Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
17.10.2017, 12:45
 
 
Ahoj, je už k zakoupení týmový plakát pro letošní sezonu a případně i nějaké další suvenýry, např. puky s hráči, minidresy apod? Děkuji za info.
 
 
hermoch | TRUTNOV
14.10.2017, 21:59
 
 
tak jsme vás pomstili a Děčín šmikli aby vám neutekl
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
11.10.2017, 21:07
 
 
Mozna,ze Jirka Jakubec marne ceka na odezvu priznivcu vrchlabskeho hokeje po prohranem utkani v Decine.Z onlajnu,ktery jiste mnoho priznivcu sledovalo nakonec vyplavalo,ze stale delame mnoho chyb v obrane cinnosti.To,ze dnes v nasi brance nastoupil Martin,ktery delal co mohl ale obrana ho nechala mnohdy na holickach.Zapomel jsi nam take napsat, proc nenastoupil k utkani David Pojkar.Do pristiho zapasu je jiste co zlepsovat.Pomalu se blizi konec prvni ctvrtiny a soutez se na spici vyrovnava a to,ze jsme po dnesnim kole spadli o pricku niz zatim nic neznamena.Takze,vice zodpovednosti v defenzive,to skore to prozrazuje jasne.Trosku ty nase divoky kone pribrzdit v utoku a bude to vse OK..
 
 
jinfa | vrchlabí
11.10.2017, 20:30
 
 
Aneb jak pravil p.Hlaváč:"jedem si tam pro tři body" Smajlík No,je to přeci jenom sport .A třeba hned v sobotu ty tři body opravdu získáme. Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
11.10.2017, 13:44
 
 
Díky za pošťouchnutí, ale nemám moc co dodat. S většinou Vašich názorů musím souhlasit.
Z celkového pohledu máme za sebou asi nejúspěšnější start do sezóny v II.lize. Kromě výpadku s Letňany jsme bodovali ve všech zápasech, bohužel v tom nejprestižnějším jsme prohráli v prodloužení. A to máme na marodce stále Prochyho a většinu zápasů kvůli trestu neodehrál Honza Niko.
Celkově zápas s TU byl top hokej, odbojovaný z obou stran a nakonec vyhrál tým, který do toho dal o kousek víc obětavosti. I za mě jednoznačná pochvala kotelníkům a tentokrát i trutnovským.
Uvidíme, jak nám dopadne 1.čtvrtina, ale zatím to vypadá dobře.
 
 
jinfa | vrchlabí
11.10.2017, 09:55
 
 
Po výhře nad Kobrou tu z jisté strany.... probíhala zkouška fóra,jestli vůbec žije... Smajlík Po prohře v derby,tedy v nejprestižnějším zápase první čtvrtiny je najednou ticho po pěšině.. Smajlík Dnes v Děčíně přeju celému týmu hodně štěstí Smajlík HCV-olé!!
 
 
8.10.2017, 12:55
 
 
Za mě... Hokejově jedno z nejlepších derby co se u nás na ledě odehrálo.. Zápas Golmanů.. Jelen super, Ota až neuvěřitelně.. Prostě paráda! Já jsem si to užil. Hořkost na konci, ale ta bude brzy pryč. Však se to vrátí Smajlík
A teď ještě věta pod kterou mi hoří klávesnice... Kotel Trutnova.. Snad poprvé úplně super, je vidět, že to tam konečně někdo vzal za správný konec.. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
8.10.2017, 12:13
 
 
Skoro plný barák,krásný hokej,více bodů pro draky.3koda nevyužitých šancí v první třetině.Tentokrát jsme nevyhrávali buly a draci byli rychlejší a agresivnější.Snad to příště vyjde.Přeji hodně štěstí v Děčíně. Smajlík Ještě přání!Nešlo by zesílit zvuk na pozápasovém hodnocení trenerů?
 
