Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
21.1.2018, 11:24
 
 
Smekám klobouk před Supras,byli jste skvělí.Co se týče hokeje,tak my jsme hráli hokej ,někdy až moc a Dvůr nás mastil.Náš tým zraje jak víno,skvělá parta nám dělá radost. Ve středu to bude boj o 1 místo v tabulce,tak všichni na značky. Dík Trenérům a hráčům za krásný zážitek a tři body.
 
 
20.1.2018, 22:20
 
 
Dřív to nebyli starostové, to byli soudruzi předsedové MěNV... Smajlík Smajlík
 
 
20.1.2018, 21:53
 
 
Jako dědek hluboce smekám nejen před stále lepším a lepším manšaftem A týmu, ale i před mladými fans. Ve Dvoře to byla paráda a moc se mi líbilo přivítání starosty Vrchlabí při zahájení. Když jsem byl mladý já, tak byli starostové povětšinou hajzli a jako na potvoru tomu tak je v mém městě dosud. Závidím tedy Vrchlabákům nejen hokej, ale i vzhled města a jejich pana starostu. Proto k vám taky už tolik let jezdím fandit! Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
20.1.2018, 21:34
 
 
"s pochodem...."A ve středu všichni na zimák!
 
 
jinfa | vrchlabí
20.1.2018, 21:32
 
 
Dnes to byla naprostá paráda!Jak na ledě,tak i v hledišti Smajlík Cesta busem , ve spojení z pochodem, opravdu stála za to! Smajlík HCV-olé!!!
 
 
19.1.2018, 10:48
 
 
Z FB Supras
INFO K MENŠÍMU POCHODU VE DVOŘE:
Pro ty, co jedou autem a chtěli se účastnit pochodu - odchod je od Kostela sv.Jana Křtitele zhruba v 16:00. Půjde se přes náměstí a kolem Hankova domu.
V autobusech zbývá zhruba posledních 5 míst. Po dlouhé době je tu pochod a plné 2 autobusy, tak si pojďme užít tento den se vším všudy!
A hlavně nezapomeňte - v sobotu bez dresů, VŠICHNI V ČERNÉM a fanatismus s sebou!
 
 
Nester | Vrchlabí
15.1.2018, 10:13
 
 
!!!POZOR!!!
Samou natěšeností na tento výjezd jsme přehlédli, že se nehraje od 18, ale již od 17. Odjezd se tedy o hodinu posouvá.
Vrchlabí od zimáku - 15:00
Hostinné z provizorního autobusáku - 15:20
Šiřte dál, ať tohle vidí každý, kdo jede s náma busem. A nezapomeňte KDO JDE DO KOTLE, TAK V ČERNÉM OBLEČENÍ. A místa stále jsou, tak se prihlašujte.
 
 
13.1.2018, 21:23
 
 
Nic se neděje! škoda jen,že jsme nepomohli Dvoru který doma porazil kobru.
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
13.1.2018, 20:31
 
 
Dnes jako vzdy pri prenosech onlajnu z Biliny hruza.No a pro nas,kteri jsme nevideli utkani na vlastni oci asi dobre.Takto odehrat zapas by asi na domacim stadionu vyvolalo bouri nevole.Nesoustredenost na zacatek utkani a dostat gol ani ne po minute hry?A pokud sem to casove vysledoval,tak dalsi dva goly jsme dostali pri nasich presilovkach!Vsechno bezstarostne dopredu.Budu cekat na komentar,co k tomu rekne pan trener.Pracuje s hraci a poslouchaji ho?
 
 
jinfa | vrchlabí
13.1.2018, 19:51
 
 
Ajaj.... Smajlík Přestože se takhle o čelo tabulky nehraje... Smajlík ,Tak platí,že se z jedné prohry přece nepo.erem a makáme dál.Poučíme se z chyb a s vědomím,že nám nedá nikdo nic zadarmo makáme dál!!!Ve Dvoře musí poznat,kdo jsou vládcové Krkonoš!!!HCV-olé!!!
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
13.1.2018, 17:32
 
 
Taktez velke blahoprani Honzovi Sobotkovi je to nejen nas dobry starosta priznivec sportu a naseho hokejoveho klubu.Konecne nekdo slusny z naseho mesta ve vrcholove politice.Hodne uspechu.Tak tet ty onlajny.
 
 
13.1.2018, 17:25
 
 
Gratulace novému senátorovi Honzovi Sobotkovi ! A teď. Hoši moje,hrrr na ně ! Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
11.1.2018, 13:38
 
 
Dobrá práce.Cesta do 1.ligy se rýsuje už aby to bylo..Pane Zaplo to zvýšené vstupne je jen potvrzením kvality,když má přijet Barcelona nikdo se nediví.
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
10.1.2018, 21:55
 
 
Vazeni pratele vrchlabskeho hokeje,po vyhre v Decine se mnozi divaci tesili na dalsi golovy galavecer.Je vsak rozdil v motivaci hrat proti souperi,ktery je tabulkove vys ,nez proti prumernemu souperi,ktery hru malo tvori ,hlavne brani a spoleha se na brejkove situace.Nasi hraci jsou v teto soutezi vyspeli a jejich hokeove mysleni je v mnoha smerech nad prumerem 2.ligy.Z toho potom take prameni to,ze spoustu akci prehravaji, pro divaka sice v lahodici akce,ze kterych vsak nakonec goly nejsou.To muze byt .pokud mame zapas plne pod kontrolou.Ve vyrovnanych zapasech budou hrat jiste treba tak jako David Pojkar s nastrelenim na branu a tam se muze odehrat cokoli.Trener to snad vi a s muzstvem behem zapasu pracuje a hraci to respektuji.Risuty diky skvelemu brankari odjeli s prone prijatelnym vysledkem.Diky hosi a po dalsim kole privezte dalsi body do tabulky.HC ole!Jste skveli.
 
