HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
26.11.2022, 21:31
 
 
Hoši díky. Porazili jsme slepici Čejku, pouť z Chebu i cirkus praso-vepřů na tribuně. Chebu by slušela ruSSko-oberliga Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
26.11.2022, 21:21
 
 
Velká gratulace, po první třetině to nevypadalo na takový nářez. Samozřejmě speciální poděkování Tomášovi Bláhovi. Dneska mu to tam padalo Smajlík
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
24.11.2022, 15:30
 
 
Gratulace ke třem bodům. Návštěva tedy děsivá, v sobotu, jak píše hcvrchlabi, bude lepší. Ta obrana je stále dost labilní.
V sobotu bude Cheb těžší soupeř, tak hlavně nic nepodcenit. Divácí si zaslouží odměnu ve formě vítězství.
 
 
24.11.2022, 12:24
 
 
Super 3 body. Utkání jem viděl až dnes ze záznamu. Musím se ztotožnit s hodnocením našeho trenéra. Do útoku to bylo dobré, tlačili jsme se do gólu, dali i pěkné branky. Ale do obrany to nebylo úplně bez chyb. Lepší mužstvo by nás víc potrestalo. Je na zymyšlení, že u všech inkasovaných branek jsou obránci 17+7. Na tom je třeba zapracovat. Ale líbilo se mi, že všechny lajny si dokázaly vytvořit tlak a dávat branky. Taky podržel gólman. Konečně vyšly taky přesilovky.
Dnes jsem koukal na množství diváků. 80. To je teda hrozná bída. Už se těším na sobotu, snad se nás, fanoušků sejde co nejvíc a užijeme si pravou hokejovou atmosféru.
 
 
Dolení | Vrchlabí
23.11.2022, 19:08
 
 
Tak kluci ať se dneska daří.3 body potřebujeme. Smajlík
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
23.11.2022, 12:57
 
 
Tak dneska hoši nastavit mysl jen na vítězství. Nepodcenit soupeře a od začátku makat a nic neponehat náhodě. Držím palce !!! Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
21.11.2022, 10:54
 
 
S hodnocením trenéra po Kobře ,se dá souhlasit.Ale co se musí tedy změnit,aby se začalo opět herně i střelecky dařit?Bude náš kádr snad výrazně posílen o snajpra(y) a kvalitní obránce?Nebo bude stačit,když se přestanou dělat hrubé chyby v obraně a naši střelci se probudí?Motáme se kolem šestého fleku ,takže zatím není důvod k panice Smajlík
 
 
21.11.2022, 09:42
 
 
Co takhle hodnocení posledních dvou zápasů Pánové,to vám už fanoušci nestojí za těch pár řádků?
 
 
19.11.2022, 21:54
 
 
Hoši klid. Ono to zase půjde. Bohužel, jsme plonkovi v koncovce. Šance jsou, ale góly z toho ne. A soupeři pak z minima vytěží maximum.
Ale netřeba vědět hlavu. Zase se to zlomí.
Hlavně vyprázdnit marodku a ve středu hrr na ně.
 
 
19.11.2022, 13:58
 
 
Dotaz. Už byl někdy potrestán rozhodčí za svůj výkon ve Vrchlabí. Co pak tam asi píšou delegáti do zápisu o utkání. Hráči nedisciplinovaní, obecenstvo agresivní, pořadatelé na prd, rozhodčí výborní.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
18.11.2022, 18:30
 
 
Téma rozhodčích začíná již slavnou komisí. Viktor Ujčík tam nemá co dělat, protože na to nemá čas. Trénuje ambiciózní prvoligový klub a tak se stane že disciplinárka vynáší tresty až tři dny po zákroku což je špatně. Nedivím se že nejsou mladí rozhodčí, když lidé tento binec vidí. Některé výroky Viktora Ujčíka během kariéry a podivné tresty vůči klubu, proti kterému se kdysi jasně jako hráč vymezil pak přinášejí onu ostrou reakci pana Dědka. Na druhou stranu všechny kluby tam Ujčíka zvolily, takže mají co chtějí. A co se týká Letňan tak si vůbec nemyslím že by ten zápas byl od nich ovlivněn, ale sudí připískávají Pražskému klubu. Kdo neviděl ať se podívá na reakce fanoušků po zápase v Táboře. Hodně podobné jako tady a podobné zprávy z Hronova. To není náhoda. Buďto mají Letňany dobré známosti přes své osobnosti ve vedení, nebo se sudí chtějí zavděčit, nevím. Co v životě nepochopím jsou lidi co zahází kelímky hrací plochu a dostane náš klub kvůli nim pokutu. V životě jsem nic nehodil a je to naprostá hovadina.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
18.11.2022, 17:29
 
