HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
KIZNOH | Vrchlabí
15.10.2020, 13:55
 
 
To JJ...
Jsem pyšný na to, že máme takové lidi ve vedení HC Vrchlabí !
 
 
15.10.2020, 13:18
 
 
To JJ...
Hezky napsáno. Někteří vládní představitelé této země by se mohli učit. Díky Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
11.10.2020, 00:12
 
 
Souhlasím s tím že by diváci mohli hráče nakopnout. Bude to teď možná trend že se může i více dařit venku než doma. Podívejte se na další zápasy jenom 1 domácí tým vyhrál a 4 hostující. Venku se teď bude hrát lépe. K našim hráčům. Nebudu kritizovat pro jeden zápas, přesto mě přišlo že se kluci po první brance tak nějak poplácali po ramenou že to zase jede jako po másle a ono ouha kluci z Prostějova si pro tu výhru šli víc. Hosté byli lepším týmem, dali dvě přesilovky. Našim se snaha upřít nedá, dnes to ale nestačilo. Některé chybky v rozehrávce připomínali zápas v Jihlavě. Popravdě dnes jsem to nečekal, ale takový je hokej. Viděl jsem minulý zápas Prostějova proti Šumperku tedy viděl větší část zápasu a ten rozdíl ve výkonu Prostějova byl diametrálně odlišný. Třeba to bylo také zčásti absencí domácích fans. Škoda tyčky Pauloviče ve třetí třetině. Teď ta nepříjemná pauza a co se bude dít nikdo neví Smajlík
 
 
10.10.2020, 23:03
 
 
To LokiVR...
Kamera za mě dnes podle mě lepší, než minule. Dost možná že ale je to u mě podrtženo tím, že kolem kamery nebyli diváci.
Co se týká nakopnutí našeho týmu divákem, tak to je určitě pravda, násobenou u nás doma. Potkáš-li jakýhokoli našeho hráče, zeptej se ho, potvrdí ti to. To spojení prostě funguje, dnes ne, ani nemohlo...
 
 
10.10.2020, 22:53
 
 
Tak zrovna dnes by to možná diváci nakopli a pomohli otočit, nevadí, snad ještě šanci dostaneme. Pravdou je velmi málo vyhraných vhazování a stejně tak prachbídně hrané přesilovky, kdy se jeden bojí, aby jsme nedostali branku. K příspěvku níže, z posledních dvou utkání se mi nejvíce líbila lajna Urbana právě s Moníkem jako motorem a i dnes, co střídání, to minimálně tlak a pak na tři lajny a nic z toho. Tak snad po promoření zase na značkách. Pozn. Ještě ke kameře, jak se vám líbilo umístění kamery nad ledem?
 
 
mavericc | Vrchlabí
10.10.2020, 22:22
 
 
Dneska jednoznačně soupeř z Prostějova lepší. Do dalších zápasů,bych se ale za mě zaměřil na zlepšení přesilovek, ty jsou stále o 1 maximálně 2 střelách. HCV.
 
 
10.10.2020, 21:38
 
 
Dnes se to nepovedlo. To nasazení nebylo takové jaké bylo třeba. No nic. I přesto si myslím,že začátek soutěže se povedl. Snad bude brzy nějaké pokračování .
A nemoci ani trénovat, to už je moc. Takže, když to všechno půjde dobře, tak hokej tak za měsíc.
 
 
10.10.2020, 21:03
 
 
Růbezahl...
Po delší době onanie nad zdejším hokejem první blití...? To je dobrá bilance tvl., ty jsi taky dobrej pacient, viď?
 
 
10.10.2020, 21:00
 
 
Dneska nedobrý první dvě třetiny, dělali jsme v obraně před naší bránou hrozný chyby, neměli jsme pokrytý hráče, špatně bruslili, byli všude pozdě... Prostějov chtěl víc. My nechávali hodně prostoru jejich hráčům u nás mezi kruhama... Nelíbilo se mi to, rychle zapomenout... Máme spoustu času teď, bohužel... Sorry
 
 
jinfa | vrchlabí
10.10.2020, 20:58
 
 
Tak určitě nebudem stále jen vyhrávat,Jsme nováčci a ikdyž jsme dnes prohráli(možná i nečekaně),tak v předcházejících zápasech jsme si dokázali,že můžem hrát s každým a také můžem porazit každého.Já jsem s našim dosavadním působením v nové soutěži spokojen!!!Teď si nějaký na nějaký čas odpočinem,A to dokonce i bez řádného tréninku!!Teď tak maximálně "Stiga hokej"Jen mám strach,že to bohužel nebude jen těch 14 dní... Smajlík Hlavně,aby jsme my fanoušci ,spolu s naším skvělým týmem ,přežili tuto zlou dobu ve zdraví!!HCV-olé!!!
 
