HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
27.07.2021, 13:24
 
 
To dadau: Snad už všechno bude "normální"...a nějaké info, kteří hráči se k nám připojili z Dynama? Díky
 
 
27.07.2021, 12:37
 
 
Dobrý den, s diváky počítáme Smajlík co se týče podmínek, budeme dávat veškeré info na web koncem týdne - trošku čekáme, abychom vše nedělali 5x jinak jako loni Smajlík Díky za p ochopení Smajlík
 
 
26.07.2021, 21:45
 
 
Děkuji za info, dnes bylo upřesnění v TV zpěváka, tak, že vše je OK a nic nám nebrání. Smajlík
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
26.07.2021, 09:02
 
 
To Skijumper
Tohle zatím platí pro vstup na zimní stadion v Hradci Králové:
-absolvování PCR testu v posledních 7 dnech,
-bsolvování POC antigenního testu v posledních 72 hodinách,
-mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnení covid-19, které není starší jak 180 dní,
-mít alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvoudávkové vakcíny, u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní.
 
 
24.07.2021, 18:10
 
 
Mohou lidé na hokej? Pokud ano, co k tomu je potřeba. Děkuji někomu, kdo to ví...
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
23.07.2021, 18:36
 
 
Taky doufám, že za 14 dní na 1. přátelák s Benátkama budeme moct jít fandit, ale i na další Smajlík .
 
 
21.07.2021, 08:43
 
 
Také se už moc těším. Doufám, že i přáteláky budou moci být s diváky na ZS. Určitě nadcházející sezóna bude hodně těžká, ale věřím našemu vedení ( ostatně jako vždy), že hráči Dynama, kteří sem přijdou, budou bojovat za Vrchlabí tak, jako ti v loňském ročníku.
Nemá cenu si stavět nějaké vzdušné zámky, ale mít cíle do play off, to je asi rozumné.
A pro PepuHcv: Ano, Paka je geograficky určitě blíže, ale myslím si, že hokejový přínos pro naše mladé bude určitě větší v Hronově. A nemyslím si, že bychom oproti minulé sezóně nějak oslabili...asi tu nebude takové jméno jako Tomáš Nouza či Ján Niko, ale určitě budou adekvátně nahrazeny jinými .
Tak snad 3.8 na ZS. A hráčům , trenérům a vedení klubu přeji do sezóny jenom to nejlepší, hodně sportovních úspěchů a hlavně ZDRAVÍ a fanoušky v hledišti.
 
 
jinfa | vrchlabí
20.07.2021, 16:56
 
 
Také já se nemohu nové sezóny dočkat.Věřím,že naše vedení ví co dělá... .A náš tým bude opět velmi zdatným soupeřem pro všechny týmy.Winter Classic by se měl normálně konat.Náš tým odehraje své utkání 10.12., proti Vsetinu. Smajlík Spousty z nás je už proočkováno...,tak snad už nic nebude bránit tomu,abychom mohli na náš milovaný hokej, v co největším počtu.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
19.07.2021, 16:02
 
 
Martin Bučko do Motoru České Budějovice. Zatím tedy ve mě optimismus co tu vidím pod svými příspěvky nesdílím. Jsme jeden z mála týmu co před novou sezónou spíše nepodílí, ale oslabili a znatelně. Máme pár svých hráčů, ale čekáme ještě víc než minule na to co pošlou Pardubice. Jezdit místo Paky do Hronova pak nemůže být pro mladé hráče smysluplné a přece snad v tom sportu nejde jen o peníze. Jiný důvod proč Hronov mě nenapadá. Ne nemám z toho dobrý pocit, ale rád se budu mýlit.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
15.07.2021, 13:52
 
 
To Pepik477
Ahoj, nechci se tady moc rozepisovat proč místo N.Paky Hronov. Je to vyloženě naše rozhodnutí a není za tím nic složitého. I když je to dojezdově horší, tak jsme Hronov vyhodnotili jako lepší variantu. Uvidíme jaká bude realita, ale ten zájem Hronova byl a je veliký a mají tam prostor pro naše kluky. I když nic by nemělo být zadarmo, bez úsilí.
Hlavně, aby se vůbec začalo a hlavně s vámi, s diváky!!! Smajlík
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
15.07.2021, 13:43
 
 
Tak ve včerejších Aktualitách z A-týmu jsme se dozvěděli proč v nastávající sezoně spolupráce s Hronovem. To je asi ta adekvátní informace, kterou jsme my fandové dosud neznali..... Smajlík
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
02.06.2021, 13:02
 
 
Asi nemáme adekvátní informace proč Hronov (i když proč ne) a proč už ne Nová Paka. Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
01.06.2021, 18:00
 
 
Nová Paka již nechtěla spolupráci či proč Hronov?

