HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2017 vyšly tyto články:

6.6.Vrchlabští hokejisté znovu pomohli uklidit KrkonošeKateřina Havlíčková, Anna ZívrováAni mladí hokejisté Vrchlabí nejsou lhostejni k přírodě a okolí, a proto se v sobotu vydali na tradiční brigádu pro Krkonošský národní park. Akce přinesla jako loni dobrou náladu a příjemnou atmosféru. Počasí také přálo, a tak není divu, že úklid šel jako po másle. I díky mladým hokejistům a jejich rodičům Krkonoše prokoukly čistotou.
9.6.Derby s Dvorem bude! Známe skupiny 2. ligy i další změnyKlubTento týden konečně přišla zpráva, na kterou toužebně čekali nejenom vrchlabští fanoušci – pod Krkonošemi se budou hrát dvě derby! Postupující Dvůr Králové totiž nakonec po nedávných pochybnostech bude hrát ve skupině Západ, stejně jako sousedící Vrchlabí a Trutnov. Nová sezona by měla začít 13. září a čeká ji několik menších změn.
14.6.Dětský den se nám opět vydařil!Karolína NěmečkováLetošní sportovní den si tradičně užily nejen děti, ale také rodiče. Počasí vyšlo na jedničku a atmosféra tak byla opět skvělá. Spousta soutěží vykouzlila úsměv na tváři nejenom dětem.
18.6.Jan Kerekanič: Amerika mi dala do života hodněKateřina HavlíčkováS jednadvacetiletým vrchlabským útočníkem Honzou Kerekaničem jsme probrali jeho čerstvou zkušenost – více než roční pobyt v Americe. Zažít tam toho stačil hodně, teď už ale myslí na budoucnost, a to hokejovou i pracovní.
24.6.Je to tu – rozřazení do skupin zná i mládežAnna ZívrováLetos se v mládežnických soutěžích udály nemalé změny. Například celá regionální liga staršího dorostu má úplně jinou podobu než doposud. Ani v mladším dorostu tomu není jinak. O dalších podstatných věcech nejen z prostředí vrchlabských dorostenců dozvíte v následujícím článku.
25.6.První derby s Dvorem se odehraje na trávníku!Karolína NěmečkováV pátek 30.6. se potká HC stadion Vrchlabí a HC Dvůr Králové. Dlouho očekávaný souboj ale tentokrát proběhne na fotbalovém hřišti! Oba týmy se tímto zápasem tak trochu naladí na září, kdy společným derby otevřou novou sezonu. Přijďte se podívat a podpořit naše hráče na toto netradiční utkání v 18:00 na fotbalový stadion ve Vrchlabí.