HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2019 vyšly tyto články:

4.6.Vícesportovní turnaj mladších žákůLucie HorčičkováV neděli 2. června 2019 se na vrchlabském zimním stadionu uskutečnil vícesportovní turnaj mladších žáků, kterého se zúčastnily celkem čtyři celky.
17.6.8. ročník dětského sportovního dne Lucie HorčičkováV sobotu 15. června 2019 se uskutečnil již 8. tradiční dětský sportovní den pořádaný HC Stadionem Vrchlabí. I přes horké počasí se akce zúčastnilo okolo 100 dětí a toto sportovní dopoledne jsme si všichni naplno užili.
V krátkém článku si můžete přečíst zhodnocení akce od Jiřího Jakubce a Tomáše Jirků a také níže naleznete odkaz na fotogalerii z tohoto dne.
20.6.Hodnocení nového modelu II. ligy ČRLucie HorčičkováV krátkém článku přinášíme několik informací a komentáře Jiřího Jakubce, Václava Baďoučka a Petra Hlaváče k novému hernímu modelu pro sezónu 2019/20.
26.6.Na slovíčko s Tomášem Jirků...Lucie HorčičkováTomáš Jirků je osmadvacetiletý obránce, a zároveň kapitán vrchlabského A-týmu. Mimo to ale také působí ve vrchlabském klubu jako šéftrenér mládeže.
V rozhovoru se Tomáš např. ohlédl za loňskou sezónou, zhodnotil nový herní model pro nadcházející sezónu a popsal, co je podle něho důležité při trénování začínajících hokejistů.