HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion se letos poprvé představí před domácími diváky proti exotickému soupeři
Preview k zápasu

11.08.2019
Raina Tomanová

První přátelské utkání čeká HC Stadion Vrchlabí proti týmu ze zahraničí. PSK Sakhalin je mančaft, který se skládá především z ruských hokejistů. Je účastníkem asijské ligy a proti HC Stadionu se představí poprvé.

PSK Sakhalin si v letošní sezoně poradil s Chomutovem, který porazil poměrem 5:1 a také s Kadaní, nad kterou zvítězil těsným rozdílem 3:2. Navíc má tento tým náskok 14 dní, co se týče přípravy na ledě.

HC Stadion nasadí především mladé hráče, ti nejzkušenější včetně Jaroslava Bednáře budou odpočívat a do zápasů se zapojovat postupně. Proti ruskému týmu to tak domácí nebudou mít jednoduché.

Zápas se odehraje od 20 hodin na vrchlabském zimním stadionu. Nová sezona je za dveřmi, přijďte si připravit hlasivky a podpořit domácí tým!