HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
29.03.2023, 08:56
 
 
Ještě jedno. Nesmím zapomenout na Supras. I jim patří ohromné poděkování. Byli fakt perfektní, vytrvalí a dokázali strhnout i zbylé fanoušky v ochozech tak,že tu byla pakt parádní hokejová atmosféra. DÍKY:
 
 
29.03.2023, 08:40
 
 
Také bych se chtěl přidat k poděkování. Určitě jstě předčili všechna očekávání. Po těžkostěch před sezónou ( Dynamo) s tím spojený prodej licence, nutnost sestavit vlastně úplně nový tým tak, aby byl konkurenceschopný v 2.lize, o které nikdo něvědel, jaká bude její úrověň. Dnes už víme, že byla hodně vysoká. A také už víme, že se stavba mužstva povedla. Byla založena na našich odchovancích či hráčích se vztahem k Vrchlabskému hokeji. Ti, od kterých se očekávalo ( Urban, Chalupa, Chrtek, Bláha, Bendík) že se o ně nové, mladé a z větší části hodně nezkušené mužstvo může opřít, tak svoji roli naplnili beze zbytku. Kolem nich rostli další a všechno to gradovalo v play off. Tam se ukázalo, že máme kvalitního gólmana a jak dokáže mužstvo bojovat jako TÝM, Ale každý tým potřebuje svého vůdce a tím bezesporu byl Urban. Opravdu kapitán na svém místě.
Mužstvo bylo parádně fyzicky připravené, protože vzhledem k opravdu nevídané marodce se vlastně hrálo na 3 lajny už někdy od listopadu. A při této porci zápasů. které následují rychle po sobě, tak to je záhul.. A přesto jsme letcům, kteří měli kompletní 4.lajny, byli víc než vyrovnaným soupeřem.
Takže závěrem bych poděkoval p.Cermanovi, vedení HC Vrchlabí za to, že vůbec na takto kvalitní hokej můžeme chodit a v neposlední řadě hráčům a realizačnímu týmu za to, jak reprezentovali naše město, že opět jsme mohli chodit na hokej, který měl grády, bavil a dokázal zase plnit stadión.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
29.03.2023, 07:38
 
 
Velký dík celému mužstvu, jeho vedení i vedení Staionu. Udělali jste všichni ohromný kus práce a hlavně jste bavili nás diváky. Myslím si, že nikdo nečekal ambiciózní postup do čtvrtfinále play off a hlavně tak vyrovnané zápasy. Cíl jste daleko překročili a za to vám všem patří velký dík.
Už se těším na novou sezónu, máme určitě dobrý základ. Přeji všem odpočinek po náročných bojích a především pevné zdraví !
 
 
jinfa | vrchlabí
28.03.2023, 22:26
 
 
Dnes chybělo jen kousek toho hokejového štěstí...,jinak celý tým bojoval na odvrácení konce sezóny jako jeden muž Smajlík Nevyšlo to,ale nikdo se nemá za co stydět!!!! Děkuji p.Aleši Cermanovi,vedení HCV a celému hráčskému kolektivu za vydařenou sezónu Smajlík HCV-olé!!!Zvláště v Play off to byl hokej jako řemen,který konečně přitáhl na náš zimáček parádní návštěvy! PS:Už teď se těším na novou sezónu Smajlík
 
 
Dolení | Vrchlabí
26.03.2023, 21:24
 
 
Ve středu je dáme Smajlík
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
26.03.2023, 19:27
 
 
Kluci, v úterý budeme na značkách a budeme fandit. Kdyby se podařilo srovnat na 2:2, tak by to byl super úspěch.
Dneska měl trošku slabší den náš brankář, ale je to jenom člověk. Jinak všechny zápasy odchytal špičkově a podržel nás. Ve středu bude doufám plný staďák.
 
 
jinfa | vrchlabí
26.03.2023, 17:37
 
 
Tak to dnes nevyšlo.A nemusíme rozebírat jestli kvůli taktice anebo stále poměrně velkému počtu vyloučení na naší straně.To si kabina vyřeší sama.Byl to jen jeden zápas v play off a ten musíme hodit co nejrychleji za hlavu.V úterý je nový den a věřím,že máme na to sérii vyrovnat Smajlík Náš tým došel daleko,což už teď je obrovský úspěch!!! V úterý všichni na zimák.Náš tým nás potřebuje!!!Tak ať je stadión narvaný až po střechu! HCV-olé!!!
 
 
Dolení | Vrchlabí
26.03.2023, 17:01
 
 
Kluci nevadí.V úterý jim nedáme kůži zadarmo
 
 
26.03.2023, 15:08
 
 
1. třetina nevyšla, Vrátit Chalupu zpátky, udělat 2 gólové lajny a hurá na ně. Není co ztratit. Bavme se hokejem a užijte si tuto snovou sezónu.
 
