HC Stadion Vrchlabí – "S Letňany zatočíme" říká trenér Petr Hlaváč
Preview k zápasu

"S Letňany zatočíme" říká trenér Petr Hlaváč

12.12.2017
Lucie Horčičková

Ve středu 13.12.2017 přivítáme na domácím ledě tým HC Letci Letňany, nad kterými se Stadionu zatím ještě nepodařilo zvítězit. Jak si Stadion poradí s Letňany tentokrát? Na to se přijďte podívat Vy sami.

Sérii čtyř vyhraných zápasů ukončilo Stadionu sobotní utkání v Sokolově, kde vrchlabský tým podlehl domácímu mužstvu a odjel domů s prohrou 2:3.

Středečním soupeřem bude mužstvo HC Letci Letňany, s nimiž se Stadion setká již potřetí. Ve dvou odehraných zápasech s nováčkem z Letňany se Stadionu příliš nedařilo...První utkání se odehrálo na vrchlabském ledě, odkud si Letňany odvezly výhru 6:3. Ve druhém zápase se Stadionu nepoštěstilo ani na ledě v Letňanech a odjel domů s prohrou 1:8.

HC Letci Letňany jsou nyní v tabulce na osmém místě s 24 body. V 17. kole zvítězili Letci nad Řisuty 3:2 a vítěznou vlnu si drželi až do 23. kola, ve kterém podlehli Jablonci 3:5. Poslední zápas odehráli Letci proti Kobře, nad kterou se jim také nepodařilo zvítězit (3:4).

Jiří Jakubec k nadcházejícímu zápasu:
Po těsné prohře v Sokolově nás zítra čeká ne zrovna oblíbený soupeř z Letňan. Ani v jednom vzájemném zápase jsme nedokázali se soupeřem držet krok a soupeř nás přestřílel. Doufám, že na zítřejší zápas budeme lépe připraveni a konečně letce sestřelíme. Máme jim co oplácet.
Předpokládaná zítřejší sestava:
G: Abrahám, Jelínek
O: Abraham, Niko, Tržický, Chleborád, Jirků, Pojkar, Matějček
Ú: Procházka, Filip, Šťastný, Pšurný, Urban, Miškovský, Bláha, Šimoníček, Oppelt, Kerekanič
Zítra hraje zápas hradecká juniorka, takže z Mounfieldu nebudeme mít nikoho.