HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
25.02.2020, 13:21
 
 
Díky za zhodnocení zápasu panem Baďoučkem.Mám ale obavy ,aby se nám Kuba v Ustí nezranil nemají už o co hrát a nám by Kuba moc chyběl ..
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
22.02.2020, 20:31
 
 
Také čekám na vyjádření trenéra...

paboubek: Loňské zápasy bych ani nezmiňoval. Právě proti takovým zápasům začínal Sokolov finálovou sérii doma. Letos je situace jiná. Chápu že to může být těžké se namotivovat, ale když už tam za nimi jedou fanoušci. Nejhorší je pak asi ta přestávka v předkole. To nám nic nedá stát a čekat na soupeře. Tam by to chtělo nějaký přípravák jako bylo Dynamo, ale to má svých starostí dost.
 
 
22.02.2020, 20:07
 
 
Vždyť jsme to viděli.Proti Dynamu jsme hráli aspoň o level, spíše dva výš.Vloni jsme dohrávali soutěž také "tak nějak" a v play- off to byly zápasy o něčem jiném.
 
 
22.02.2020, 20:02
 
 
Vždyť trenér jasně řekl, že mít víc jak dvacetibodový náskok je těžké motivovat tým.A že ho připravuje na play- off. Pro mě to je srozumitelný.
 
 
22.02.2020, 11:05
 
 
Stále čekám na komentář od trenérů ,ale je zřejmé,že se jim do toho nechce..
 
 
Nester | Vrchlabí
20.02.2020, 19:09
 
 
Atheros: zas na druhou stranu, chces aby dupali do plnyho a zbytecne se zranili? Samozrejme to neplati na Trutnov, tam at makaj. Smajlík
 
 
20.02.2020, 10:30
 
 
Nechápu co se děje.Má to vůbec cenu chodit v závěru základní části na hokej?Nechtěl bych se něčeho podobného dočkat v Trutnově. Myslel jsem,že naši matadoři nic takového nedopustí.
 
 
19.02.2020, 23:02
 
 
Tak live z Mostu, (ale nebude to žádná radost dneska...).
Od první minuty jsme dnes byli špatní... Most do zápasu měl daleko víc chuti, daleko víc bojovnosti a hlavně, chtěl daleko víc vyhrát... Všichni jeho hráči do zápasu vstoupili s tím, že chtějí s tím,, opěvovaným a suverénním Vrchlabím,, hrát důstojnej hokej. No a oni nejen že ho hráli, oni byli prostě dnes lepší a zaslouženě vyhráli. Klobouk dolů před klukama, kteří chodí do práce, od 6-13 hodin dnes pracují a pak nastoupí proti nám. My dnes na půl plynu(a to týmu hodně fandím).Kdyby jsme dnes v půli první třetiny prděli 5:0,nikdo by se nedivil. Nehráli jsme dobře dopředu, nehráli dobře dozadu kde jsme dělali chyby, prostě dnes z naší strany fuck. (abych byl spravedlivej, líbil se mi jen Hozy kterej lítal a v poli měl chuť hrát, a pak gólman, kterej udržel koukatelnej výsledek)...
Takže se budu snažit zapomenout co jsem viděl...
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
19.02.2020, 18:16
 
 
Teď to změnili na branku z 5 minuty, asi v tom má někdo zmatek. No co otočíme Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
19.02.2020, 18:16
 
 
Klasicky dobře fungující (bez ironie) onlajny z Mostu dnes jaksi nefungují takže koho by zajímal výsledek tak je na livesport zde: odkaz

Zatím prohráváme brankou z 1 minuty 1:0 a myslím že i ten livesport má trochu zpoždění...
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
18.02.2020, 22:29
 
 
Atheros: Čisté by to možná bylo před 20 lety, pak se pravidla zpřísnili a je to jen dobře. Reakci Kerekaniče se poté vůbec nedivím. Je to všude v zámoří speciálně. Tohle nemůže projít jen tak a pokud to není ve stylu oplácení faulem, hokejkou či skočení zezadu na hráče tak je to podle mě ok. Na jedné straně to ukazuje jakýsi týmový duch že se jde zastat spoluhráče, na druhé to mělo být takové varování že takové zákroky nebudou procházet. Netvrdím že to je nějaký přehnaný zákrok od Vašíčka, ale faul to je. Jen jsem stále toho názoru že i v tom zámoří by se role mstitele zbrkle nezhostil nejbližší hráč, ale podobný tip hokejisty jako je Vašíček. Pak to dopadlo takto.