Dnes jsem se poprvé a naposled v životě Smajlík radoval z gólu Slovenska v naší síti. Martin Bučko dal premiérový gól na MS Smajlík
 
 
17.05.2021, 21:18
 
 
Začíná se mi ta sestava líbit !!! Dobrá práce pane Jakubec.
 
 
17.05.2021, 18:20
 
 
To JJ..
Děkuju moc za odpověď. Klobouk za otevřenost, za přímočarou odpověď, kdy to Jirko vypálíte naplno tak, jak to je. Tohle by měli umět lidi ve svých funkcích např. v mnohých el. týmech. Když kolikrát čtu jejich výplody, zvracel bych. Děkuju vám za to!
Pořád mám v sobě pocit, že jste férovej týpek jak k hráčům, tak k nám, fandům.
To že je spolupráce s el. týmem nejen pozitivní, ale i negativní, to víme. Tušíme. Slyšíme ale i vidíme. Několikrát jsem ale tady psal, že ten tým dole by měl mít pořád svůj řád, svůj směr a svoji tvář. A tu by neměl měnit ani pod dohledem el. týmu. K tomu vám všem(a nám všem) budu opět ze všech sil držet palce!
Vrchlabí musí být pořád Vrchlabím.
Hodně štěstí a zdraví vám všem.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
17.05.2021, 17:19
 
 
Co na tohle říci. Samozřejmě pro mužstvo super a pro nás diváky - to se ještě uvidí. Stále doufáme, že je všechny uvidíme hrát na vlastní oči v reálu, v přímém kontaktu a ne jen doma na obrazovce. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
17.05.2021, 16:15
 
 
To Maruš
Jednoduchá otázka, ne až tak jednoduchá odpověď.
1/ Co se týká situace před rozhodující částí sezóny (playoff/playdown), tak vzhledem k tomu, že i letos budeme mít dost hráčů na střídavé starty, tak je velice pravděpodobné, že po 15.2. spíše oslabíme než abychom posilovali. Je to trochu nevděčný úděl spolupráce s extraligou, ale nedá se to jinak vymyslet. Pokud budeme stát proti týmům s postupovými ambicemi, které ještě v lednu posilují a rozšiřují kádr, tak to budeme mít těžké. Takové ambice my nemáme a nemůžeme takto jednat ať už z důvodů ekonomických, tak z důvodů herního prostoru v A-týmu. A jak jsem již avizoval, spolupráce s Dynamem si moc vážíme a bez ní bychom se tu vůbec o první lize nebavili.
2/ Co se týká těchto 2 konkrétních hráčů, které považuji za TOP posily, tak ty by na rozhodující část sezóny měli být u nás. Bude tu dost jiných hráčů, mladších, kteří budou mít vyřízené SS do Pardubic. Samozřejmě bude důležité jak se sezóna bude vyvíjet jak u nás, tak v PCE a bude potřeba na to reagovat. A na druhou stranu, pokud u nás někdo bude vynikat, měl by v extralize dostat příležitost.

 
 
17.05.2021, 14:40
 
 
Obě dnes představená jména za mě dobrý, dobrý Smajlík ...
To JJ...
Prosím, čtu-li, že oba hráči mají podepsány smlouvy v Pardubicích, že si je můžou Pardubice kdykoli stáhnout a hrát je, znamená to to, co v mnoha případech jsme zažili i letos... V základní části sezóny ok-kluci nám tady hrají a pomáhají s postupem, v případě jejich použití v EL v PO tak pro nás bohužel smůla, děkujeme... Samosebou při všech těch dodržení ohledně počtu zápasu a datumu... Díky za info
 
 
jinfa | vrchlabí
14.05.2021, 17:38
 
 
11.12. hrajeme podle rozlosování s Třebíčí.Ale tou dobou by měl probíhat ve Špindlu Winter Classic.Původně jsme tam měli hrát s Kladnem..To by ale podle P.Dědka mělo hrát ve Špindlu s Dynamem.S kým budem tedy hrát nakonec my?Jinak souhlas S horal0007.
 
 
14.05.2021, 16:01
 
 
TO: horal0007 Naprostý souhlas a ještě očekávám nějakou pecku! Nebo i víc! Článek o hráčích co vloni hráli zde i v Pardubicích je dost pěkné shrnutí loňské spolupráce s Dynamem. Mě to dává velký smysl. Věřím tomu, že za pár let některý hráč bude třeba oporou repre .
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.