HC Stadion Vrchlabí – Poslední zápas tohoto roku na domácím ledě proti Slovanu Ústí
Preview k zápasu

Poslední zápas tohoto roku na domácím ledě proti Slovanu Ústí

28.12.2021
Raina Tomanová

Fanoušci si mohou poslední zápas HC Stadionu užít na domácím ledě. Na něm přivítáme soupeře z Ústí nad Labem, který je sice v tabulce až pod krkonošským celkem, Slovan ale bude bojovat o každý bod, který ho může posunout výše. Na konci října Vrchlabí na ledě Ústí zvítězilo až po nájezdech.
Partnerem tohoto utkání je KAD spol. s.r.o.

HC Slovan Ústí nad Labem je v tabulce sice šest míst po HC Stadionem, ale na kontě má pouze o šest bodů méně. Ani Slovanu se v posledních zápasech příliš nedařilo, i když v tom posledním odehraném získal tři body nad Přerovem. Nestačil ale na Porubu, i když ze zápasu s ostravským týmem získal alespoň bod. Proti Jihlavě Slovan nedokázal vstřelit jediný gól a Draci ze Šumperky ho ze svého ledu vyprovodili s nadílkou šesti branek, zatímco Ústí se prosadilo pouze dvakrát. Bodově nahuštěný střed tabulky dává Slovanu naději, že díky třem bodům může o několik příček poskočit. HC Stadion Vrchlabí ale bude těžkým soupeřem.

Poslední zápasy
Ústí nad Labem – Přerov 4:2
Poruba – Ústí nad Labem 3:2pp
Ústí nad Labem – Vsetín 3:2
Jihlava – Ústí nad Labem 4:0
Šumperk – Ústí nad Labem 6:2

Kanadské bodování
1. Daniel Vrdlovec 7+18
2. Michal Trávníček 8+14
3. Štěpán Bláha 6+10

Neproduktivnější obránce
Jiří Drtina 4+10

Statistiky brankářů
Petr Hamalčík 3,40 prů. na záp. 89,07 %
Lukáš Cikánek 2,22 prů. na záp. 93,12 %
Šimon Zajíček 3,95 prů. na záp. 89,15 %

HC Stadionu Vrchlabí se bohužel nepovedl zápas proti domácímu Prostějovu. Za Vrchlabí chytal premiérově Vojtěch Nečas, který sice pustil pouze dva góly, hráči HC Stadion ale neskórovali ani jednou a bez gólů se bohužel zvítězit nedá. Z Prostějova tak odjeli s prázdnou a nezměnila se ani jejich pozice v tabulce – stále je Vrchlabí na sedmém místě se 49 body. Naštěstí ale zvítězili v zápase předtím proti Sokolovu a dva body vzali první Třebíči. Nyní ale bude potřeba vyhrát, Ústí nad Labem je papírově slabším soupeřem.

Poslední zápasy
Prostějov – Vrchlabí 2:0
Vrchlabí – Sokolov 4:3
Třebíč - Vrchlabí 4:5:sn
Vrchlabí - Vsetín 4:5
Vrchlabí – Slavia 0:2

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 8+17
2. Ondřej Matýs 11+8
3. Tomáš Kaut 8+10

Neproduktivnější obránce
Jan Zdráhal 2+8

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,65 prů. na záp. 90,47 %
Vojtěch Nečas 2,00 prů. na záp. 93,10 %
Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %
Milan Klouček 5,08 prů. na záp. 82,14 %

Zápas se odehraje ve středu 29. prosince od 18. hodin na zimním stadionu ve Vrchlabí. Přijďte si užít poslední zápas letošního roku a pomoci hráčům k zisku tří bodů!

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili opět TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od partnera utkání KAD spol. s.r.o.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 29.12.2021 do 18:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

Během utkání vylosujeme jednu náhodnou vstupenku a dvě permanentky, jejichž majitelé obdrží výhru také. Proto si své vstupenky pečlivě schovejte a pozorně poslouchejte hlasatele, který bude hlásit výherní čísla.