Mládež 18.12. - 19.12. 2010

22.12.2010
Barbora Bjelková

HC Krkonoše – HC Hradec Králové

Dne 18.12.2010 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku HC Hradec Králové na domácí půdě.

Sestava domácích: Sobotka-Cerman,Tříska,Pružinec,Jirman,Erben,Henych,Ryšavý,Rodr,Berischa,Koldovský

Stav utkání po třetinách: 0:4, 0:3, 0:4

Výsledek: 0:11

HC Krkonoše - SK Třebechovice p. O.

Dne 18.12.2010 sehrál celek HC Krkonoše – 4.třída zápas proti celku SK Třebechovice p. O. na domácí půdě.

Sestava domácích: Mikšík, Kozák, Mikysa, Moravec, Šlaicher, Husár, Lukeš, Minařík, Teuber, Jirásek, Novák, Matloch, Kunert, Bartsch, Lanta, Haas, Soukup

Hosté: Karen, Bek, Bohatý, Černá, Frynta, Horvát, Šmerda, Vacková, Vlková, Vlk, Hlaváček, Petera, Sluka, Tomášek, Jušta

Stav utkání po třetinách: 2:0, 1:0, 3:0

Výsledek: 6:0

Střelci: Soukup 2x (Mikysa 2x), Mikysa (TS), Teuber (Šlaicher), Kunert (Haas), Bartsch (Minařík)

Krátké shrnutí zápasu: Dobrý výkon celého mužstva, které mělo po celý zápas převahu nad soupeřem. Výborný výkon podali oba domácí brankaří, kteří zlikvidovali mimo jiné i tři trestná střílení soupeře.

HC Krkonoše - KLH Vajgar J. Hradec

Dne 19.12.2010 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku KLH Vajgar J. Hradec na domácí půdě.

Sestava domácích: Polák - Junek, Kadavý, Erban, Petřík, Stanev, Krsek, Augusín, Vacek, Smékal, Kerekanič, Šelep, Vitoušek, Bjelka, Žalud, Bulíček, Průšek, Pravda

Hosté: Sochor, Fogl - Jon, Surgl, Janoušek, Picka, Baumann, Radvancký, Blažek, Michal, Švihálek, Chvanoska, Košťál, Krujník, Přibyl, Lukeš, Maska

Stav utkání po třetinách: 2:2, 5:1, 0:2

Výsledek: 7:5

Střelci: Michal, Smékal (Junek), Švihálek, Krsek, Pravda (Šelep), Stanev (Augustín, Krsek), Vitoušek (Smékal), Petřík (Krsek), Vitoušek (Erban), Blažek, Jon, Radvacký

Krátké shrnutí zápasu:

První třetina byla dramatická, Krkonoše z 0:2 vyrovnali na 2:2. Do druhé třetiny vstoupili v plné síle a porazili soupeře 5:1. Třetí tetinu sice prohráli, ale na výhru to stačilo.

Dvůr Králové / Náchod – HC Krkonoše (Vlčata) Dne 19.12.2010 sehrál celek HC Krkonoše – vlčata na hostujícím hřišti zápas proti celku Dvůr Králové / Náchod.

Hosté: Perička R. - Cerman, Bílek, Horák, Boukal, Chlum, Grof

Stav utkání po třetinách: 2:0, 2:5, 3:5

Výsledek: 7:10

Střelci: Boukal 6x, Cerman 3x, Grof 1x

Již tradiční průběh zápasu, kdy Vlčata potřebují první třetinu na probuzení a pustí soupeři několikabrankový náskok, který během dalších dvou částí dotahují, což se dnes podařilo velmi dobře a hosté nakonec vybojovali vítězství o tři branky.