HC Stadion Vrchlabí – První zápas roku 2019 odehraje HC Stadion proti Mosteckým Lvům

První zápas roku 2019 odehraje HC Stadion proti Mosteckým Lvům

04.01.2019
Vendula Sahánková

První utkání roku 2019 HC Stadion Vrchlabí odehraje na ledě soupeře Mostečtí Lvi v A-BENET aréně od 17:30.

Vrchlabskému celku se v posledních třech zápasech roku 2018 dařilo. V posledním zápase porazil HC Draky Bílina 6:3 na domácím ledě, předtím si v podkrkonošském derby na ledě HC RODOS Dvůr Králové přivezli výhru 4:3 a v předchozím zápase si přivezli výhru 1:0 z Řisut. V současné době je HC Stadion na druhém místě tabulky s 50 body, na prvním místě se čtyřbodovým náskokem jsou HC Vlci Jablonec.

Mostečtí lvi v prvním zápase roku 2019 prohráli na domácí půdě s HC Klatovy 5:8. V posledním zápase roku 2018 nad nimi vyhrál HC Trutnov 6:4. V současné době je Most na třetím místě v tabulce se 45 body, mají za sebou 15 výher, z toho dvě v prodloužení, a 11 proher (taktéž dvě v prodloužení).

Těšíme se na vás v A-BENET aréně v Mostu od 17:30 nebo u online přenosu.