Mládež - výpis článků

2008 HCSV: Tým | Zápasy 2009 HCSV: Tým | Zápasy

Škola bruslení

Poslední zápase sezóny pro ročník 2007

Na ledě královehradeckého týmu se se sezónou rozloučil také ročník 2007.

Mladší žáci ukončili sezónu

V posledním zápase sezóny vyhráli vrchlabští hráči v České Lípě. Kluci tak ve své kategorii Liga mladších žáků "D" obsadili krásné 4. místo.

Prohra starších žáků s Lomnicí

Ve druhé třetině si domácí nechali nasázet sedm branek a to rozhodlo o celém utkání.

Bydžov nechal body starším žákům

Domácí Vrchlabí sehrálo výborné utkání. Jen by to ještě chtělo vylepšit střelbu.

V Hradci zvítězil domácí tým

Zápas v Hradci úplně proházenému týmu 2007 nevyšel. Na sestavě se podepsala jak dlouhá sezóna, tak začátek jarních prázdnin, stejně jako nemoci.

Nejmladší hokejisté ukončili sezónu

Turnajové zápasy skončily pro nejmladší kategorii vrchlabských hokejistů. Kluci byli moc šikovní a už teď se těší na nové zápasy. V posledních zápasech pokořili Jaroměř a nestačili na hradecký Moutfield.

Z Náchoda si body vezou starší žáci

Vrchlabský tým byl v sobotu lepší a zaslouženě vyhrál.

Ročník 2008 převálcoval soupeře v Jaroměři

Sobotní turnaj 2008 byl jasně pod vedením vrchlabského týmu. Kluci bojovali a nepustili soupeře do žádné větší akce, čemuž odpovídají i obě skóre. Tým nasázel oběma soupeřům přes 20 branek.

Ročník 2007 se srovnal

Po krátkém výkonnostním výpadku se kluci z týmu 2007 srovnali a začali opět hrát velmi kvalitní hokej.

Junioři ukončili sezónu

Hokejová sezóna skončila poslední únorový víkend pro tým juniorů HC Krkonoše.

Další stránky
123456>>