Archiv článků

V prosinci 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.12.Další utkání odehraje HC Stadion doma VRC - BIL 2:1, 19.kolo | Raina TomanováMáme za sebou již polovinu zápasů základní části a nyní se odehrávají odvetné zápasy. Jedním z nich bude i středeční utkání mezi Vrchlabím a Bílinou. Bílinští Draci v prvním zápase vyhráli 7:4 a HC Stadion jim tedy má co vracet.
2.12.HC Stadion zvítězil až na nájezdyVRC - BIL 2:1, 19.kolo | Raina TomanováOdvetné utkání mezi Vrchlabí a Bílinou dopadlo lépe pro domácí tým. Po první třetině však vedli hostující Draci, HC Stadion dokázal vyrovnat až v poslední části a zápas se posunul do prodloužení. Tam ale žádný tým ve svůj prospěch skóre neotočil a následovaly samostatné nájezdy, ve kterých měli více štěstí domácí a vybojovali si bod navíc.
3.12.I přes ztrátu bodu s Bílinou se Vrchlabí přiblížilo třetí příčceMarek Komárek, Tomáš NejedloPrvní prosincové a celkově devatenácté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy přineslo velké překvapení v Podkrušnohoří. Domácí Baník Sokolov smetl farmu Plzně Klatovy 6:1, čímž pomohl Vrchlabí v bitvě o třetí místo. Blízko bodové ztrátě byl také Kolín, když na domácím ledě brankou šestnáct vteřin před koncem přetlačil nevyzpytatelný Havlíčkův Brod. Na záda horalům dýchají Vlci z Jablonce a stále ještě i pražská Kobra. Druhým překvapením kola je domácí vítězství Klášterce nad Pískem. Právě Jihočeši a nedaleký Trutnov jsou po tomto kole mimo pozice zaručující postup do play off.
4.12.Překvapí Děčín Vrchlabí?Tomáš Brož
Ve dvacátém kole narazí HC Stadion na Medvědy z Děčína. Zápas začíná v 18:00 na děčínském zimním stadionu.
5.12.MovemberJana PoskerováMovember skončil 30.11. a někteří pánové se s ohromnou úlevou vrátili ke své původní tváři, jiní ve změně image nalezli zalíbení a u vousů zůstali.
5.12.Z Děčína vezou horalé tři body!DEC - VRC 2:4, 20.kolo | Marek KomárekPo nepříliš vydařeném úvodu, kdy se v první minutě prosadil domácí Kuchynka se horalům podařilo ještě v první periodě skóre otočit díky brankám Lenocha, Šťastného a Maďara. Zbytek utkání byl na branky chudý a náskok z první třetiny tak rozhodl. Navíc ztráceli i soupeři v tabulce před Vrchlabím. Kolín prohrál v Klatovech a Tábor ve Slaném s Řisutami.
6.12.Výhra v Děčíně a ztráty favoritů nás přiblížily k čelu tabulkyJan PřikrylDruhý adventní víkend se nesl ve znamení jubilejního dvacátého kola západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole bylo k vidění několik překvapení. Klatovy se oklepaly z výprasku v Sokolově z minulého kola a na svém ledě porazily vedoucí Kozly z Kolína. Další překvapení se zrodilo ve Slaném, kde svoje domácí zápasy hrají Řisuty. Po prodloužení dokázaly zdolat Kohouty z Tábora. Na led Havlíčkova Brodu zajížděli v dobrém rozpoložení hrající Vlci z Jablonce nad Nisou. Svou formu z minulých zápasů potvrdili a díky zkušenostem svých hráčů dále pronásledují nejlepší čtyřku.
6.12.Turnaj 2006JAR - KRK 0:19, 7.kolo | Jana PoskerováJednu výhru a jednu prohru za sebou má ročník 2006. Zápas s Hradcem se Krkonošům nepovedl, obě branky padly z nájezdu. Druhá zápas byl již lepší, navíc si krkonošský gólman udržel čisté konto.
6.12.Valná hromada TJ Stadion VrchlabíJana PoskerováTJ Stadion Vrchlabí svolává řádnou valnou hromadu, která se bude konat v pátek dne 11.12.2015 od 17:30 hodin v restauraci Gól na zimním stadionu
7.12.Dalibor deCarvalho chce propagovat hokej na jižní polokouliMarek KomárekVelmi netradiční posila se na počátku letošní sezóny objevila v barvách Vrchlabí. Stal se jí Dalibor deCarvalho a odstartoval tak spekulace o původu svého jména. Jak sám říká, s Portugalskem nemá nic společného. Cestovatele v sobě ovšem nezapře. Místo očekávaného postupu v rámci hierarchie českých soutěží se chystá hokej propagovat na Novém Zélandu.