 
Děkuji JJ za vyčerpávající odpověď na můj dotaz, který se týkal zápasu našeho dorostu v Jablonci. Ptal jsem se na to proto, že jsem něco již slyšel, ale bylo to "jedna paní povídala". Takhle je to řádně objasněné a dorostencům přeji, aby nadále pokračovali ve vítězném tažení. Smajlík
 
 
18.11.2022, 16:55
 
 
Děkuji za vyjádření JJ. Většina klubů už má diskuzní fóra zablokovaná, takže buďme rádi za to co je. Většinou se tu k rozhodčím nevyjadřuji, ale teď, po určitém čase přidám svůj pohled na zápas s Letňany. První třetina naprosto parádní, nasazení, velké šance, stav měl být tak 4:0 a nikdo by nemohl říct půl slova. Druhá třetina byla, až do kritického momentu, vcelku vyrovnaná. Do té doby krásný hokej. Situaci s naším vyloučením popsal JJ přesně. Sice jsem udělený trest 7min nechápal, ale asi to tak lze nasčítat. Reakci publika chápu, ale moc jsme týmu nepomohli. V přesilovce jsme měli protiútok, který zakončila sekera hostů a naštvaný rozhodčí nic. Jasné TS. V tom samém střídání nás frustrovaný rozhodčí nesmyslně poslal do tří. Gól nám sice nedali, ale tím hokej skončil. Následovala oboustranná šavlovačka, do které už rozhodčí raději nezasahoval. Už jenom sledoval časomíru a těšil se, až z ledu vypadne. Žádný úmysl nás poškodit bych v tom neviděl. Nakonec se podařilo hostům dotlačit našim, už hodně unaveným hráčům (fyzička?), puk do brány a bylo rozhodnuto. Závěrem děkuji za obrovské nasazení celému týmu a příště s Hlinkovým: Hlavně se z toho….
 
 
jinfa | vrchlabí
18.11.2022, 16:24
 
 
To Jirka Jakubec.O faulu Kerekaniče tu nikdo nepochybuje.Ale nedělejte z nás jen diváky,kteří hokeji a rozhodčím vůbec nerozumějí!Každý ví,že je bordel na svazu,v projektu Litoměřice, dále že se trenéři a majitelé nechají uplácet od bohatších rodičů jen proto,aby jejich děti hráli.Ač nemám rád Dědka za to,co našemu HCV udělal,tak v řadě jeho názorů na tuhle problematiku mu musím dát za pravdu.A to i v názoru na Ujčíka...Všichni čekám jaké budou výsledy auditu na svazu,A doufám,že nové vedení nezamete nic pod koberec.My nejsme jen lidé,kteří na zápas přijdou vyřvat anebo vybít své emoce!Takže Glanc prostě jen odvedl nekvalitní práci? Smajlík A my všichni, se tedy podle vás můžem připravit na to,že takhle špatně odpískáná utkání budou už stále? Smajlík My jsme rádi,že tu hokej máme.Snažíme se vedení věřit a tým HCV podporujem.Uznávám,že každé lití piva,či házení předmětů na led je přes čárua stojí klub zbytečné peníze.Měl by jste ale vědět,že existuje skupina lidí,kteří vám po loňském mlžení.. a hodně "divné" kontumaci ,stále jaksi nevěří a prostě na zimák nepříjdou.Já osobně tam budu příště zas.Ale prosím nedělejte z nás jen lidi,kteří o hokeji nic nevědí!Ať se zítra na Kobře daří!!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
18.11.2022, 10:55
 
 
To Pepik 477
Včerejší zápas dorostu v Jablonci nebyl o rozhodčích, ty svoji práci zvládli celkem slušně. Dle informací od trenéra nebyl zápas nijak extrémně vyhecovaný až 5 minut před koncem byl ze strany domácích faulován kolenem 1 z našich hráčů, který zápas kvůli zranění nedohrál. Faul byl sice nebezpečný, ale nevypadalo to na zjevný úmysl. Hráč domácích byl vyloučen na 5 + OK.
V dalším střídání byl úplně nesmyslně a bezdůvodně faulován další náš hráč Matěj Kafka. Ten po předchozím souboji byl v kleče a do souboje přijel jako třetí hráč Jablonce, který mu kolenem úmyslně narazil do hlavy. Potom se celkem pochopitelně strhla rvačka. Rozhodčí okamžitě hráče JBC vyloučil a udělil mu nejvyšší možný trest TH. Dle předběžných zpráv z příslušné disciplinární komise bude hráči JBC udělen vysoký trest v řádu měsíců. Vše se odehrálo za rozhodnutého stavu 1:6 pro náš tým.
Zde tedy v hlavní (záporné) roli byl domácí hráč a nikoliv rozhodčí. Jinak Matěj zůstal v jablonecké nemocnici 2 dny na pozorování a doufáme, že tento zákrok zůstane bez následků.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
18.11.2022, 10:19
 