 
7.10.2017, 22:06
 
 
Já už letos kritizoval, tak pochválím výkon Trutnova. Líbil se mi Vácha. Bod je neúspěch, ale tentokrát jsme ho sebrali silnému soupeři. Poučit se z chyb na další zápasy, nejen s Trutnovem. Ale třeba v trutnovské ledničce rozbijeme bank zase my! Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
7.10.2017, 21:52
 
 
Mě chybí i tvrdý obránce kterým byl například Martin Klement.Hráči soupeřů si kolem našich obránců jezdí v pohodě a bez obav z toho,že by je mohl někdo "přišpendlit" na manťák.. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
7.10.2017, 21:31
 
 
Dnes bylo k vidění víceméně vyrovnané utkání,bohužel s hořkým koncem pro nás... .Šance urvat vítězství byla na obou stranách.Jak se ale blížil konec zápasu,tak to v naší hře směrem dozadu čím dál tím víc skřípalo! Smajlík Kuba Jelínek toho spousty pochytal a držel nás stále ve hře Smajlík Ale samozřejmě nemůže pochytat úplně všechno.Ty časy,kdy jsme Trutnov jasně převyšovali jsou už bohužel dávno pryč.Stejně nenávratně je i doba,kdy se na našem stadiónu" mačkalo"minimálně 2000(kolikrát i dost víc)lidí.Mrzí to ,jelikož ,kdy jindy má být plný dům,když né na derby(ikdyž jen okresní)? Trocha nostalgie: derby s Hradcem u Pardubic mělo ve všem daleko větší grády!!! Smajlík Ale to je zase jiný příběh....Jsme ve 2.lize,dnes se sice prohrálo. Jedeme dál!U nich jim to vrátíme i s úroky Smajlík HCV-olé!!!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
7.10.2017, 21:24
 
 
Tak jsem se po zápase po zápase proti Letňanům dostal na další hokej. Rozdělení bodů je naprosto spravedlivé, Trutnov vyhrál zaslouženě. Dobrý nástup do utkání, škoda těch neproměněných šancí. Teď budu trochu kritizovat. Máme 12 útočníků a hlavně v přesilové hře není nikdo před bránou. Já vím že to tam bolí, ale taky tam padají góly. Pokud se tu nenajde bojovník jakým byl loni třeba Novák tak budeme mít s obětavými a bojovnými týmy jako je Trutnov, Letňany apod... problémy. Máme tu dost technických hráčů, teď najít bojovníky kteří před tu bránu půjdou... Utkání bylo odehráno v parádní atmosféře, oba kotle dneska za 1 Smajlík Těšil jsem se v závěru na naši přesilovku, ale paradoxně Trutnov málem rozhodl už v ní. Nic se v podstatě neděje, špici tabulky máme na dohled.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
7.10.2017, 20:36
 
 
Hezký hokej
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
6.10.2017, 10:50
 
 
To HCSV1997
Zdravím a reaguji. Jandejs za nás letos určitě nenaskočí. Původně jsme s ním počítali, ale ještě před sezónou ho vzali zpět do Benátek a bylo víceméně jasné, že už k nám jezdit nebude. Navíc už je starší, takže i vyřídit střídavé starty sice lze, ale je to komplikované. A v současném složení bychom pro něho neměli prostor.
Info o situaci v týmu před derby bude odpoledne v upoutávce na zápas na našem webu i na FB.
Tak zítra na značkách Smajlík
 
 
5.10.2017, 18:05
 
 
Hezký den,
Hrají za nás na střídavé starty Tadeáš Hejda a Tomáš Tržický, je možné, že bychom u nás mohli vidět i Adama Jandejska ?
 
 
3.10.2017, 13:54
 
 
už ???? Smajlík Smajlík
 
 
1.10.2017, 10:08
 
 
Pánové díky za zlaté body,velká gratulace!Už se těšíme na draky,týden bude dlouhý. Smajlík Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
1.10.2017, 09:23
 
 
Hoši děkujem!!!Na tom starobylém stadiónku se vám podařilo uhrát skvělý výsledek, Smajlík Teď už se všichni připravme na sobotu Smajlík Já osobně se už teď nemohu dočkat...HCV-olé!!
 
 
Kukis.... | Vrchlabí
30.9.2017, 23:06
 
 
Kdo by řekl, že proti Kobře a hlavně u nich kluci ubrání dvakrát dlouhé oslabení 3 na 5... Další parádní a odmakanej zápas.. Kobra dnes slabší, ale z naší hry mám dobrý pocit.. Derby bude fajn Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.9.2017, 22:40
 
 
Zkouším, jestli funguje naše fórum. Nechce se mi věřit, že by dnešní výhra zůstala bez komentářů. Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.