HC Stadion Vrchlabí – První derby s Dvorem se odehraje na trávníku!
A Team

První derby s Dvorem se odehraje na trávníku!

25.06.2017
Karolína Němečková

V pátek 30.6. se potká HC stadion Vrchlabí a HC Dvůr Králové. Dlouho očekávaný souboj ale tentokrát proběhne na fotbalovém hřišti! Oba týmy se tímto zápasem tak trochu naladí na září, kdy společným derby otevřou novou sezonu. Přijďte se podívat a podpořit naše hráče na toto netradiční utkání v 18:00 na fotbalový stadion ve Vrchlabí.

Společně se Dvorem přijede jejich trenér a zároveň bývalý hráč Vrchlabí Ivan Houda. V přátelském utkání se taktéž potká veterán Martin Filip hrající za Vrchlabí se svým synem Danielem Filipem, který hraje za Dvůr. Jak tento souboj dopadne? Bude Martin svého syna šetřit, nebo tomu bude naopak? Na to se přijďte podívat sami!

Veškeré občerstvení je zajištěno díky bufetu přímo na stadionu.

Jako bonus pro vás máme připravenou soutěž. Od pondělí 26.6. do čtvrtka 29.6. můžete tipovat výsledky utkání. Vaše tipy posílejte prosím na e-mail vmatlochova@seznam.cz. Po pátečním zápase bude vyhlášen vítěz, který obdrží poukaz v hodnotě 1000 korun do restaurace Car Club ve Vrchlabí.