HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Pepahcv | Vrchlabí
15.01.2021, 00:16
 
 
maruš: Snad jen dodám že jsem to o brankářích nemyslel jako kritiku Štěpánka.
 
 
Lada1219 | Pardubice
14.01.2021, 14:17
 
 
Čtu ty postřehy ohledně Pardubic. Myslím , že je rozdíl mezi kauzou Kousal a Mandát . Kousal byl kontrolován
při dopravním přestupku(pozitivní na THC což je pouze přestupek ) a Mandát po zápase při dopingové kontrole , kde vzorek kontroluje akreditovaná laboratoř .
Už je toho na jeden mančaft dost!!! Nevím co si o tom myslet , ale mezi fanoušky se to dost propírá.
Doufá že bude vše vysvětleno. Je to nepříjemné a lituji p. Dědka
 
 
14.01.2021, 13:09
 
 
To Pepa...
Souhlas se vším. I s Kubou Soukupem.Ale nemyslím si, že by ho vyndali z brány. To určitě ne! Ano, jedna nepovedená třetina, dva góly jeho, to se stane a trenéři tohle určitě ví líp, než my tady. A navíc, kolik těch nešťastných gólů v jeho síti tady za ty roky bylo...? Oliverovi ty zápasy vyšly nešpekulujme, jestli mu puky skákali nebe ne, nebo jestli jsme se modlili při každý střele na bránu. Ono je něco jiného zachytit zápas a půl, nebo západů třináct. Tohle potvrdí každej, kdo do hokeje vidí. Buďme rádi, že máme gólmany jaký máme. Čas ještě ukáže. Fauly? Tady není co řešit. Děláme jich hodně, děláme je viditelný, mnohdy hloupý. Faul beru, hloupej faul a navíc opakovaně ne!
Pardubice A vzorek/B vzorek? Je toho nějak moc, co na to téma čteme. Jestli za posledních iX let bylo téma hokej/doping, tak odhadem ze 6ti případů byly 4 z Pardubic... Buď je to opravdu hloupá náhoda, smůla, souhra všech blbejch věcí, nebo fakt už nevím...
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
14.01.2021, 10:24
 
 
Viděl jsem večer ze záznamu zápas. Úvod zápasu hrozný, ale my jsme se rozjeli a Havířov trochu usnul na vavřínech a připomněl mě Jihlavu. Bude důležité že se to podařilo otočit ještě v první třetině. Pak jsme ten zápas měli víceméně pod kontrolou a dostali se do nesnází jen sami zbytečnými vyloučeními ostatně jako obvykle. Chválím bojovnost a to že se tým po špatném úvodu nepoloží a dokáže se vrátít dohry. To vídáme v této sezóně opakovaně Smajlík Přijde mi že nebylo dobrým rozhodnutím vyndat po jednom nepovedenějším zápase Kubu Soukupa z branky. A ty fauly... Je to pořád stejné a k tomu za vedení 4:2 totální hovadina od Nika. Proč? Mě sse celkově ten hokej v této sezóně líbí, hrajeme opravdu dobře. Na druhou stranu faulů je přehnaně moc.

K Pardubicím když to tu maruš zmíním dodám že Robert Kousal byl nakonec čistý a jednalo se o chybu testů. Pevně věřím že to v případě Jana Mandáta bude podobné, protože hráč něco podobného popřel. Musíme počkat na b vzorek A pokud bude čistý tak to bude již druhý Pardubický důležitý hráč vyndaný na měsíc ze sestavy. To už by byla podivná náhoda a docela by mě zajímalo kdo by byl v pozadí toho všeho. Počkejme ale jak dopadne kontrolní vzorek... Honza Mandát je v Pardubicích jeden z mých nejoblíbenějších hráčů a pracantů a v době aféry Kousal nevěřím že něco vědomě vzal.
 
 
13.01.2021, 22:32
 
 
ps. Co se to proboha děje zas a znova v těch Pardubicích ohledně "zakázaných látek"... Tvl., to jim to tam cpe pekař do chlebů, řezník do gothaje a sládek do píva? Vždyť to není možný(a už spousty let zpět)...!!!
 
 
13.01.2021, 19:42
 
 
No teda, to byla fuška... Takový neučesaný je to, co? Ale body jsou body. Souhlas, držím palce ať Linhartovi nic není...
 
 
13.01.2021, 19:32
 
 
Body super. Hra taková neučesaná. Ale velkej morál, že se nezlomili po nepovedeném začátku.
Heřman je dříč, ale všechno za Nouzu neodbrusli. Je nutný, aby na tom ledě byli pořád? Oslabení, přesilovky......Ještě je hodně utkání, tak aby se to nevymstilo.
Doufám, že je Linhart v pořádku. Nebyl to hezký pohled.
A co se týká reportéra, je to žvanil.
 
