HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
30.06.2022, 09:36
 
 
To maruš:
Souhlasím, že odchodů hráčů kvůli PCE bylo víc než dost. A tím bych skončil veškerou debatu na toto téma.
Teď již žiju novou sezónou, hltám každé nové informace o skladbě kádru. Věřím, že budeme mít kádr na to, abychom bojovali o co nejlepší umístění, zahráli si playoff a celkově patřili k těm lepším týmům 2.ligy. Skupina je atraktivní. Uvidíme hodně velká jména, mužstva která vyhlásila postup do Chance ligy a snad taky i nějaké to derby.
A hlavně, já jsem opravdu moc rád, že by tady mělo působit hodně odchovanců, Je to zase motivace pro naše mládežníky.
Takže, hezké léto, hezkou dovolenou a v srpnu to zase vypukne a já u toho určitě budu.
 
 
30.06.2022, 09:03
 
 
To Jinfa.
Ahoj, četl jsem teď ten rozhovor. Těch hráčů takto díky PCE ukončených bylo rozhodně víc. Psal jsem tady vícerokrát, že tým musí mít svojí tvář, nesmí jí ztrácet a nesmí si nechat do toho až tak moc kecat. Vždy jsme tady byli uchlácholeni, že tomu tak není, a nikdy nebylo. No, každý si udělá a jistě udělal svůj obrázek na věc. Můj soukromý, fanouškovský sen je, vrátit se v čase o 4 roky zpět a žít tou dehdejší, čistou hokejovou dobou.
A nečíst tady uvědomělý kecy, který někdo někde v PCE vymyslel a my se tady pod ně podepsali a dali na papír.
No, jinak se osobně na sezonu těším a budu rozhodně ten, co na hokej chodit bude. A nejen na ten doma. Ahoj
 
 
29.06.2022, 09:30
 
 
To PepaHcv: Já myslím, že z úst našeho vedení bylo několikrát řečeno, že vzhledem k nízké návštěvnosti, s tím tedy spojený menší přísun peněz ze vstupného, neustále rostoucí náklady, atd. , které tedy peníze ze vstupného nepomáhaly hradit, tak za předpokladu, že se to nezlepší, nebude možné dlouhodobě Chance ligu držet. A pak přišel Dvůr s tím, že končí a rozpoutal se kolotoč. A výsledek je všem znám. Maruš má asi hodně blízko do "hokejové kuchyně", ale naše spolupráce s Dynamem byla v prvním roce dobrá. Oni něměli až tak širokej kádr, aby sem museli "cpát" kdekoho. V loňském roce už to bylo jiné . Už s příchodem trenéra Koudelky jsem měl pocit, že tomu tady chce velet a co přišlo od vedení Pardubic, bylo svaté. Prostě to nějak drhlo. A teď tam vymysleli tuto rošádu! Znám dost lidí z Chrudimi a řeknu vám, nejsou z toho odvázáni. Prý na nějaké béčko Pardubic chodi nebudou.
Ale už je to za náma. Zase budeme svůj klub, budeme mít naše mužstvo, kterému budeme fandit a buďme rádi, že se tu hokej na takovéto úrovni může hrát, protože ta doba je a bude hodně zlá. Tak pojďme klubu pomoc tím, že budeme chodit v hojném počtu a kromě toho, že hráčům vytvoříme bouřlivou kulisu, tak taky pomůžeme klubové kase.,
 
 
Jinfa | vrchlabí
29.06.2022, 00:56
 
 
To Maruš: Uznávám, že nic není jen černobílé...V hokeji jako takovém,je dost špíny. V rozhovoru (na stránkách Kozlů) mluví Kuba Soukup, že Vrchlabí dostalo nařízeno, že tu musí chytat přednostně brankář z Pardubic.A proto byl nucen odsud odejít.No jestli si Dědek kladl takové podmínky i u dalších hráčů,tak se už ničemu nedivím. Ikdyž samozřejmě neznám všechny důvody rozpadu spolupráce.
 