Co se týká Půlpána tak jsou hráči kteří jsou nepříjemní pro soupeře. U nás je to Vašíček na druhé straně asi Půlpán. Vím že tady hrál a že tu odvedl své, ale jako jsem fanoušek soupeře nemusel dříve Vašíčka tak pro ten styl hokeje nemusím v dresu soupeře Půlpána.
 
 
18.02.2020, 17:26
 
 
Jestli chtěli Pačáci s námi hrát o PO,tak už bylo pozdě svoji šanci prošvihli tím ,že si neudrželi kvalitní kádr, který měli. Dva Pulpáni to nemůžou zachránit.Ještě k tomu hitu Váši na T.P. Bylo to naprosto čisté ,takže, nechápu pomstu Kerekaniče Doufám,že Paka nevykopala u nás válečnou sekeru. Je to hokej a v tom se brzo zapomíná . To jak se s tím vypořádal rozhodčí už je jeho boj.
 
 
jinfa | vrchlabí
18.02.2020, 14:47
 
 
Přesně,nám loni A.P. pomohl. Smajlík Myslím,ale,že "své" Pace,při pohledu na jejich trápení,zrovna svým vylučováním moc nepomáhá.Platnější je na hřišti.Všichni víme,že je to nadstandartní druholigový hráč,ale...A co už,nás, svým chováním neoslabuje,tak ať si dělá v dresu soupeře co chce.... Smajlík My se musíme soustředit na náš tým a naší cestu, která,jak všichni věříme, povede ke splnění velkého snu. Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
18.02.2020, 11:25
 
 
Holt pri nasich zapasech musel delat buldoka jen parkrat. V Pace musi byt jak buldog casteji Smajlík Smajlík
 
 
18.02.2020, 06:59
 
 
To Nester: Při 101 trestných minutách je to fakt srdce a bojovnost. Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
18.02.2020, 06:13
 
 
Jen k Alesovi. Opravdu myslite, ze je to frustrace? Kdyz touhle svoji hrou otocil minulou sezonu zapas ve dvore, tak jsme vsichni rikali, ze to je srdce a bojovnost. Ale jakmile to je proti nam, tak hned frustrace Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
17.02.2020, 22:58
 
 
Dnes Pavel Mrňa vítězný gól za Ústí a Martin Vágner 2 přihrávky Smajlík

Jinak jsem viděl krátká videa k zápasu s Pakou. Viděl jsem tu i takovou výsměšnou zmínku o Kerekaničovi. Z toho co jsem viděl tak se postavil za spoluhráče Půlpána, kterého nevybíravým zákrokem sestřelil Vašíček. Je hezké že se zastane spoluhráče, ale v Pace by to asi měl nechat na nějakém vyšším hráči a že v obraně takový jsou. Co se týká Aleše Půlpána tak to je flustrace, podobně proti nám občas nervoval už v době kdy oblékal Trutnovský dres. Oni v Pace věděli že pro ně touto prohrou končí sezóna (nepostup do play off). Jinak souhlasím s panem Baďoučkem, už ať je play off Smajlík
 
 
16.02.2020, 20:40
 
 
Pavel Mrňa v dresu Slovanu? Tři zápasy = tři vstřelené branky
Ú s t í n/L. - Odchovanec pražské Hvězdy, mládežnický reprezentant, kterého čeká letos boj s Vrchlabím o Chance ligu. Ještě předtím však zamířil do Ústí nad Labem na měsíční hostování. Střelecky se prosadil v dresu Slovanu hned při své premiéře na ledě Benátek, následně se trefil v Kadani, a třetí trefu v řadě přidal i v domácím utkání proti Sokolovu. My vám nyní přinášíme s tímto produktivním útočníkem rozhovor.

Pavle, kde jste dnes viděl příčiny prohraného utkání se Sokolovem?
Situace je taková jaká je, jsem tady sice chvilku, ale nám se nedaří střílet branky, naopak jednoduché branky dostáváme. A to byl také obrázek dnešního zápasu.

