HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

V prosinci 2021 vyšly tyto články:

1.12.Přerov odjíždí s prázdnou, Soukup vychytal nuluVRC - PRE 5:0, 25.kolo | Raina TomanováKonečně po delší době domácí utkání a hned je z toho zisk tří bodů. Se Zubry z Přerova si HC Stadion poradil hned v první třetině, kterou vyhrál poměrem 4:0. Ve třetí části ještě přidal pátou branku Matýs, který si připsal dva góly. Domácí Soukup udržel čisté konto.
6.12.Výsledkový servis mládeže 48. týdenLucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 48. týden (29.11.-5.12.2021).
6.12.Druhý domácí zápas v řadě, přijedou LitoměřiceVRC - LTM 1:3, 27.kolo | Raina TomanováHC Stadion čeká řada čtyř zápasů před domácími diváky. První proti Přerovu se mu povedl zejména díky první třetině, ve které soupeře přehrál 4:0. Konečný výsledek 5:0 mu zajistil tři body a nyní se připravuje na Litoměřice, se kterými v desátém kolem Vrchlabí prohrálo 1:3.
Partnerem tohoto utkání je Pivovar Hendrych.
7.12.Litoměřice prodlužují sérii, Vrchlabí na domácím ledě bez bodůVRC - LTM 1:3, 27.kolo | Raina TomanováDruhý domácí zápas se tentokrát Vrchlabí nepovedl. Jedinou branku Vrchlabí v zápase vstřelil Kaut, do domácí sítě ale padly góly hned tři. Vrchlabí si tak nepřipsalo třetí výhru za sebou, zatímco Litoměřice poskočily na první místo před Třebíč.
9.12.Na domácím ledě vyzveme pražskou SlaviiVRC - SLA 0:2, 28.kolo | Raina TomanováTřetí domácí zápas za sebou a Vrchlabí se tentokrát o body pokusí obrat tým HC Slavia Praha. První vzájemný zápas na ledě Slavie dopadl lépe pro HC Stadion, když zvítězil 3:2. Nedělní soupeř ztrácí na Vrchlabí dva body, což znamená, že utkání bude rozhodně zajímavé.
Partnerem tohoto utkání je ONLINESHOP.cz
12.12.Slavia odjíždí se třemi body, Vrchlabí nedalo ani gólVRC - SLA 0:2, 28.kolo | Raina TomanováTřetí domácí zápas v pořadí HC Stadionu štěstí nepřinesl. Bohužel domácí tým nestačil na soupeře ze Slavie, která si do Prahy odvezla všechny tři body. Stačily ji k tomu pouze dvě branky z hole Vebera a Krejčího.
13.12.Výsledkový servis mládeže 49. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 49. týden (6.-12.12.2021).
17.12.Další duel odehrajeme proti VsetínuVRC - VSE 4:5, 23.kolo | Raina TomanováVrchlabí před vánočními svátky přivítá na svém ledě soupeře ze Vsetína. Valašský hokejový klub jede aktuálně na vítězné vlně, za sebou má čtyř zápasovou vítěznou sérii a rozhodně v ní bude chtít pokračovat. Vrchlabí naopak dva zápasy po sobě prohrálo.
18.12.Vsetín bere tři body díky gólu v 59. minutěVRC - VSE 4:5, 23.kolo | Raina TomanováBohužel, jak to vypadalo nadějně, tak ani tentokrát ve Vrchlabí body nezůstaly. Po vydařené druhé třetině, kterou HC Stadion vyhrál poměrem 4:1, v té poslední hosté zabrali, a nejenže dokázali vyrovnat, ale v 59. minutě rozhodl o třech bodech pro Vsetín lotyšský obránce Jerofejevs.
