rodino,
blíží se svátky a konec roku a mně připadla milá povinnost krátce Vás, jménem celého vedení, pozdravit a popřát Vám vše nejlepší do nového roku.
23.12.Z předvánoční Prahy Vrchlabí veze dva bodyKOB - VRC 3:4, 28.kolo | Vendula SahánkováDnešní předvánoční zápas se nesl v duchu prodloužených trestů, které padly na obou stranách. Samotný zápas skončil nerozhodným výsledkem 3:3, v prodloužení se ani jedné straně nepovedlo skórovat a tak následovaly samostatné nájezdy. A v nich se zadařilo až v osmé sérii, kdy za vrchlabský tým vyjel již podruhé kapitán Martin Filip a prostřelil pražského brankáře. Domů tak náš tým veze dva body.
22.12.Vánoční hokejový turnaj ročníku 2010 - 2011Daniela UdatnáV pátek 22.12.2017 se na vrchlabském zimním stadionu konal 1.ročník vánočního hokejového turnaje ŠKO-ENERGO O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRCHLABÍ.
Patronem tohoto utkání se stal Jan Sobotka, starosta města Vrchlabí, který se samotného turnaje osobně zúčastnil a předával poháry po vyhlášení výsledků.
22.12.Zápas na Kobře se odehraje v netradičním časeKOB - VRC 3:4, 28.kolo | Raina TomanováPředvánoční utkání se odehraje na pražském ledě nezvykle již od 12 hodin. První vzájemné utkání na ledě soupeře Vrchlabí vyhrálo, v odvetném zápase si Stadion před domácími diváky neporadil a Kobra si odvážela vítězství 7:2.
20.12.Souhrn mládeže 16.12. - 17.12.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
20.12.HC Stadion rozehnal Vlky z JablonceVRC - JAB 10:5, 27.kolo | Raina TomanováParádní představení předvedlo před domácími diváky Vrchlabí, ve 27. kole přivítalo jablonecké Vlky. Ti byli jakožto lídři tabulky také papírově lepším soupeřem, ale HC Stadion ukázal svou sílu především ve druhé třetině, kdy vstřelil celkem šest branek. Tři body berou za vítězství 10:5.
19.12.Poradí si Stadion s lídrem tabulky?VRC - JAB 10:5, 27.kolo | Lucie HorčičkováPo týdenním volnu se HC Stadion Vrchlabí utká s Vlky z Jablonce nad Nisou, kteří jsou v čele tabulky. Jak si s nimi poradí tentokrát se přijďte podívat sami již tuto středu 20.12.2017 v 18:00 na vrchlabský stadion. A nezapomeňte, podpora je vždy důležitá!
17.12.Co se včera stalo ve II.lize - západ?Daniela UdatnáDíky odstoupení Mostu z ligy, měl náš tým čas na vánoční nákupy, v ostatních klubech se ovšem bojovalo o další cenné body.
15.12.Rozhodnutí STK ČSLH - HC Most - Odstoupení ze soutěžeDaniela UdatnáTo, co jsme avizovali, se stalo skutečností. HC Most / Antiradary Slaný končí ve II. lize.
13.12.Další výhra na domácí půděVRC - LET 6:3, 25.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl první a druhou třetinu vyrovnaný, ve třetí třetině však začali dominovat domácí, když zvýšili skóre až na konečných 6:3. Body za dva góly a asistenci si dnes připsal do tabulky Tomáš Šťastný, kapitán Martin Filip byl autorem jedné branky a dvou asistencí. Domácí dohráli zápas v naprosté pohodě a to přispělo ke krásnému výsledku.
13.12.Souhrn mládeže 6.12. - 10.12.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend, spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím a nejnovějšími aktualitami.
12.12."S Letňany zatočíme" říká trenér Petr HlaváčVRC - LET 6:3, 25.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 13.12.2017 přivítáme na domácím ledě tým HC Letci Letňany, nad kterými se Stadionu zatím ještě nepodařilo zvítězit. Jak si Stadion poradí s Letňany tentokrát? Na to se přijďte podívat Vy sami.
10.12.Ze Sokolova body nevezemeSOK - VRC 3:2, 24.kolo | Jan PřikrylPo první třetině jsme prohrávali 2:0. Druhá třetina skončila remízou 1:1. Poslední část vyhrálo Vrchlabí 1:0, ale vyrovnat se týmu z Krkonoš nepodařilo.
9.12.Odstoupení ze soutěžeDaniela UdatnáAntiradary Slaný / HC Most končí ve 2. lize!!
8.12.Po vyhraném derby míří Stadion do SokolovaSOK - VRC 3:2, 24.kolo | Lucie HorčičkováPo středečním vyhraném derby se v sobotu 9.12.2017 pojede HC Stadion poprat o další tři body do Sokolova. S tímto soupeřem se Stadion setká také již potřetí v této sezóně.
6.12.Další tři body získal Stadion proti Dvoru VRC - DKL 3:1, 23.kolo | Raina TomanováStředeční utkání Vrchlabí - Dvůr Králové dopadlo lépe pro domácí tým, který po boji zvítězil 3:1. Rozhodla třetí třetina, ve které Stadion vstřelil dvě branky, zatímco Dvůr se prosadil pouze jednou.
5.12.Opět jsme se dočkali a hned derby!VRC - DKL 3:1, 23.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 6.12.2017 odehraje HC Stadion Vrchlabí derby proti HC RODOS Dvůr Králové. Tito soupeři se spolu setkají letos již potřetí. Skóre je nyní 1:1. Jak to změní zítřejší utkání, se přijďte podívat Vy sami! Kromě zápasu se můžete těšit také na Mikuláše s čertem a andělem, speciální akci pro ženy, soutěž „Hod pukem na střed ledové plochy“, nebo na hráče A-týmu, kteří budou podepisovat týmové kartičky a vyfotí se hromadně se všemi ženami v novém tričku.