HC Stadion Vrchlabí – Opět jsme se dočkali a hned derby!
Preview k zápasu

Opět jsme se dočkali a hned derby!

Lucie Horčičková

Ve středu 6.12.2017 odehraje HC Stadion Vrchlabí derby proti HC RODOS Dvůr Králové. Tito soupeři se spolu setkají letos již potřetí. Skóre je nyní 1:1. Jak to změní zítřejší utkání, se přijďte podívat Vy sami! Kromě zápasu se můžete těšit také na Mikuláše s čertem a andělem, speciální akci pro ženy, soutěž „Hod pukem na střed ledové plochy“, nebo na hráče A-týmu, kteří budou podepisovat týmové kartičky a vyfotí se hromadně se všemi ženami v novém tričku.

Po týdenním volnu odehraje Stadion derby proti HC RODOS, se kterým se na ledě sejde letos již potřetí. První společný zápas se odehrál na vrchlabském ledě, ten dopadl lépe pro domácí (7:2). Poté navštívil Stadion dvorský led, kde se lépe dařilo domácímu týmu HC RODOS a Stadion odjel domů s porážkou 3:5. Nyní je tedy skóre 1:1. HC Stadion se stále drží v tabulce na pátém místě s 34 body.

Soupeři HC RODOS Dvůr Králové se podařilo ve 21.kole na domácí půdě zvítězit nad Vlky z Jablonce 8:6 a v posledním odehraném zápase se HC RODOS utkal s Kobrou, nad kterou také zvítězil 5:1. V tabulce je HC RODOS o dvě příčky níže než Stadion a má na svém kontě 24 bodů.

Během zápasu se můžete těšit na Mikuláše, čerta a anděla. Vyfoťte se s nimi, označte nás na Vaší fotce na Facebooku nebo Instagramu a nejoriginálnější z Vás bude odměněn tričkem HCSV při dalším domácí utkání.

Po skončení zápasu budete mít možnost se vyfotit s hráči našeho A-týmu, kteří budou podepisovat i týmové kartičky.

Déle se uskuteční již zmíněná akce pro ženy. Před zimním stadionem bude ve středu možnost zakoupit nové tričko HCSV, ke kterému dostanete i vstupenku na derby. Po zápase si ho vezměte na sebe a těšte se na společnou fotku žen s celým A-týmem.

Nepřijdete ani o soutěž „Hod pukem na střed ledové plochy“, ve které můžete tentokrát vyhrát:

1.místo: čtyři jednodenní skipasy do skiareálu Špindlerův Mlýn

2.místo: tričko s novým logem HCSV a plakát A-týmu

3.místo: šálu HCSV snovým logem a plakát A-týmu

Partnerem středečního utkání je skiareál Špindlerův Mlýn, který vložil do soutěže hlavní cenu.

Slova Jiřího Jakubce k nadcházejícímu utkání:
Máme za sebou minisérii 3 vítězných zápasů a je velká škoda, že se neodehrál zápas s Bílinou. Měli jsme tak trochu neplánované volno, ale doufám, že nás to ještě více namotivuje. Zítra nás čeká derby a v něm neplatí žádná role favorita a outsidera. My chceme jednoznačně uspět a jsme připraveni do boje.
Předpokládaná sestava na zítra: G:Jelínek, Abrahám
O: Abraham, Havránek, Matějček, Niko, Jirků, Pojkar, Chleborád
Ú: Procházka, Filip, Šťastný, Pšurný, Urban, Miškovský, Oppelt, Bláha, Šimoníček, F.Moník, Kerekanič, Šlaicher
Myslím, že je nač se těšit, takže zítra všichni na značkách.