 
28.06.2022, 23:42
 
 
To PepaHcv...
Přesně, máš asi i pravdu... Řeknu ti, není většího zklamání, než to, co ti provedou lidi, kterým věříš...
Udělal jsem si v dost věcech pořádek, zahodil růžový brýle a život půjde dál. Mě nedělá problém jít se podívat na dobrej hokej ve druhé lize, problém mi dělá zkoušet zapomenout na svinstva kolem. Jak říkám, život jde dál.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
28.06.2022, 19:40
 
 
Paky by byla škoda. Jinak co psal Jinfa jen nepoužil bych slovo zradili, ale v množném čísle dva lidé neměli na to vylézt a říct pravdu že tady první ligu už nechtěli a nebo nechtěli na delší dobu což vedlo k reakci Dynama...
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
28.06.2022, 14:15
 
 
N. Paka se také připravuje na sezonu - viz přípravné zápasy:
16. 8. 18:00 BK Nová Paka - HC Vlci Jablonec nad Nisou
19. 8. 18:00 HC Wikov Hronov - BK Nová Paka
23. 8. 18:00 BK Nová Paka - HC Wikov Hronov
25. 8. 18:00 HC Vlci Jablonec nad Nisou - BK Nová Paka
28. 8. 17:00 HC Litomyšl (ZS Choceň) - BK Nová Paka
2. 9. 18:00 BK Nová Paka - HC Letci Letňany
14. 9. 17:30 HC Letci Letňany - BK Nová Paka
Také se můžete těšit na dva přípravné zápasy s HC Vrchlabí. O termínech budeme informovat později.
 
 
jinfa | vrchlabí
28.06.2022, 13:12
 
 
To Jake Ještě to není oficiální.... A třeba vše nakonec dobře dopadne.Ikdyž je Paka soupeř,tak jí žádné problémy nepřeju.
 
 
28.06.2022, 12:45
 
 
to : jinfa copak se děje v Pace?
 
 
jinfa | vrchlabí
27.06.2022, 20:20
 
 
Tak zřejmě do Paky nepojedem...Je fakt zlá doba a peníze na hokej se jen těžko hledají Smajlík Nikomu tyhle nesportovní pády do nižších soutěží anebo dokonce ukončení činnosti můžského hokeje jako ve Dvoře, vážně nepřejeu!!!Nás pro změnu podle zradil místní občan.. Smajlík O to víc si vážím našeho vedení ,že tu "alespoň" 2.liga může fungovat Smajlík HCV-olé!!!
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
26.06.2022, 20:01
 
 
Asi se nám rýsuje docela bezva kádr. K Bendíkovi a Bláhovi zůstal u nás bezva útočník Urban a přidal se k němu i Chalupa. Jak píše horal0007, zas se budeme bavit a volat chorál dej Bláha gól a třeba i dej Urban gól. Jen doufám, že nedopadnem jako některý zimáky, který nebudou mít peníze na provoz.
 
 
26.06.2022, 19:28
 
 
Další dobrá zpráva. Trochu jsem se bál, že Patrika zláká Chance liga a Davida, že Hradec odešle do Kolína. Oba jsou tu a spolu s dalšími určitě zase vytvoří mužstvo, které potáhne za jeden provaz a bude prohánět i ty největší adepty na postup. A doufám, že bude plný dům, a prostě se budeme společně hokejem bavit
Chorál dej Bláha gól mi už opravdu chyběl.
 
 
jinfa | vrchlabí
25.06.2022, 09:03
 
 
Chomutov ,Tábor a další ,staví velmi silné kádry.Věřím,že naše vedení nespí a pracuje jako vždy na tom,aby jsme i my hráli ve vyšších patrech ligy a nebyli za otloukánky Smajlík Tak ať se celému HCV daří Smajlík
 
 
22.06.2022, 08:00
 
 
Hezky napsáno od všech podemnou.
Je vidět, že ikdyž se tu toho spoustu nepovedlo, že ikdyž se udělalo i spoustu chyb(včetně vedení), hokej tady má stále svoji sílu a silný fanouškovský kořen.
Druhá liga letos bude mít určitě svoji kvalitu a myslím, že bude nejkvalitnější v historii.
Přeju Vrchlabí aby se definitivně a napořád už ponaučilo z chyb, který se opakovaly a aby tým měl zase tu svojí tvář, kterou měl v letech bez PCE.
A taky, těším se na jména, která tady budou a pak i snad která se sem k nám zase někdy (třeba i brzo) vrátí... Srdci neporučíš...
 
