V prosinci 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
29.12.Mládež 18.12. - 25.12.Barbora Bjelková
29.12.Kadaň byla ve forměVRC - KAD 1:4, 32.kolo | Jana PoskerováTo, že dnešní utkání nebude jednoduché, družstvo Vrchlabí velmi dobře vědělo. Ovšem skutečnost předčila očekávání. Skóre sice otevřelo Vrchlabí, ale do vlastní branky. A ve druhé třetině se kadanští střelci dostali do formy a během pěti minut vedli nad Vrchlabím o čtyři branky. V poslední třetině se domácím hokejistům podařilo dát aspoň čestný gól a upravit tak konečné skóre na 1:4.
28.12.Opět proti KadaniVRC - KAD 1:4, 32.kolo | Jana PoskerováVe 32. kole soutěže zavítá do Vrchlabí klub SK Kadaň. Po pondělním zápase má Kadaň na svém kontě dva body, zápas s Litoměřicemi se protáhl až do samostatných nájezdů. Vrchlabí proti Písku bodovalo na domácím ledě na 100% a po výhře 4:2 si připsalo do tabulky všechny tři body.
27.12.Dotřetice proti PískuVRC - PIS 4:2, 31.kolo | Jana PoskerováAčkoliv se to po první třetině, kterou Písek vyhrál, vůbec nezdálo, Vrchlabí vyšlo ze třetího vzájemného zápasu opět vítězně. Stav utkání se domácím podařilo zcela obrátit během dvou minut před koncem druhé třetiny, kdy třikrát po sobě překonali píseckého brankáře Jágra. Písek byl vývojem utkání otřesen a po brankových hodech domácích se již nezmohl na větší akci, která by ohrozila Koutského svatyni.
26.12.Bude Písek potřetí poražen?VRC - PIS 4:2, 31.kolo | Jana PoskerováVe druhé části soutěže se jako první soupeř na ledě HC Vrchlabí představí písecký klub. V prvním kole se vrchlabských hráčům na tento tým dařilo. Při hostování v Písku porazili domácí 4:3 a doma pak vyhráli dokonce 3:0. Jak už říkal trenér v předvánočním rozhovoru, zápasy do konce roku budou patřit k těm nejtěžším a je potřeba, aby tři body zůstaly v Krkonoších.
25.12.HC Eaton Pardubice - HC Krkonoše (6.třída)PCE - KRK 14:4, 19.kolo | Barbora Bjelková
24.12.Hezké prožití vánočních svátkůRedakceVšem příznivcům vrchlabského hokeje, hokejistům, realizačnímu týmu, vedení klubu a vůbec všem, kteří se o hokej zajímají, přejeme klidné prožití vánočních svátků, bohatou nadílku, spoustu zdraví a také sportovní úspěchy. Zachovejte nám přízeň i v dalším roce. Bára, Honza, Jana, Patrik
22.12.Mládež 18.12. - 19.12. 2010Barbora Bjelková
22.12.Na vítěze jsem vypisoval odměnu, přiznal Pavel KřížUNL - VRC 6:0, 30.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Ještě před týdnem hrál za litoměřický Stadion proti Benátkám nad Jizerou, nyní se vrátil na místo svého bývalého působiště, do Vrchlabí. A aby to bylo ještě složitější, jeho práva náleží Ústeckým Lvům. Řeč je o litvínovském odchovanci, útočníkovi Pavlu Křížovi, jenž 13. ledna 2011 oslaví 28. narozeniny. Uvnitř článku popisuje dojmy ze zápasu proti Ústí a jednotlivá angažmá.
22.12.O základní části s Josefem ŘeháčkemJana PoskerováZákladní část je za námi a než se tým rozjel oslavit vánoční svátky, shrnuli jsme s trenérem Josefem Řeháčkem dosavadní průběh soutěže. Naťukli jsme nešťastnou koncovku, pobavili se o utkání, která na tým čekají mezi svátky. Nevynechali jsme ani vánoční tradice.
21.12.Jakub Drábek - Byl jsem malý a tlustý Jana PoskerováDres s číslem 20 obléká tuto sezonu útočník Jakub Drábek. Na ledě nepatří k žádným outsiderům, naopak, nebojí se vystřelit, zaútočit, i když na druhé straně patří k nejtrestanějším hráčům týmu. V základní části si připsal šest bodů, z toho čtyři branky a dvě asistence.
