HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
23.5.2018, 10:48
 
 
Chtěl jsem se zeptat, zda je již něco nového ohledně další sezóny. Zůstane stejný trenérský štáb? Jsou v běhu nějaká jednání s hráči? Už se těším na srpen. Nebo doufám, že proběhne třeba nějaké fotbalové utkání, popř.na dětském dnu budou noví hráči představeni...
 
 
14.5.2018, 14:04
 
 
Mrkni na datum vydání článku a dojde ti to
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
13.5.2018, 15:18
 
 
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
1.5.2018, 09:43
 
 
Pro vsechny fanousky hokeje ve Vrchlabi potesujici zprava.Vsichni jsme uz nateseni na dalsi informace pred nadchazejici sezonou.Vsichni bychom si take prali jine rozdeleni ve skupinach 2.ligy.Jiste otom take bude jednat ridici organ souteze a najde se podpora i v jinych klubech pro tuto zmenu .Az nastane ten spravny cas,tak se jiste dozvime vic.Jirko Jakubce dik.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.4.2018, 14:40
 
 
To vrchlabský hokejový národ.
I u nás se na příští hokejové sezóně intenzivně pracuje. Teprve uvidíme, čeho všeho se změny budou týkat. V každém případě Vás mohu ujistit, že na základním principu, že budeme upřednostňovat místní kluky a ty, kteří mají vztah k Vrchlabí, se nic měnit nebude. Vedeme jednání s kluby z extraligy o případné spolupráci a až budeme mít více jasno, budeme Vás informovat.
V každém případě si myslím, že příští sezóna bude minimálně na stejné úrovni jako ta minulá, ale spíše budeme hledět k vyšším cílům.
 
 
27.4.2018, 13:38
 
 
jinfa. Smajlík máš recht, chce si to užít léto co přijde. A pak do toho opět rychle hupsnem. Myslím, že času je víc než dost.
 
 
jinfa | vrchlabí
27.4.2018, 11:59
 
 
A) My jsme prostě jiní,nežli okresní rivalové..., mimo jiné i proto jsme vládci Krkonoš Smajlík B) těch změn se chystá víc než dost...,takže nechme vedení v klidu pracovat. Chce to z naší strany jen trpělivost Smajlík HCV-olé!!!
 
 
27.4.2018, 08:20
 
 
Dobrý den,
na stránkách Trutnova jsem se dozvěděl info o nové sezóně, na stránkách Dvora také a tady stále nic. Máte již jasno o nadcházející sezóně? příchody, odchody, trenérské obsazení, apod. Díky
 
 
18.4.2018, 21:58
 
 
Napadlo už někoho fundovaného, že by HCV mohl hrát EHL? Je-li nejlepší klub krkonošského okresu finančně připraven na 1.ligu, proč by nemohl odehrát kvalitní EHL, jako třeba Havlbrod? Nedržíme se zbytečne dogmat o "české hokejové škole" apod? Na to třeba dojely české skoky na lyžích. Je-li možnost posunout hokej ve Vrchlabí výše, mělo by se do toho jít! Evropské kluby naplní barák a relativně snadněji zajistí sponzory. Když mohou jihoevropské kluby třeba do Ústí, proč by nemohly do nejkrásnějšího a nejlépe řízeného města ČR? A i ta představa, že nebudou pískat sudí nějak spřažení ze Slaným, Prahou a nebo třeba s kapříkem Peltou, je na výsost lákavá...
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
28.3.2018, 15:47
 
 
Ahojda všichni, máme konec sezony tak si myslím že je na místě poděkovat našim 3.zástupcům v 2 lize z našeho regionu,za pěkné hokejové zážitky a popřat klukúm pevné zdraví do nové sezony.Musím zde ocenit Vrchlabské fanoušky za slušné fandění a ty průvody městem to nemá chybu....V Trutnově i ve Dvoře se také nemají za co stydět........Hezké svátky přeji VŠEM....
 
 
25.3.2018, 19:29
 
 
Slovy klasika "Kde blb, tam nebezpečno!!" Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
25.3.2018, 18:49
 
 
Úroveň fandění šla ve Vrchlabí jednoznačně nahoru. Budu se těšit v příští sezóně. Jen ta spodina lebeční ve svém zaslepeném běsnění prská jedovatou slinu okolo sebe.Ale ve stádu je vždy slabší ondoň !
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
25.3.2018, 13:36
 
 
Hermoch: Smysl uniká tobě když to nemáš čím pochopit Smajlík poslední můj příspěvek k podobné spodině.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
25.3.2018, 12:20
 
 
Než se něco napíše,mělo by se to přečíst / Jakubec píšu- protože jsem zakryté /pak uniká smysl kam vede mysl .
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
24.3.2018, 18:24
 
 
hermoch: Já nevim jestli má cenu při tvé inteligenci odpovídat, ale budu se snažit. Pan Jakubec napsal dobře že názor vypovídá o pisateli vše. Ohledně našeho náhradního brankáře jsi zrovna napsal zápas který mi byl příkladem toho proč jsem to tam napsal. V tomto utkání pustil gól z půlky a naopak vychytal v závěru nájezd. Trutnov tady nikoho nezajímá jseš s tim tady naprosto mimo, ale budeš si žvanit dál...

K názoru pana Jakubce ohledně diskuze. Hermoch a další jsou důvodem proč přemýšlím jestli tuhle diskuzi navštěvovat. Je hezké že tu pan Jakubec píšu o týmu, ale tyhle zajímavé informace vždy hledám, protože jsem zakryté vrstvou příspěvků Trutnovské spodiny. Je to škoda.
 
 
hermoch | TRUTNOV
24.3.2018, 15:09
 
 
Škoda jednostranného pohledu,třeba na Abrahama v brance,po derby v Trutnově to bylo Abrys je specialista a málem dostával zlatý klíč od brány do Vrchlabí a po Jablonci,že už by bylo třeba jiného.A 22..3 nějaký P. uvádí,že v Trutnově už jezdí po betonu,je to chybou duševního zdraví nebo jiným příznakem ?
 
 
jinfa | vrchlabí
24.3.2018, 07:39
 
 
To:Pepahcv- Smajlík Tak naviděnou v nové sezóně.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
24.3.2018, 07:23
 
 
jinfa: Já ti rozumim, ale jeho přínos je už v tom že můžou mladý kluci na tréninku vidět jak se hráč se zkušenostmi v NHL připravuje. Rozdílového hráče jsme našli jen v sérii s Kobrou a nebyl to nikdo z posil.
 
 
jinfa | vrchlabí
24.3.2018, 07:09
 
 
To:Pepahcv-Za to co J.Hlaváč v hokeji dokázal...,má u mě velký respekt Smajlík Pro nás v amatérské soutěži je vždy dobře,když se objeví takováto persóna.Pro naše vedení palec nahoru!!! Smajlík Jinak jsem to spíš myslel tak,když už posila,tak tedy rozdílový hráč.Ale to přeci neznamená,že to bude jen stroj na góly....
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
24.3.2018, 00:46
 
 
Útok proti Jablonci zklamal celej. Zrovna Hlaváč měl v sezóně skoro dva body na utkání a v play off bod na zápas. Myslím že byl dobrou posilou, nečekal jsem že by jen proto že hrál NHL tu měl tento 40 letý hráč dávat dva góly v každém zápase. Proti Jablonci to nevyšlo celkově útoku, to nebylo o jednotlivcích.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.