HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

V srpnu 2019 vyšly tyto články:

4.8.Na slovíčko s Tomášem Bláhou...Lucie HorčičkováTomáš Bláha je třicetiletý útočník, který hraje za Vrchlabí již od sezóny 2013-14. V klubu také působí jako hlavní trenér starších žáků.
V krátkém rozhovoru Tomáš prozradil, kam se např. v červenci vydal na dovolenou nebo na kterého soupeře se v této sezóně nejvíce těší.
10.8.Informace k sestavě A-týmu na přátelská utkání...Lucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec a hlavní trenér A-týmu Václav Baďouček přináší několik slov k nadcházejícím přátelským utkáním a k složení našeho A-týmu.
11.8.HC Stadion se letos poprvé představí před domácími diváky proti exotickému soupeřiVRC - SAK 4:8, 0.kolo | Raina TomanováPrvní přátelské utkání čeká HC Stadion Vrchlabí proti týmu ze zahraničí. PSK Sakhalin je mančaft, který se skládá především z ruských hokejistů. Je účastníkem asijské ligy a proti HC Stadionu se představí poprvé.
11.8.Na slovíčko s Jirkou Hozákem...Lucie HorčičkováJirka Hozák je dvaadvacetiletý útočník, který se svou hokejovou kariérou začínal na Spartě. Poté nastoupil za Prostějov, kde strávil dvě sezóny. Ve Vrchlabí má za sebou zatím odehranou jednu sezónu.
Níže se můžete dočíst, jak Jirka trávil volný čas v mimosezóně nebo jak hodnotí výkon našeho A-týmu v přátelském fotbalovém utkání proti FC Vrchlabí "B", se kterým se utkal minulý pátek.
12.8.První přátelský zápas se domácím nepovedlVRC - SAK 4:8, 0.kolo | Raina TomanováŽe přijel těžký soupeř, bylo jasné hned po první třetině, kterou PSK Sakhalin vyhrál poměrem 5:1. Vrchlabí se sice snažilo držet krok se soupeřem, ale i druhou třetinu domácí prohráli. Dvě branky vstřelil HC Stadion ve třetí části, ale ani tak to na výhru nestačilo a zápas pro něj skončil prohrou 4:8.
13.8.Druhé přípravné utkání odehraje HC Stadion proti Nové PaceNPK - VRC 4:3, 0.kolo | Vendula SahánkováK druhému přípravnému utkání zajede HC Stadion Vrchlabí již zítra 14.8.2019 do Nové Paky, kde se poprvé setká s nováčkem 2. ligy a bude se tak moct s tímto soupeřem seznámit.
14.8.Také druhý přípravný zápas se Stadionu nepovedlNPK - VRC 4:3, 0.kolo | Raina TomanováDva dny po prohře proti ruskému týmu se HC Stadion Vrchlabí postavil proti soupeři, který je v lize nováčkem - Nové Pace. První třetinu vyhráli domácí, ve druhé vrchlabský tým zabral a zvítězil 2:0. Nová Paka ale srovnala krok, šest vteřin před koncem vyrovnala na 3:3 a v prodloužení dokázala dát vítěznou branku.
18.8.Na slovíčko s Karolínou Erbanovou...Lucie HorčičkováDo svého vůbec prvního sportovního působiště, na zimní stadion do Vrchlabí, se letos vrací další výrazná osobnost. Je jí olympijská medailistka Karolína Erbanová, která se po ukončení sportovní kariéry snaží zakotvit v civilním životě. Bez sportu a bez ledu se jí zůstat nechce a chce předávat své bohaté zkušenosti mladým hokejovým talentům, kteří ve Vrchlabí vyrůstají.
19.8.Další přátelský zápas Vrchlabí odehraje v JablonciJAB - VRC 1:4, 0.kolo | Raina TomanováK již třetímu přátelskému utkání nastoupí v letošní sezoně HC Stadion Vrchlabí. Přípravu zahájil proti soupeři PSK Sakhalin, kterému podlehl 8:4. Krkonošský tým padl také proti nováčkovi v lize Nové Pace, na jejímž ledě prohrál v prodloužení 3:4.
20.8.HC Stadion zvítězil nad Vlky z JablonceJAB - VRC 1:4, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí zajížděl v úterý večer k soupeři do Jablonce nad Nisou. Vlci s Vrchlabím zahájili sérii přátelských utkaní a před domácími fanoušky prohráli poměrem 1:4. Jedinou branku domácích vstřelil v 53. minutě Čechura.
21.8.Vrchlabí zavítá do ŠumperkaSUM - VRC 7:1, 0.kolo | Raina TomanováVe čtvrtek Vrchlabí zajíždí do Šumperka, kde se představí proti domácím Drakům. Ti mají za sebou již několik přátelských utkání - čtyři zápasy odehráli v rámci Poháru RT Torax.
22.8.Ze Šumperka si HC Stadion veze sedm obdržených branekSUM - VRC 7:1, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přátelskému utkání zajížděl HC Stadion do Šumperka. Draci byli na svého soupeře připraveni. Rozhodla hned první třetina, ve které domácí zvítězili poměrem 4:1. V těch dalších hosté už nedokázali dát ani branku a domácí se tak radovali z vítězství 7:1. Jedinou branku Vrchlabí vstřelil Filip Moník.
25.8.Na slovíčko s Davidem Chalupou...Lucie HorčičkováDavid Chalupa je dvaadvacetiletý útočník, který do vrchlabského klubu přišel z hradecké juniorky. Ve Vrchlabí má za sebou již dvě odehrané sezóny a působí zde také jako trenér mládeže.
V rozhovoru David zhodnotil loňskou sezónu A-týmu, 2 týdny hokejového campu pro ročníky 2005-2009 a 2010-2012, které proběhly na začátku srpna a prozradil, co čeká naší mládež na letošním soustředění, které začíná již v pondělí 26. srpna 2019.
27.8.Online nákup vstupenek a permanentekLucie HorčičkováJak už jste si mohli všimnout, letošní novinkou je nový systém vstupenek a s ním i on-line nákup vstupenek a permanentek. Návod na on-line nákup nalezte níže.
Od čtvrtka 29.8.2019 bude zahájen prodej permanentek na sezónu 2019/2020, který bude probíhat při domácích utkáních v místech našeho fan shopu přímo na zimním stadionu. Tam rovněž vyměníte svůj on-line zakoupený voucher na permanentku za permanentku.
28.8.Vrchlabí se po delší době představí domaRaina TomanováHC Stadion Vrchlabí nastoupí po třech venkovních utkáních před domácími fanoušky pro Drakům.
Draci ze Šumperka přijedou potvrdit formu a proti Vrchlabí si zahrají odvetný zápas. Na rozdíl od Vrchlabí mají lepší vítěznou bilanci.
29.8.I druhý zápas se Šumperkem skončil prohrou VrchlabíVRC - SUM 2:4, 0.kolo | Raina TomanováDruhý přátelský zápas před domácím publikem a znovu prohra. Tentokrát se HC Stadion ukázal na svém ledě proti Drakům ze Šumperka, kterým chtěl oplatit vysokou prohru na jejich hřišti. Proti tomuto soupeři se ale vrchlabským hráčům nedaří. Ačkoliv dokázali ve třetí třetině vyrovnat, Draci zabrali a nakonec brali vítězství 4:2.