 
Lada1219 | Pardubice
13.01.2021, 19:04
 
 
Dobré body , kluci to hlavně v obraně odmakali . Je to náročný , protože jde hodně zápasů za sebou, jen tak dál. Jak je na tom Tomáš Linhart se zraněním?
Dík celému týmu .
 
 
jinfa | vrchlabí
13.01.2021, 18:54
 
 
Hoši děkujem!Byla to fuška,ale rozhodující je,že body zůstávají doma!!! Smajlík
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
13.01.2021, 18:54
 
 
Tak jsme teda vyhráli, gratulace hráčům za tři body. Smajlík Pohledově však hokej nic moc a ještě navíc nestál za nic reportér, který se chvílema nedal ani poslouchat. Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.01.2021, 11:53
 
 
Čtu tu že se klub zeptal na svazu na start hráče Vsetína, ale osobně jsem rád že platí výsledek na ledě ač pro nás nepříznivý. Další podivné body jako byl 1 bod z Přerova by asi nejen mě vůbec netěšili Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
11.01.2021, 21:03
 
 
V Kolině to bylo Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
11.01.2021, 21:01
 
 
Já tomuhle taky nerozumím. Už jsem kroutil hlavou v Benátkách kde jel Martin Heřman. Pak se člověk kouká jak 17 letý obránce Benátek umí proti Jihlavě krásně vymíchat brankáře a tu branku z nájezdu dá. Jinak to jsou skvělý hráči, ale tady bych čekal víc.
 
 
11.01.2021, 20:02
 
 
,, týmy,,, pardon... Smajlík
 
 
11.01.2021, 20:01
 
 
To Misan46.... Regule říkají, že hráč nemůže nastoupit v jednom kole(bráno samosebou kolo a pak jeho dohrávka) za dva různé tými proti jednomu týmu... Tohle info mám potvrzeno od profisudího, tohle ale řeší disciplinárka, ne rozhodčí na ledě.
Regule jsou regule, my jsme na ledě prohráli, gratuluju tímto soupeři, co bude následovat případně u zelených stolu, není až tak naše věc....
 
 
11.01.2021, 19:08
 
 
Já bych po dnešku zůstal opravdu naprosto, NAPROSTO v klidu. Den blbec, zápas blbec, prostě se to nepovedlo. Tečka, nic se neděje. Klobouk dolů před celou organizací Stadion Vrchlabí, protože hrát zápas o PRVNÍ MÍSTO V TABULCE jako nováček, to je na potlesk. Takže moje rada, chlapi nic se neděje, dobře se najezte, skočte pak na mámu, pak se dobře vyspěte a HLAVNĚ rychle zapomeňte!!! Asi tak vše odemne.
 
 
11.01.2021, 19:02
 
 
Mohl dnes za hosty nastoupit L.Bednář když se jednalo o dohrávku 2.kola ve kterém nastoupil za Havířov ?
 
 
11.01.2021, 18:48
 
 
No, nedá se pořád vyhrávat. Ale dnes jasný důkaz toho, že jakmile se.nehraje s maximálním nasazením, nic nevychází , nic tam nespadne.
Všechno začalo to hrůzostrašné trestné střílení. Od hráče s vizitkou střelce jsem očekával nějaký nápad. Ale jenom potvrdil, že teď se mu nedaří. A i další řešení situací bylo prapodivné. Kuba taky neměl den. Stane se.
Impulz nastal brankou našeho poslední dobou nejlepšího hráče P. Urbana. Pak to byl uragán.
Nevím,ale nestálo by za to uvažovat o roztržení dua Heřman, Nouza? Třeba by ro oběma prospělo.
Dnes teda body sice nejsou, ale alespoň za ten konec pochvala. V příštím utkání zase poctivě a tvrdě za vítězstvím.
 
 
jinfa | vrchlabí
11.01.2021, 18:45
 
 
Tak útok na první flek nevyšel.Soupeř byl dnes většinu zápasu lepší.Našim se nedařilo, atak to skončilo ,i přes napínavý závěr .naší prohrou.Ale nic se neděje.Prostě nevyšel jeden zápas,Ale my jedem dál!!!Za dosavadní průběh sezóny se rozhodně nemusíme stydět!!!Spíš naopak!!!Vždyť okupujem medailové pozice!!!HCV-olé!!!
 
 
jinfa | vrchlabí
10.01.2021, 18:16
 
 
Zítra nás čeká opět Vsetín .Ikdyž to jistě nebude vůbec jednoduché,tak věřím,že to dobře dopadne a všechny bodu zůstanou doma!A první místo je naše!!!(Je opravdu velká škoda,že u toho my fanoušci nemůžem být!!Tak ať se zítra daří!!!HCV-olé!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.