Teď z Vašeho osobního hlediska. Tři zápasy v dresu Slovanu, tři vstřelené branky. Z tohoto pohledu spokojenost?
Osobně spokojen jsem, ale týmově bohužel ne. Tři zápasy, tři prohry. Spokojený být nemůžu, ale samozřejmě z osobního hlediska, tři branky super. Z tohoto důvodu jsem sem i přišel, abych nějaké branky dával. Přispěl jsem, ale chtělo by to také vyhrávat.

Jak byste popsat svou dnešní trefu z přesilové hry, která padla po kombinaci s Jiřím Severou?
Tam to bylo super sehraný. „Sevi“ mi to krásně nahrál přes beka. V podstatě jsme sehráli situaci dva na jednoho a šlo jen o to, to trefit. Což se podařilo.

Vy jste ve Slovanu pouze na měsíční hostování, od koho přišel ten impuls, že budete působit tady na severu Čech?
Ano jsem tu na měsíc, poslední dva zápasy základní části už budu hrát ve Vrchlabí. Já jsem dostal pokyn od našeho manažera ve Vrchlabí, že by tady v Ústí nad Labem byl zájem o moje služby. V práci, kterou dělám ještě k hokeji, mi vyšli vstříc a já jsem rád, že si zase mohu zkusit první ligu.

Ve Vrchlabí jsou, předpokládám, ty cíle nejvyšší, a to je postup do Chance ligy?
Samozřejmě, cíle jsou ty nejvyšší. Podmínky, která tam jsou, de facto od rolbaře po managment jsou top. Nic jiného než postup letos neexistuje.

Vy jste ve Vrchlabí působil a budete působit, s hráči jako jsou Petr Sýkora nebo Jaroslav Bednář. Jak jsou znát v kabině takto zkušené osobnosti, které tady v Ústí nad Labem možná trochu chybí?
Hrozně moc jsou znát takto zkušení hráči. „Bedýnka“ (pozn. redakce: Jaroslav Bednář), „Sejček“ (pozn. redakce: Petr Sýkora), tak když člověk pozoruje tyto frajery, jak se chovají a všechno okolo, tak je to super. Jsou to nesmírní profesionálové a člověk se od nich učí. Je to opravdu skvělé s nimi být v kabině, na ledě.

Tady v Ústí nad Labem jste poznával v kabině některé tváře?
Znal jsem Vláďu Brože, s kterým jsem hrál kdysi v Litoměřicích, jinak ale vůbec nikoho.

Jakým způsobem probíhá Vaše výpomoc, je to pouze v rámci utkání, nebo dojíždíte i na tréninky?
Jsem tady i na tréninky. Jezdíme tři kluci z Prahy. My takhle dojíždíme i s „Vagim“ (pozn. redakce: Martin Vágner) do Vrchlabí a já vůbec s dojížděním problém nemám.

Z jakého důvodu jste před sezonou nezamířil do druhé nejvyšší soutěže, na kterou jistě herně máte, a zůstal jste hrát ve Vrchlabí třetí nejvyšší ligu?
Já jsem byl ve Vrchlabí absolutně spokojený. Nepodařilo se nám v loňské sezoně postoupit do Chance ligy a řeklo se, že letos se musí postoupit. Posílilo se, tak jsme se domluvili, že zůstanu.

 
 
16.02.2020, 10:21
 
 
To Jinfa: Taky jsem rád, že včerejší utkání bylo tak jednoznačné, bez nějakých pochyb a nějakých spekulacich. Přece jenom, nyní hrajeme v hodně omlazené sestavě a kluci hrají o svoji další budoucnost, tak nějaké spekulace nejsou na místě. Že ne vsechno a vždy se podaří, to je ve sportu přece normální.
A výlevy Aleše Pulpána, to je jenom obyčejná frustrace. Nenaplnili svůj cíl, nebo spíš přání, jemu se nedaří tak, jak si přál. To, že tam mají své problémy je jasné, migeace hráčů je tam nevídaná, ale to jsou jejich problémy.
Věřím, že my kvalitně dohrajeme základní část, pak se dobře připravíme na play off, budou se nám vyhýbat zranění a společně půjdeme za naším cílem.
 
 
jinfa | vrchlabí
16.02.2020, 08:55
 
 
To :maruš Smajlík Jsem rád,že náš tým dal včerejším výkonem odpověď všem pochybovačům,kteří vymýšleli různé teorie,... po výkonu a prohře ve Dvoře( například pomoc ke druhému místu..)Hoši děkujem!!!HCV-olé!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Trutnov
HC Stadion Vrchlabí