 
Dolení | Vrchlabí
26.03.2023, 11:32
 
 
Tak kluci šťastnou cestu do Prahy a přivezte bod do Krakonošova. Smajlík
 
 
25.03.2023, 08:43
 
 
To Pepik447: Mám pocit, že sem jezdí rozhodčí, kteří chtějí být vidět, dokazovat všem, že oni jsou ti, kvůli kterým plný stadión a jak to mají pod kontrolou. Chtějí nechat asi hře spád, něco malého pustí a postupem času přibývá horších a horších zákroků a najednou v tom plavou. Asi jim přijde blbý vylučovat pořád a najednou nevědí, co s tím. A už nedokáží posoudit ani zákroky jako je vražení na hrazení. Je to fakt největší slabina 2.ligy. A jak psal JJ, že rozhodčí jsou jenom lidi že to nikdo nechce dělat, to neberu. Právě proto že jsou lidi tak by meli hlavně dbát na zdraví hráčů.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
25.03.2023, 08:29
 
 
Naši kluci zlatí. Gratuluji k výbornému výkonu a pěknému zápasu pro nás, diváky.
Jen dotaz, nevíte někdo, proč k nám na zápasy jezdí pruhovaní, kteří neznají hokejové předpisy a nebo jsou většinou slepý i když na hrubý faul koukají třeba ze 2 metrů. A nebo v tom je něco jiného (což vlastně ve sportu být nemůže, že Smajlík )
 
 
25.03.2023, 08:07
 
 
Nádhera. Plný stadión, výhra na ledě, to je balzám na tuto blbou dobu. Týmový výkon, kde se jako pravý kapitán prezentuje Patrik Urban. Chytil parádní fazónu, táhne celé mužstvo, jeho spoluhráči z toho dokáží profitovat a výsledkem jsou krásné , vyrovnané souboje s týmy, kteří si asi mysleli, že to budou mít s námi jednoduché.
Tak ať se zítra daří.
 
 
25.03.2023, 07:12
 
 
Kasy otevírají v 5 Smajlík K dispozici je online prodej, včera ho využilo hodně diváků…Nemusíte nikam běhat a při příchodu jen projdete bokem Smajlík
 
 
25.03.2023, 04:59
 
 
Říkal jsem před začátkem série, že Letňany jsou hratelný...A oni jsou.
Padá hodně gólů,a ikdyž jich hodně dostaneme,umíme jich hodně dát.
Absolutorium před Urbym,3+2 že šesti je paráda.
Pokud chceme jít dál,musíme zklidnit emoce a nechodit tolik ven, no a pak trochu doladit defenzivu-zápas co zápas dostáváme hloupý góly...Ale jak říkám, Letňany jsou určitě hratelný...
 
 
Dolení | Vrchlabí
24.03.2023, 21:23
 
 
Kluci dneska paráda jak na hřišti,tak v hledišti.Nevite někdo od kolika se otevírají pokladny?Dneska to byla docela zoufalost.(Kasy venku). Hezký večer Smajlík
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
24.03.2023, 21:20
 
 
Hoši, patří vám všem i trenérům absolutním. Plnej stánek a super hokej. Bohužel rozhodčí tragikomedie pokračuje i v play off.
V úterý bude, doufám, zase plno! Prostě hokejová pohádka Smajlík
 
 
Dolení | Vrchlabí
23.03.2023, 21:04
 
 
Zeptám se asi blbě,ale proč se nikdo nepokusí o kvalifikací 2 ligy Turnov.Jicin...Bylo by to blízko a hlavně derby.Diky Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
23.03.2023, 10:43
 
 
Včera jsme si to prohráli naprosto sami. Docela mě pozitivně překvapilo že Letňany ač hráli doma a jsou favoritem tak tam nějaký rozdíl nebyl herně moc znát. Co mě však zaráželo byli naše zbytečné fauly a to ne že bysme nestíhali, ale z flustrace. Bude v pátek opět dost nenávistná atmosféra vůči Pražákům v hledišti ty Letňany jsou celkově dost neoblíbený, ale na ledě by na to kluci měli zapomenout. Kdyby byl přísnější rozhodčí tak nehrajeme ve třech dvakrát, ale čtyřikrát a jednou dvě celé minuty! Je super co jsme toho tam ubránili, ale bere to hodně sil. Jinak opět velice solidní výkon Smajlík
 
 
23.03.2023, 07:55
 
 
Souhlasím. Určitě na ně herně máme. Opět budou rozhodovat maličkosti a disciplína. Možná mi včera naši hráči nepřišli tak fresh, ale to se určitě do pátečního zápasu vylepší. Neustále se opakuji, ale musím před nimi smeknout, protože v poměrně úzké rotaci dokážeme vzdorovat vyspělejším a postupuchtivým týmům. Moc bych si přál, aby byl zítra plný stadión a všichni společně jsme si to užili . Ať to dopadne jakkoliv. Když nic jiného, určitě si hráči naši podporu a poděkování zaslouží a vedení klibu můžeme poděkovat za to, že tu tuto parádní zábavu můžeme mít. Ruku na srdce, kdo z nás čekal, že ještě tuto dobu budeme chodit na náš hokej?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.