HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2019 vyšly tyto články:

26.6.Na slovíčko s Tomášem Jirků...Lucie HorčičkováTomáš Jirků je osmadvacetiletý obránce, a zároveň kapitán vrchlabského A-týmu. Mimo to ale také působí ve vrchlabském klubu jako šéftrenér mládeže.
V rozhovoru se Tomáš např. ohlédl za loňskou sezónou, zhodnotil nový herní model pro nadcházející sezónu a popsal, co je podle něho důležité při trénování začínajících hokejistů.
20.6.Hodnocení nového modelu II. ligy ČRLucie HorčičkováV krátkém článku přinášíme několik informací a komentáře Jiřího Jakubce, Václava Baďoučka a Petra Hlaváče k novému hernímu modelu pro sezónu 2019/20.
17.6.8. ročník dětského sportovního dne Lucie HorčičkováV sobotu 15. června 2019 se uskutečnil již 8. tradiční dětský sportovní den pořádaný HC Stadionem Vrchlabí. I přes horké počasí se akce zúčastnilo okolo 100 dětí a toto sportovní dopoledne jsme si všichni naplno užili.
V krátkém článku si můžete přečíst zhodnocení akce od Jiřího Jakubce a Tomáše Jirků a také níže naleznete odkaz na fotogalerii z tohoto dne.
4.6.Vícesportovní turnaj mladších žákůLucie HorčičkováV neděli 2. června 2019 se na vrchlabském zimním stadionu uskutečnil vícesportovní turnaj mladších žáků, kterého se zúčastnily celkem čtyři celky.