 
Zdar všichni, po delší době přidám příspěvek na naše DF.
Rozhodčí
Ze svoji pozice jsem schopen tuto problematiku vidět v trochu širších souvislostech než běžný divák.
Nejprve pár slov k celkové situaci s rozhodčími. Rozhodčí nejsou a i když se jim svaz snaží vylepšovat podmínky, tak jich nijak nepřibývá. Prostě lidí, kteří si chtějí nechat nadávat nebo po sobě nechat lít pivo je velmi málo a proto je těžké se bavit o kvalitě, protože ta vzniká vždy z konkurenčního prostředí. Například v našem regionu jsme snad jediný klub, který za poslední roky dokázal do systému dodat několik mladých rozhodčí, kteří musí jezdit po celém kraji. I já sám v pár nejnutnějších případech chodím pískat minihokeje a není nic lepšího než si to sám zkusit. Na rozhodnutí máte sekundu, pak rozhodnutí už nemůžete měnit a někdy dokážou být šílení i rodiče malých dětí.
Zcela odmítám jakékoliv spekulace o záměrném ovlivnění zápasu. Já jsem se za poslední (dlouhou) dobu v hokeji s ničím podobným nesetkal a obzvláště v této fázi soutěže a aktuální situaci, kdy kluby počítají každou korunu, je tento názor úplně mimo mísu. Rozhodčí v zápase s Letňany v některých okamžicích rozhodnul hodně necitlivě, na druhou stranu faul a následné běsnění Kéry bylo zcela mimo mísu a po zásluze potrestáno. Bohužel za lití piva na led resp. na rozhodčího bude klub opět finančně potrestán. Chápu, že emoce v takto vypjatém zápase a situaci jsou enormní, na druhou stranu si všichni diváci musí uvědomit, že takovým chováním poškozují především klub!!


 
 
Pepik477 | Vrchlabí
17.11.2022, 18:00
 
 
Není někde nějaký popis nebo vyjádření našeho trenéra ke včerejšímu zápasu dorostu Jablonec B - Krkonoše (1:6) ? Tam to prý taky zaříznul černě pruhovanej v neprospěch našeho dorostu až z toho na ledě byla mela a jeden náš hráč byl odvezen do nemocnice v Jablonci. Smajlík
 
 
17.11.2022, 10:13
 
 
Ještě jeden příspěvek ke včerejšku. Pro mě jsou naši hráči morálním vítězí a včera jsem na ně byl opravdu hrdý. Odvedli pro sebe pro klub a pro nás fanoušky výkon, který je hoden obdivu. Ale bohužel, dnešní sport už je hlavně o penězích a kluby jsou ochotný pro úspěch udělat cokoliv.
Pak se nedivme, že nejsme schopni vychovat hráče, kteří zase vrátí lesk českému hokeji. Vydlažděná cestička, odstranění problémů a pak by si jeden myslel, že už to umí. Ale to jenom na okraj.
Takže ještě jednou za včerejšek díky a nenechte se otrávit. Znáte to, na každou sv..I, se vaří voda.
 
 
17.11.2022, 09:57
 
 
Naši hráli včera opravdu výborný hokej. Škoda neproměnění šancí. Mnohdy chyběl kousek štěstí. Branař soupeře ale předvedl velmi dobrý výkon. Velký extrement v pruhovaným Šimon Glanc je pražák, ale hlavně ČSLH je letos nominovaný na řízení jako hlavní rozhodčí extraligy ligy juniorů a nižších juniorských soutěžích. Jak pak se asi dnes dostal k nám? Letňany je špína klub. tento Nedvěd je celý život béčko. Včera nám po první třetině málem vzteky zničil dvířka na střídačku. Ale od druhé třetiny již hrál extrement Glanc podle jeho not. Jistě ho to potěšilo. Bohužel je v našem hokeji dost podobných ubožáků.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
17.11.2022, 08:21
 
 
Ze včerejšího zápasu se mně líbila I. třetina. Takovýhle hokej jsem od našich kluků ještě neviděl. Byla to radost se na to dívat. Už jsem se těšil na II. třetinu, ale díky pruhovanému Glancovi to již byl hrozný hokej. Úplně zkazil radost ze hry všem divákům a jistě taky všem hráčům. Vůbec to neustál a bylo na něm vidět, že mu nejde o hru, ale o výsledek Smajlík Musím dát za pravdu všem diskutujícím pode mnou, hlavně posledním třem. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.