V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Blíží se derby s TrutnovemTRU - VRC 2:1, 7.kolo | Raina TomanováPrvní říjnovou středu čeká HC Stadion výlet do nedalekého Trutnova, kde se v letošní sezoně tito soupeři utkají poprvé. Trutnov je aktuálně na šestém místě se šesti body, Vrchlabí se usadilo na vrcholu tabulky, na kontě má bodů 14.
K tomuto utkání opět vyhlašujeme TIPOVACÍ SOUTĚŽ. Výsledek po základní hrací době můžete tipovat na našem facebooku do středy 2.10.2019 do 18:00.
29.9.Na slovíčko se Štěpánem Havránkem...Lucie HorčičkováŠtěpán Havránek je dvaadvacetiletý obránce pocházející z Hradce Králové. Do vrchlabského A-týmu se dostal díky spolupráci našeho klubu s hradeckým Moutfieldem, za který nastupoval jak v mládežnických kategoriích, tak i za A-tým.
V rozhovoru Štěpán prozradil, kam si po loňské sezóně letěl odpočinout a zhodnotil sobotní utkání proti Vlkům z Jablonce.
28.9.Akce "Pojď hrát hokej" se nám i letos velmi vydařilaLucie HorčičkováV sobotu 28. září 2019 se na našem vrchlabském zimním stadionu opět uskutečnila dopoledne akce "Pojď hrát hokej", kterou zajišťuje Český svaz ledního hokeje.
Této akce se letos zúčastnilo celkem 33 dětí a my pevně věříme, že si toto hokejové dopoledne s námi užili a že se s většinou ještě uvidíme v naší přípravce.
28.9.Stadion nasázel Vlkům deset branek!VRC - JAB 10:3, 6.kolo | Raina TomanováZajímavé utkání viděli diváci na vrchlabském zimním stadionu. V první třetině padlo hned šest branek do jablonecké sítě a zápase bylo rozhodnuto. V té druhé sice hosté dokázali snížit, ale na Abraháma nevyzráli tolikrát, aby se dokázali Vrchlabí vyrovnat. Ve třetí části již jen korigovali výsledek a Vlci odjížděli s prohrou 3:10.
26.9.Do Vrchlabí zavítá soupeř z JablonceVRC - JAB 10:3, 6.kolo | Raina TomanováV sobotu přijedou na vrchlabský zimní stadion Vlci z Jablonce, kteří se zde pokusí získat tři potřebné body. V přípravě se ale dařilo více HC Stadionu, kdy nad Jabloncem dvakrát zvítězil. Vlci v lize Stadionu co oplácet.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od HC Stadionu. Více informací k soutěži naleznete níže.
25.9.Vrchlabí zvítězilo v Mostu a veze si domů tři bodyMOS - VRC 2:4, 5.kolo | Raina TomanováVrchlabí si z dalekého Mostu odváží tři body za vítězství 4:2. V první třetině diváci viděli pouze jednu branku a to do mostecké svatyně. Ve druhé třetině už to bylo vyrovnané, góly padaly na obou stranách, Lvi však byly pokaždé o krok pozadu. Třetí část přinesla opět pouze jednu branku, kterou si Vrchlabí potvrdilo vítězství a odváží si z Mostu všechny tři body.
24.9.Vrchlabí zajíždí do MostuMOS - VRC 2:4, 5.kolo | Raina TomanováMostečtí Lvi na svém ledě ve středu přivítají krkonošský HC Stadion. Oba týmy se potkají poprvé, Most je v tabulce na třetím místě s šesti body, Vrchlabí má na něj náskok dvou bodů.
22.9.Na slovíčko s Tomášem Kynčlem...Lucie HorčičkováTomáš Kynčl je jednadvacetiletý obránce, který začínal se svou hokejovou kariérou ve svém rodném Vrchlabí. Po svém působení za hradecký Mountfield se vrátil do vrchlabského klubu, kde odehrál pouze začátek loňské sezóny a zbytek dohrál za HC BAK Trutnov.
Nyní opět opět nastupuje do zápasů za HC Stadion Vrchlabí.
V rozhovoru Tomáš zhodnotil přípravu i mistrovská utkání A-týmu a prozradil, kdo je v kabině jeho oblíbencem.
21.9.Další výhra pro vrchlabské!VRC - NPK 5:1, 4.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl v duchu vrchlabského celku. První dvě třetiny vypadaly rozjezdově, až ve třetí se diváci mohli pokochat více brankami. A ač jeden gól vstřelili i hosté, vítězství zůstalo s jasnou dominancí na domácí půdě.