 
21.06.2022, 19:07
 
 
Je jasný, že rozdíl mezi Chance ligou a 2 ligou by.měl být viditelný, už i vzhledem k tomu, že Chance liga je profesionální soutěž, kde hráči mají na starosti pouze hokej. Ve 2 lize budou mužstva na bázi profi, ale i ryzí amatéři, tak jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Ale kvalita soupeře podle papíru vypadá hodně dobře. Čekají nás opravdu silní soupeři. Tak uvidíme , jak se naše mužstvo bude prezentovat. Moc se těším na oznámení soupisky a podle vyjádření JJ by tam mělo být dost odchovanců. To samozřejmě kvituji. Možná to bude chvili trvat než si všechno sedne, ale musíme být trpělivý a ono to půjde. Už teď se těším na první přáteláky, ikdyž doma jich moc není..
 
 
jinfa | vrchlabí
21.06.2022, 18:37
 
 
To :paboubek.Přesně rozdíl mezi soutěžemi je kvalitativně obrovský.Ikdyž jsme sezónu nezakončili úplně podle představ,tak v sezóně bylo k vidění hodně povedených utkání.Bylo prostě vidět,že to je profesionální soutěž se vším všudy.Je to pryč a nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem.Ale jedno "heslo" ve mně zůstane ještě hodně dlouho..Dědek=nenávist!!!!Hráči jako Sýkora,Berger,Matějček,Rolinek,Soukup a spoustu dalších tu dřeli o postup.A proč?Pro miliárdářův rozmar?!Jinak se těším na novou sezónu a snad nám bude brzy představen kádr.A také věřím v návrat fanoušků Smajlík
 
 
21.06.2022, 18:17
 
 
Rozdíl Chance ligy a II. ligy je obrovský. První covidový rok skvělý, odkoukaný komplet v TV.Za to velký plus, že jsme mohli sledovat zápasy i u soupeře. Uvítal bych to i v II.lize. Inspirace by mohla přejít z fotbalu. Všechny zápasy v kraji jdou přímo. Nejvíce mě mrzí, že opět z první ligy padáme ne kvůli výkonům Sestoupit a sestoupit je veliký rozdíl. Co to dalo práce, a skvělé podívané, pokusit se o první ligu. Nakonec se povedlo. Vzpomínám na souboj s Chrudimí a další zasloužený postup, byť administrativní a bez fanoušků. Vím, že Dvůr nemyslel na zadní kolečka Dvůr dopadl na velikášství majitele, co viděl jen zviditelnění své firmy a nemyslel vůbec na zadní kolečka. V Trutnově je to také podivné, okresní město velikosti Litvínova nedohrálo ani kraj. Snad se Trutnov a Dvůr vzchopí a půjdou hokejově nahoru. U nás je snad situace úplně jiná. Určitě jsme toho dosti zvorali, ale především zažili. Co tu hrálo za ikony hokeje, to snad jinde ne.Opravdu namátkou. Hlinka , Sýkora, Rolinek.A porazit Kladno v přímém přenosu ČT s Jágrem,zážitek nadevše A Vašíček se tu snad objeví v dresu Rebelů. A s Příbramí snad dorazí Láďa Gengel. Tím chci říct, že zklamání pomalu vystřídá těšení na novou sezonu. Hlavně model soutěže je atraktivní. Teď budu věřit a doufat, že budeme hrát v popředí, jak tu je dobrým zvykem. Permici samozřejmě kupuji. HCHCV, do toho!!!
 
 
18.06.2022, 13:06
 
 
tak už jsem pomalu vstřebal prvotní šok z nové situace a pomalu se začínám těšit na novou sezonu. Naše skupina v 2.lize vypadá hodně zajímavě a oproti minulosti by měla být mnohem atraktivnější .Jen věčná škoda, že zmizala ta derby s okolními rivaly...
 
 
Jinfa | vrchlabí
16.06.2022, 10:08
 
 
To horal 0007.Ty přípravné zápasy budou asi s Pakou,atd.Myslim, že pro Litoměřice či Kolín už bohužel nejsme rovnocenným soupeřem .
 
 
16.06.2022, 08:01
 
 
Je jasný, že když hráči mají rodinu, tak hold jdou tam, kde jim nabídnou lepší podmínky, aby "domácí rozpočet" naplnili. Smajlík Tomu se nelze divit. Tak jenom doufám, že u dalších zvítězí Vrchlabské srdíčko, hrdost na naše město a budou se nadále bít za HCV. Protože co vím, tak zájem o naše hráče je. A když jsem si přečetl složení naší skupiny, tak je to hodně zajímavý. Určitě kvalita bude úplně jinde než v předšlých letech!!!
Taky se těším na oznámení prvních jmen a hlavně na to až to vypukne. A chtěl jsem se zeptat, zda přípravné zápasy zůstavají v platnosti.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.