 
10.10.2020, 20:32
 
 
Tady se ukáže fanoušek. Když se daří, vynáší hráče do nebes, když to nejde, hned zatracuje. Ano, dnes to není ono, ale i takové jsou dny.
Ale jedno mi vadí. Stáhneme hru na 3 lajny a proč si sedne F. Moník a dál se na ledě trápí Mrňa. Smajlík . K tomu nejistá obrana, neplodný útoku, tak to ani dnes nemohlo dopadnout jinak.
Teď bohužel pauza, tak snad za 14 dni....
 
 
10.10.2020, 20:28
 
 
Hodně vlažnej výkon.A komentátor se jmenuje Uhnízdil? Smajlík
 
 
10.10.2020, 19:26
 
 
tak snad ještě že tam u toho dneska nejsme Smajlík , bohužel není každý den posvícení
 
 
10.10.2020, 19:21
 
 
Na to se nedá koukat! Jdu blejt. Smajlík
 
 
09.10.2020, 03:30
 
 
To loteno...

Tvl., jdi s tím odsud do prd-le...!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
08.10.2020, 17:08
 
 
Super no tak máme další zákaz a opět bez odpovídající finanční kompenzace pro kluby. Likvidace sportu pokračuje. Zaujala mě situace u Českého fotbalu kde týmy hrající Evropu můžou hrát, ale budou totálně nerozehrané takže budou snadným soustem pro jiné týmy. Zpátky k hokeji. Nedávno jsem četl rozhovor s manažerem Mělníka o tom že pokud nebudou mít příjem z haly a přijde něco podobného tak to pro ně bude mít katastrofální hokej v tom že hokej v Mělníku zkrachuje. Stejná situace bude ve všech krajích. Extraligové kluby udělají nějaké škrty. Již v Chance lize ale jsou týmy na ekonomické hraně a ty kompenzace nebudou což mě točí úplně nejvíc. Ve 2 lize to bude velký problém a krajský hokej skončí úplně? A to není jen otázkou hokeje. Likvidace Českého sportu pokračuje a není v dohlednu kdy to skončí. Pokud je to všechno s tím virusem tak špatné a není jiné řešení tak mají přijít odpovídající kompenzace.
 
 
08.10.2020, 09:10
 
 
Zakáže profisport a ty hráče bude platit ze svého? A po 14 dnech zase hurá do práce, jako by se nechumelilo? Ten je nějak mimo realitu vrcholového sportu.
Kdy tohle skončí?
 
 
08.10.2020, 09:01
 
 
Tvl., ten pan plukovník už mi opravdu, opravdu začíná tahat za nervovou soustavu... On chce (mimo jiné) zakázat všechny akce včetně profisportu... Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
07.10.2020, 21:51
 
 
Ono by to asi dávalo logiku v tom smyslu kdyby se hrálo o sestup. Jde o to že Kacetla jestli to dobře chápu dále platí Pardubice což je nyní Petr Dědek a tak aby nastoupil proti týmu který je partnerský a kde je hodně hráčů které platí taky to by nebylo dobré. To za klasické situace. Jenže za doby covidu kdy se nepadá, hraje se bez diváků a pro kluby za náročných organizačních okolností tak mě připadá že je to naprostý nesmysl. A nebo řeknu co si o tom myslím já. Kacetl z Pardubic neodešel v dobrém a hodně za to mohlo tamní vedení. Do dnešního dne jeden člověk odpovědný za úpadek Pardubic v klubu je a dodneška si jako fanoušek Dynama myslím že je to špatně. Mám na mysli Dušana Salfického. Kacetl loni vypadl z pozice jedničky, sezónu dochytal Kantor. Z toho co vycházelo ven to ne moc dobře nesl. Tohle tedy podle mě není ani o bodu, Vrchlabí, Pardubicích, Přerovu a smlouvě tohle je naschvál proti Kacetlovi. Samozřejmě kdyby si to v Přerově pohlídali tak se to nemuselo řešit, ale Kacetl je v Dynamu nechtěný a nevím jestli zrovna tohle je odpovídající chování k brankáři, který tam chytal v nelehké době a i přes občasné chyby dlouho tým držel nad vodou.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
07.10.2020, 16:52
 
 
Ahoj, co se týká té podmínky ohledně O.Kacetla, tak my o ní vůbec netušili a když jsme se to dozvěděli z Pardubic, tak jsme zvažovali, zda to vůbec máme řešit. Nakonec to svaz vyřešil bez nás.
Souhlasím, že takové podmínky jsou hloupé a my jsme je nikdy na nikoho neuplatňovali. Razíme názor, že pokud o někoho nestojíme, tak ať klidně proti nám hraje.
Více nemá cenu se tím zabývat. Jdeme dál, protože vítězí ten, kdo věří!!!

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.