Archiv článků

V lednu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
30.1.Vrchlabí odjelo z Nymburka s prázdnouNYM - VRC 3:2, 35.kolo | Raina TomanováPo bezbrankové první třetině se v polovině utkání dostalo do vedení Vrchlabí. O vítězi rozhodla třetí část, ve které dokázal Nymburk srovnat krok. O minutu později už ale opět vedl HC Stadion. Od 52. minuty však na ledě vládli domácí. Otočili stav utkání dvěma brankami během půl minuty.
29.1.Ve středu čeká HC Stadion cesta do NymburkuNYM - VRC 3:2, 35.kolo | Lucie HorčičkováDalší utkání, které HC Stadion Vrchlabí čeká, je proti Nymburku, se kterým se letos setkal již třikrát. Skóre na zápasy je nyní 2:1 pro Vrchlabí. Podaří se Stadion navýšit skóre na 3:1? Zápas se odehraje již tuto středu 30. ledna 2019 od 18:00 hodin v Nymburku.
28.1."Pojď hrát hokej"
sobotní akce se opět povedla
Daniela UdatnáV sobotu 26.1.2019 se na našem Stadionu opět uskutečnila akce s názvem „POJĎ HRÁT HOKEJ“
26.1.Body zůstávají v KrkonošíchVRC - KOB 5:2, 34.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas přinesl dramatickou situaci až ve třetí třetině, kdy během několika vteřin pražská Kobra stáhla stav na 3:2 a domácí celek tak rychle musel zareagovat. Což se jim povedlo a konečný výsledek tak potěšil jistě nejen fanoušky, ale i celý tým.
25.1.V sobotu přivítáme pražskou KobruVRC - KOB 5:2, 34.kolo | Raina TomanováPo středeční pauze se HC Stadion Vrchlabí představí před domácím publikem. Přijede Kobra Praha, se kterou má HC Stadion v letošní sezoně pozitivní bilanci. Jejich první vzájemný zápas dopadl lépe pro vrchlabský tým, který zvítězil na pražském ledě nejtěsnějším výsledkem 1:0. Do zítřejšího utkání by opět měly nastoupit i naše dvě nové posily J. Hlinka a J. Bednář.
k tomuto utkání jsme si pro Vás připravili TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit opět o skipassy. Více informací naleznete níže.
19.1.HC Stadion veze z Klatov 3 body do tabulkyKLT - VRC 2:5, 33.kolo | Vendula SahánkováV první třetině se oba týmy rozehrávaly, nepadl zde ani jeden gól. Druhá třetina byla zahájena brankou ze strany domácích, na kterou vrchlabští rychle zareagovali. Po chvíli domácí přidali další branku, na kterou opět rychle Stadion odpověděl. A v poslední třetině vrchlabští potvrdili nynější formu a poslali za záda klatovského brankáře ještě tři branky. Domů si tak odvezli 3 body, kterými si pojistili první místo v tabulce.
18.1.K dalšímu utkání zajíždí HC Stadion do KlatovKLT - VRC 2:5, 33.kolo | Lucie HorčičkováPo třech vítězných domácích utkáních čeká HC Stadion Vrchlabí utkání v Klatovech. Týmy spolu sehrály v této sezoně zatím jen jedno utkání, které skončilo výhrou pro Klatovy 2:0.
18.1.Pojď hrát hokej!Daniela UdatnáPřijďte v sobotu 26.1.2019 od 9:00 na zimní stadion ve Vrchlabí na akci Týden hokeje.
17.1.Dvojrozhovor s novými posilamiLucie HorčičkováVe středu 16. ledna 2019 se k našemu týmu poprvé přidaly nové velmi známé posily Jaroslav Hlinka a Jaroslav Bednář. Oba tito zkušení hráči odehráli několik sezón jak v českých klubech, tak i v zahraničí. I přes to, že Jaroslav Bednář působil v Česku hlavně v klubu HC Slavia Praha, zahrál si dvě sezóny (1997-1998, 1998-1999) za Spartu, kde působil společně s Jaroslavem Hlinkou a Janem Hlaváčem, který si za Vrchlabí zahrál v loňské sezóně.
Oba hráči nám v krátkém rozhovoru zhodnotili jejich první utkání za nový tým a prozradili, jak to vidí do budoucna s působením ve vrchlabském klubu.
16.1.Stadion vyhrál nad Kozly v prodlouženíVRC - KOL 5:4, 32.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl v duchu vyrovnávání. První branku zápasu vstřelil v 16. minutě kolínský Bezděk a vrchlabští až po stav 3:3 dorovnávali branky kolínských. Až Tomáš Bláha zvedl stav na 4:3, ale kolínští se nedali a vyrovnali. O konečném výsledku pak rozhodlo prodloužení, kdy po minutě a 39 vteřinách rozhodl o výsledku zápasu Jan Berger za asistence Jaroslava Hlinky.