20.12.Vrchlabí bude v Ústí bojovat o osmičkuUNL - VRC 6:0, 30.kolo | Radek VokálDnešním 30. kolem končí I. část první ligy. Boj o první osmičku bude zřejmě dramatický až do posledních minut dnešních zápasů. Osmou pozici drží stále Znojmo, bod za ním jsou Kadaň, Třebíč a Vrchlabí. Všichni pronásledovatelé tak budou čekat na zaváhání Orlů v domácím zápase s Berounem a snažit se večer získat co nejvíc bodů. Všechny tři týmy za Znojmem hrají venku, Vrchlabí to bude mít ale nejtěžší - hraje na ledě druhého týmu tabulky. Kadaň se venku utká s posledním Pískem, Třebíč s třináctými Benátkami. II. část 1. ligy začíná v pondělí 27. prosince, poslední zápas roku je na programu ve středu 29. prosince.
20.12.Ústecké žněUNL - VRC 6:0, 30.kolo | Jana Poskerová, Milan Machát, Zdeněk Kamínek ml.Není, co dodat. Výsledek z Ústí hovoří za vše. Skóre rozhodujícícho zápasu pro Vrchlabí bylo otevřeno hned v úvodní minutě, jenže bohužel pro hostující, za záda vrchlabského Ševčíka. Lvi jej v první třetině překonali dohromady třikrát a tím prakticky rozhodli o výsledku zápasu. Zda stav po první třetině otřásl psychikou vrchlabských, to nelze nyní říct. Každopádně to ovšem tak vypadá.
19.12.Něco málo k TáboruJana PoskerováTři body ze sobotního utkání zatím Vrchlabí nikam neposunuly, protože ostatní soupeři také vyhráli. I když se nad Táborem podařilo vyhrát 4:0, stále není nic rozhodnuto. O proběhlém zápase a o utkání v Ústí nad Labem jsme si povídali s asistentem trenéra panem Radkem Svobodou a následně s útočníkem Tomášem Bláhou.
18.12.Boj o osmičku vrcholí, přijíždí TáborVRC - TAB 4:0, 29.kolo | Radek VokálDo konce I. části sezóny zbývají dvě kola, po tom pondělním 30. se týmy rozdělí na skupinu A (1.-8.) a skupinu B (9.-12.). Dnes se Vrchlabí utká se svým tabulkovým sousedem, Táborem. Oba soupeři mají společně s Kadaní a Třebíčí 38 bodů, na osmé Znojmo všichni pronásledovatelé ztrácejí body dva.
18.12.Tři body na kontě VrchlabíVRC - TAB 4:0, 29.kolo | Jana PoskerováPo sérii proher si vrchlabští hokejisté konečně připsali tři body za výhru nad soupeřem z Tábora. Kromě výhry si domácí brankář Ševčík připsal do svých statistik další čisté konto. V zápase proti Táboru moc práce neměl. Převážně se hrálo v útočném pásmu domácích a ti také byli čtyřikrát úspěšnější než táborský gólman Klestil. O konečném pořadí v tabulce se rozhodne v pondělním zápase v Ústí, tuto sezónu má tedy Vrchlabí drama až do samého konce základní části.
17.12.Zíma do LitoměřicJana PoskerováZdá se, že ani útočník Pavel Kříž nemůže na své angažmá ve Vrchlabí zapomenout. Včera 16.12. se kluby Litoměřic a Vrchlabí dohodly na trejdu útočníků Davida Zímy a Pavla Kříže. Výměna je do konce ledna.
17.12.Mládež 12.12.2010 a 16.12. 2010Barbora Bjelková
16.12.Gengel z kola venJana PoskerováK dni 16.12.2010 bylo v týmu HC Vrchlabí ukončeno působení útočníku Ladislavu Gengelovi. Jak řekl vrchlabský manažar, jednalo se o výkonnostní a disciplinární důvody. Gengelovi se v letošní hokejové sezóně nedaří. Nejprve odešel do extraligového Kladna, tam se ovšem neprosadil a posléze se po odchodu Františka Bakrlíka vrátil do Vrchlabí.
15.12.V derby zvítězil HradecVRC - HKR 4:6, 28.kolo | Jana PoskerováDalší tři body si z vrchlabské DD Elektromont arény odváži tým Hradce Králové. Utkání bylo dlouho velmi vyrovnané, i když domácí Vrchlabí častěji než Hradec muselo dotahovat. Každopádně oba celky předvedly velmi pohledný hokej. Vrchlabské borce stále trápí zakončení, na hradeckého Luňáka doráželi, ale ten byl přece jen úspěšnější než vrchlabští střelci. Ty nezachránilo ani power-play. Vrchlabákům zbývají ještě dva zápasy, které definitivně rozhodnou o umístění v tabulce.