19.12.Po delší době zavítáme na led hostů, tentokrát do TřebíčeTRE - VRC 3:4, 29.kolo | Raina TomanováHC Stadionu se bohužel vůbec nepodařilo bodovat v domácích zápasech, které odehrál čtyři za sebou. Jedinou výhru si připsal proti Přerovu, kterému nedovolit vstřelit ani branku a díky pěti gólům získal tři body. Od té doby ale nezískal ani bod a tabulce se propadl na devátou pozici. Střed tabulky je navíc velmi vyrovnaný a každý bod se počítá. Překvapí favorizovanou Třebíč?
20.12.Výsledkový servis mládeže 50. týdenLucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 50. týden (13.-19.12.2021).
20.12.Po náročném boji si dva body odvezl HC StadionTRE - VRC 3:4, 29.kolo | Raina TomanováPo první bezbrankové třetině to vypadalo na vyrovnaný zápas. Ve druhé části se třikrát trefilo Vrchlabí, následně o svůj náskok přišlo, protože Třebíč skórovala dvakrát. Na začátku třetí třetiny přidala vyrovnávací branku. V prodloužení se o vítězi nerozhodlo, po samostatných nájezdech se ale radovalo Vrchlabí.
21.12.Předvánoční zápas odehrajeme proti SokolovuVRC - SOK 4:3, 30.kolo | Raina TomanováPoslední utkání před Vánocemi odehraje HC Stadion Vrchlabí před domácími diváky. V něm ukáže svoje síly proti pátému Baníku Sokolov, který se pokusí o druhý skalp krkonošského týmu. V tabulce je sice nad Vrchlabím, které ale body potřebuje mnohem více a o to více o ně bude bojovat.
Partnerem tohoto utkání je Nemocnice Vrchlabí.
22.12.Vrchlabí bere tři body SokolovuVRC - SOK 4:3, 30.kolo | Raina TomanováVrchlabí si nadělilo dárek v podobě plného počtu bodů. Proti Sokolovu to ještě na začátku třetí třetiny vypadalo jednoznačně, hosté se ale dokázali přiblížit na rozdíl jediné branky. Tu vyrovnávací už ale vstřelit nedokázali a HC Stadion si do tabulky připisuje důležité tři body.
26.12.Získáme další body na ledě Prostějova?PRO - VRC 2:0, 31.kolo | Raina TomanováHC Stadion se po vánoční pauze a dvou vyhraných zápasech pokusí o zisk dalších bodů na ledě Prostějova, který je o jednu pozici nad ním. Velmi vyrovnaná tabulka zajistí nejen atraktivní zápas, ale také se očekává, že budou trestány i malé chybičky.
27.12.Z Prostějova jedeme s prázdnouPRO - VRC 2:0, 31.kolo | Raina TomanováVelmi napínavý duel viděli diváci na prostějovském stadionu. Domácí si nenechali vzít ani bod, dokázali vstřelit dva góly mladému brankáři Nečasovi, zatímco Bláha byl v domácí brance bezchybný a vychytal nulu. Poslední duel v tomto roce odehraje HC Stadion ve středu proti Ústí nad Labem.
28.12.Poslední zápas tohoto roku na domácím ledě proti Slovanu ÚstíVRC - UNL 3:4, 32.kolo | Raina TomanováFanoušci si mohou poslední zápas HC Stadionu užít na domácím ledě. Na něm přivítáme soupeře z Ústí nad Labem, který je sice v tabulce až pod krkonošským celkem, Slovan ale bude bojovat o každý bod, který ho může posunout výše. Na konci října Vrchlabí na ledě Ústí zvítězilo až po nájezdech.
Partnerem tohoto utkání je KAD spol. s.r.o.
29.12.Ústí bere všechny body, Vrchlabí nedokázalo dohnat ztrátuVRC - UNL 3:4, 32.kolo | Raina TomanováPoslední zápas letošního roku se před domácími fanoušky nevydařil podle představ. HC Stadion celý zápas tahal za kratší provaz a i když dvakrát dokázal vyrovnat, nakonec to byl Slovan, kdo odskočil o dvě branky. Vrchlabí ještě snížilo, ale vyrovnání nepřišlo a Ústí si odvezlo tři body.