7.12.Ve středu zavítá HC Stadion do SlanéhoRIS - VRC 3:2, 24.kolo | Raina TomanováPředehrávka 24. kola se odehraje na ledě ve Slaném, kde mají své domácí hřiště Buldoci z Řisut. Hosté z Vrchlabí zde budou obhajovat první vítězství proti tomuto soupeři.
10.12.Buldoci dokázali otočit vývoj zápasu a Vrchlabí má pouze bod z prodlouženíRIS - VRC 3:2, 24.kolo | Tomáš Brož
Ačkoliv Vrchlabí drželo ještě dvě minuty před koncem utkání dvoubrankový náskok, nakonec si ze Slaného odváží pouze bod. HC Stadion byl vedení už od deváté minuty a ve třetí třetině dokonce navýšil na 2:0, když se o obě vrchlabské branky postaralo duo Šťastný & Filip. Domácí však dokázali minutu a půl před koncem snížit na rozdíl jediné branky a když zbývaly poslední dvě sekundy do vrchlabské výhry, vstřelili vyrovnávací branku. Domácí pak už dokázali dokonat obrat a ve třetí minutě prodloužení vsítili rozhodující gól.
10.12.Další kolo se odehraje ve VrchlabíVRC - NYM 1:4, 21.kolo | Raina TomanováPřed domácími diváky přivítá HC Stadion hosty z Nymburka. V odvetném utkání bude Vrchlabí potvrzovat svou pozici v tabulce a také první vítězství nad tímto soupeřem.
12.12.Vrchlabí nezvládlo zápas s NymburkemVRC - NYM 1:4, 21.kolo | Tomáš Brož
Po porážce na ledě Řisut následuje porážka od Nymburka. HC Stadion utkání nezvládl a byl na ledě horším týmem. Středočeši využili své šance a v bráně je podržel skvělý Frodl. Naopak domácí dostali dvě zbytečné branky v oslabení a na hostujícího brankáře nenašli v druhé ani třetí třetině recept.
13.12.Domácí porážka s Nymburkem nahrála VlkůmJan PřikrylPři třetím adventním víkendu bylo na programu jednadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byly k vidění dva šlágry. Pátý Jablonec hostil před domácím publikem třetí Klatovy a druzí Kohouti z Tábora zajížděli na led šesté pražské Kobry. Debakl si v tomto kole připsali hokejisté Děčína na ledě Žďáru nad Sázavou a gólové hody byly k vidění v Pelhřimově, kam zajížděl poslední Jindřichův Hradec. Dvanáct statečných hráčů Sokolova se postavilo Bílině. Baník urval bod.
13.12.Vítězná 2008JAR - KRK 7:21, 3.kolo | Jana PoskerováTřetí turnaj za sebou mají nejmladší vrchlabští hráči. Z Nového Města odjížděli v povznesené náladě, oba zápasy pro ně skončily vítězně.
13.12.Vítězný zápas sedmákůNAC - KRK 3:5, 17.kolo | Jana PoskerováRok 2015 zakončili důležitou výhrou hráči 7.třídy. Teď se můžou v klidu těšit na nádcházející svátky.
15.12.HC Stadion zajíždí do dalekého TáboraTAB - VRC 2:0, 22.kolo | Raina TomanováPoslední zápas na venkovním ledě mají před sebou hokejisté Vrchlabí. Přivítají je Kohouti z Tábora, kteří jsou dvě příčky nad nimi, a očekává se tak litý boj o tři body.
16.12.Branka Kohoutů zůstala zakletáTAB - VRC 2:0, 22.kolo | Marek KomárekHoralé potřetí za sebou prohráli. Dnes je ale čekal silný soupeř z druhého místa tabulky. Defenzíva i přes řadu šancí domácích fungovala na jedničku, poprvé se ale neprosadil útok. Kohoutům tak stačila jediná branka Vaniše. Druhou přidal Kellner do prázdné branky, když už hosté tušili, že bezchybného Klestila nepřekonají.
17.12.Venkovní porážky v Táboře nedokázali Vlci využítJan PřikrylPři čtvrté adventní středě bylo na programu dvaadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo obrovské překvapení na úkor Vlků z Jablonce nad Nisou, kteří drželi sérii osmi vítězství v řadě. Jejich série skončila na ledě Trutnova. Buldoci ze Řisut po skalpech Tábora a Vrchlabí dokázali doma o body obrat i pražskou Kobru. Tucet branek bylo k vidění v Děčíně, kam přijel Sokolov.