15.1.Na vrchlabském ledě přivítáme Kozly z KolínaVRC - KOL 5:4, 32.kolo | Raina TomanováTřetí domácí zápas za sebou odehraje HC Stadion Vrchlabí ve středu 16.1.2019. Tentokrát k nám zajíždí Kolín, se kterým má Vrchlabí v letošní sezoně bilanci 2:1. Kolínští Kozlové zvítězili nad Stadionem pouze v 17. kole poměrem 3:2 po prodloužení.
Již v zítřejším utkání se poprvé ve vrchlabském dresu představí naše dvě nové posily Jaroslav Bednář a Jaroslav Hlinka.
12.1.HC Stadion dokázal porazit MedvědyVRC - DEC 3:1, 31.kolo | Raina TomanováMedvědy z Děčína porazilo Vrchlabí v sobotním utkání. V první třetině dokázal Urban proměnit trestné střílení. V každé další části HC Stadion vstřelil po jedné brance, na konci zápasu nevyužil prázdné branky soupeře. I tak ale získává tři body.
11.1.V sobotu čeká Stadion utkání proti soupeři z DěčínaVRC - DEC 3:1, 31.kolo | Lucie HorčičkováV dalším domácím utkání přivítáme v sobotu na našem ledě Děčín, se kterým se HC Stadion setkal v této sezóně zatím jen jednou...
Na tento zápas jsme si pro Vás opět připravili soutěž "HOD PUKEM NA STŘED" o ceny od našeho partnera utkání, kterým je Skiareál Špindlerův Mlýn.
10.1.Informace k sestavě A-týmuLucie HorčičkováJiří Jakubec přináší další informace ohledně naší sestavy a zapojení avizovaných posil k našemu týmu.
9.1.3 body zůstávají v KrkonošíchVRC - LET 5:1, 29.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl hrán ve svižném tempu, které od začátku jelo podle domácího celku. Hned první střelou se uvedl Martin Vágner, který náš tým přišel posílit z HC Mountfield Hradec Králové. Další branky za domácí tým vyslali za Hamalčíkova záda Pavel Mrňa, Aleš Půlpán, další posila z Hradce Jan Berger a Štěpán Matějček. Za letňanský tým se trefil ve druhé třetině Jaroslav Brož.
8.1.Ve středu přivítáme na domácím ledě Letce z LetňanVRC - LET 5:1, 29.kolo | Lucie HorčičkováV prvním domácím utkání nového roku přivítáme na našem ledě již tuto středu 9.1.2019 tým z Letňan, se kterým se Stadion setkal v této sezóně již dvakrát.
K prvnímu zápasu jsme pro Vás připravili TIPOVACÍ SOUTĚŽ - více informací naleznete níže.
6.1.Vánoční program mládeže HC Stadionu VrchlabíLucie HorčičkováNa rozdíl od našeho A-týmu mají v období vánočních svátků naše mládežnická mužstva celkem náročný program. Pro každou kategorii byl připraven celodenní turnaj, a to buď na domácím ledě, nebo jsme přijali pozvání od našich klubů z okolí. Také je zvykem, že poslední trénink v roce bývá věnován atraktivnímu zápasu rodičů s dětmi, který je plný dobré nálady, a kde hlavně rodiče mohou porovnat své hokejové dovednosti a síly se svými potomky.
5.1.Z Mostu veze Stadion 3 bodyMOS - VRC 3:4, 30.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl plný soubojů a vyloučení, první branku zápasu vstřelil vrchlabský Pavel Mrňa. Hokej byl svižný a jak hosté, tak domácí předváděli aktivní způsob hry, plný zvratů. Také diváci předvedli krásné fandění, které dokreslovalo atmosféru zápasu.
4.1.První zápas roku 2019 odehraje HC Stadion proti Mosteckým LvůmMOS - VRC 3:4, 30.kolo | Vendula SahánkováPrvní utkání roku 2019 HC Stadion Vrchlabí odehraje na ledě soupeře Mostečtí Lvi v A-BENET aréně od 17:30.
1.1."Doufám, že naše výkony budou gradovat" říká Patrik UrbanLucie HorčičkováPatrik Urban je pětadvacetiletý útočník, který se hokeji věnuje již od dětství. Odehrál několik sezón za mládežnické kategorie v Liberci a od sezóny 2014-2015 nastupuje za Vrchlabí. Ve vrchlabském klubu také působí jako hlavní trenér 3. + 4. třídy.
V rozhovoru zhodnotil první část sezóny A-týmu i dětí a prozradil, jak tráví Vánoce a Silvestra.