 
10.1.2018, 21:44
 
 
Jirka_Jakubec: Je to moc fajn, takováto komunikace s příznivci týmu. Viz vysvětlení startu Kerekaniče. Kdo si poslechl rozhovor s panem Vasilisem Teodoridisem ze DKnL na dvorském webu, si o to více váží té vrchlabské hokejové práce s výrazně větší a jistější perspektivou, než tomu je bohužel třeba právě v sympatickém DKnL.. Bořit to dobré mohou i "fandové", to se třeba stává ve Dvoře a své o tom ví i nyní již bývalý trenér Dvora Ivan Houda. Je to třeba ale i proto, že prostě chybí ten správný infoservis mezi vedením týmu a fanoušky. Ale Dvůr je v lize první rok novověku a věřím, že to pan Teodoridis nevzdá! Zvláště po té, co již mají ve Dvoře tým, který umí obrat o body i Jablonec doma. Vrchlabskému týmu děkuji za pohodové vítězství s Řisutami a pěkné hokejové kousky, pro které na hokej někteří z nás chodí. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
10.1.2018, 09:59
 
 
Dnes bohužel na hokej nemohu.Jsem v práci.A i přes tamní zákaz používání mobilů... Smajlík ,budu našemu týmu fandit u onlajnu.HCV-olé!!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
10.1.2018, 09:39
 
 
To hcvvrchlabi
Co se týká Honzy Kerekaniče, tak jsem moc rád, že mohu psát mnohem pozitivnější věci, než na začátku sezóny. Nyní je jeho přístup i přínos pro tým úplně jinde (myšleno v pozitivním duchu). Zcela jednoznačně má místo v sestavě, i když o něj stále musí bojovat.
Pro tyto kluky jsme se snažili najít i místo v kraji, konkrétně v Nové Pace, kde by měly dostávat větší prostor. Paka se díky špatnému rozjezdu rve o místo v play-off a naši kluci tam svými výkony jsou posilami. O kluky byl v Pace pro dnešek velký zájem, tak jsme se rozhodli poslat do N.Paky Honzu Kerekaniče, M.Chleboráda a J.Erbana. Myslím, že tam budou více vytíženi, my se bez nich dnes obejdeme a pro kluky to je prostor k rozvoji. Jinak, jak jsem již psal, tak s nimi rozhodně počítáme a budou pravidelně nastupovat i nadále.
Za sebe jsem rád a myslím, že kluci mohou být taky rádi, že je dnes po nich velká "poptávka".
Smajlík Smajlík
 
 
10.1.2018, 09:03
 
 
Do Dvora se těšíme! Ještě dnes umravnit rozjeté Řisuty...Ale jednu věc nechápu. Honza Kerekanič dá 2 góly a v dalším utkání již není ani v sestavě.... Chápu a souhlasím, že je třeba zapojovat "mladé", ale ne snad na úkor domácích! Tím spíše - je-li kvalita stejná. Nebo se pak může hrát na 4 lajny a mohou se otrkávat i mladí. I když musím zase říct, že jsou hráči, kterých je pro 4 lajnu škoda. Dnes doufám v pěknou návštěvu, pohledný hokej a hlavně - s dobrým koncem pro nás!!! Smajlík Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
7.1.2018, 14:44
 
 
20. LEDNA DO DVORA VŠICHNI V ČERNÉM!
Jestli máte nějaké plány na sobotu 20. ledna, tak je můžete rušit. Jestli nějaké nemáte, tak teď už ano. Čeká nás výjezd do Dvora, který konečně připadne na sobotu, a tak ho chceme pojat trochu velkolepěji. Součástí výjezdu bude také menší pochod, o kterém budeme ještě informovat. Barva oděvu pro tento výjezd byla stanovena na černou. Vy, co rádi nosíte dresy, tak je prosím nechte pro jednou doma a oblékněte na sebe bundu či mikinu černé barvy, ať je náš sektor celý jednotný. Je to pro nás velice důležité…poté pochopíte proč.
Tím, že se Dvoráci začali cpát mezi nás a Trutnov do bitvy o Krkonoše, tak jim proto pojďme ukázat, kdo jím vládne na tribunách. Tak zvěte všechny své známé, sdílejte událost, ať můžeme po dlouhé době vypravit na výjezd 2 autobusy a užít si na 200% tuto lednovou sobotu! Přihlašujte se do autobusu. Při domácím zapase v klubovně nebo sms na tel. +420604684111. Máme již 56 přihlášených účastníků.
 
 
6.1.2018, 23:32
 
 
V Děčíně přišla slušná druholigová návštěva. Kvalita Vrchlabí přitahuje i fanoušky soupeře. Velké gratulace a klobouček za supervýkon celého týmu! Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.