19.9.Do Vrchlabí zavítá nováček z Nové PakyVRC - NPK 5:1, 4.kolo | Raina TomanováHC Stadion se podruhé představí v mistrovském zápase před domacím publikem. Do Vrchlabí přijede Nová Paka, která je nováčkem v druhé lize. Tito soupeři se spolu utkali jednou již v přátelském utkání a to dopadlo lépe pro domácí tým z Nové Paky (4:3p).
K tomuto utkání jsme si pro Vás připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je ELNINO.CZ. Více informací naleznete níže.
18.9.Stadion veze ze Dvora tři bodyDKL - VRC 1:3, 3.kolo | Raina TomanováPrvní výhru za tři body si Vrchlabí odvezlo ze Dvora Králové. První třetina dopadla nerozhodně 1:1, ve druhé diváci neviděli žádnou branku. Ve třetí části už stříleli pouze hosté, dvakrát překonali dvorského brankáře a zaslouženě si HC Stadion odváží tři body do tabulky.
17.9.Vrchlabí se vydá do nedalekého Dvora KrálovéDKL - VRC 1:3, 3.kolo | Raina TomanováTřetím kolem pokračuje letošní sezóna 2. ligy. Vrchlabí se tentokrát předvede na ledě Dvora Králové, který má za sebou již dvě mistrovská utkání. Vrchlabí mělo první kolo volno a první zápas odehráli vrchlabští v sobotu.
14.9.Pojď hrát hokej Daniela UdatnáPřijďte v sobotu 28.9.2019 v 9:00 do vrchlabské DD Elektromont arény na akci Týden hokeje
14.9.Body zůstávají v Krkonoších!VRC - BIL 6:5, 2.kolo | Vendula SahánkováV prvním zápase letošní sezóny uspěl domácí celek v prodloužení 6:5. V první třetině padl jediný gól a to na straně soupeře, kdy jej ve dvanácté minutě vstřelil Jaroslav Šimeček. Druhá třetina byla již gólově vyrovnaná, na obou stranách padly tři branky. Třetina končila současným vyloučením dvou domácích a dvou hostů. Hned na začátku třetí třetiny padl další gól do domácí branky, ale vrchlabští se nedali a zakončili vyrovnáním stavu. O výsledku tak rozhodlo prodloužení a gól Jaroslava Bednáře.
12.9.Letošní sezonu zahájí Vrchlabí druhým kolemVRC - BIL 6:5, 2.kolo | Raina TomanováV prvním středečním kole měl HC Stadion volno, v tom druhém přivítá na svém ledě soupeře z Bíliny. Draci padli v prvním kole na vlastním ledě proti Děčínu 1:5.
11.9.Další krátké vyjádření k sestavě A-týmuLucie HorčičkováJiří Jakubec přináší další informace ohledně sestavy našeho A-týmu pro sezónu 2019/2020 a také Vás zve na konferenci s hráči a vedením A-týmu, která se uskuteční ve čtvrtek 12.9.2019 od 17 hodin v restauraci Gól na ZS. Za vedení by měl být přítomen Jiří Jakubec - sport.manažer a jednatel, Václav Baďouček - hlavní trenér a za hráče Petr Sýkora, Jakub Soukup, Ján Bendík, Patrik Urban a Martin Vágner. Kapacita bude omezena počtem míst v restauraci na cca 40 - 50 účastníků (20 míst je blokováno pro fanclub). Pokud Vás cokoliv zajímá, přijďte se zeptat.
4.9.Stadion porazil Vlky z JablonceVRC - JAB 7:3, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přátelskému zápasu přijeli na vrchlabský stadion Vlci z Jablonce. První vzájemný zápas skončil v Jablonci výhrou hostů 4:1. I tentokrát se vrchlabským dařilo, první i druhá třetina skončila stejným poměrem 3:1 pro domácí. Ve třetí části oba týmy vstřelily po jedné brance a domácí zvítězili poměrem 7:3.
3.9.Průběh přípravy A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší krátké vyjádření k dosavadnímu průběhu sezóny/přípravy A-týmu.
3.9.Ve středu přivítáme doma jablonecké VlkyVRC - JAB 7:3, 0.kolo | Vendula SahánkováVe středečním zápase přivítá HC Stadion na domácím ledě HC Vlci Jablonec nad Nisou. V loňské sezóně se vrchlabský Stadion s jabloneckými Vlky setkal v základní části ve čtyřech zápasech, kdy ve třech vyhrál HC Stadion a jednou HC Vlci.
3.9.HC Stadion porazil Dvůr až v prodlouženíVRC - DKL 2:1, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přátelskému zápasu nastoupil HC Stadion proti Dvoru Králové. V první třetině diváci neviděli ani jednu branku, v dalších dvou padly pouze dvě, každá do jedné branky. Zápas tedy dospěl do prodloužení. V něm byli úspěšnější domácí hráči, vítěznou branku vstřelil Dvořák.