V listopadu 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Zazáří Kometa v Krkonoších? VRC - KOM 2:4, 26.kolo | Jan HanušPoprvé v historii se představí na vrchlabském ledě jeden z aspirantů na postup do nejvyšší české soutěže. Vrchlabské hokejisty čeká velice těžký soupeř, brněnská Kometa. V Brně, stejně jako v loňské sezóně, panuje i letos hokejová euforie. Návštěvy přes 6000 diváků nejsou v brněnské hale Rondo výjimkou.
30.11. B team i na ledě ambiciózní Paky udržel svoji neporazitelnostNPK - VRC 3:3, 6.kolo | Jan ŽďáraVe čtvrtek odjíždělo naše B mužstvo s cílem bodovat do Nové Paky, kde si následnou remízou 3:3 upevnilo svoji pozici v čele tabulky. V utkání hraném ve vysokém tempu dal dvě branky Jirka Jakubec. Bezchybným výkonem se prezentoval v obraně Luboš Bušek.
30.11.V neděli B team hostí JičínJan ŽďáraNa domácím ledě naše B mužstvo neztratilo zatím ani jeden bod. Od pěti hodin v neděli se s touto nekompromisní statistikou přijede seznámit celek z Jičína. Doufejme, že bude k vidění opět pohledný hokej plný branek především v síti našeho soupeře.
28.11.Vrchlabští opět nepřivezou bodyOLO - VRC 3:2, 25.kolo | Petr NovotnýUž počtvrté v řadě nedokázal Jeřábkův kádr zvítězit. Opět to vypadalo nadějně, vytvořili si šance, které ale nedokázali proměnit a Pavel Falta pustil za svá záda dvě dorážky, přičemž první branka padla těsně před první sirénou. Podařilo se dát dvě rychlé branky ve třetí třetině, k vyrovnání však již nedošlo a domácí si připisují 3 body a oplácí Vrchlabí porážku z konce října.
27.11.Vrchlabí čeká těžký zápas na ledě OlomouceOLO - VRC 3:2, 25.kolo | Jan HanušV dalším utkání druhé části soutěže se hokejisté HC Vrchlabí představí na ledě druhého celku východní skupiny. Vrchlabí pojede na led Olomouce, kde se pokusí získat body na ledě soupeře. Zatím se ve druhé části podařilo přivést do Krkonoš z Moravy pouhé tři body, a tak další bodový zisk by byl více než žádoucí.
24.11.Brankář Řehoř čaroval, Vrchlabí prohráloVRC - JIH 2:5, 24.kolo | Patrik HuberVrchlabští hokejisté prohráli na vlastním ledě proti Jihlavě 5:2. Velikou zásluhu na vítězství Dukly měl brankář Řehoř, který pochytal i neuvěřitelné střely a byl po právu vyhlášen jihlavským hráčem zápasu. Dukla si tedy z Vrchlabí odváží všechny tři body. V dalším zápase hokejisté z Krkonoš zajíždějí na led Olomouce.
23.11.Do Vrchlabí přijede Dukla Jihlava VRC - JIH 2:5, 24.kolo | Jan HanušV sobotu 24. listopadu přivítáme ve Vrchlabí klub z nejslavnějších. Do Krkonoš přijede jihlavská Dukla, tým který má ve své sbírce 12 titulů, z toho šest titulů v řadě. Těžko budeme v Čechách hledat tým, se stejně úspěšnou minulostí.
23.11.B team na vítězné vlně i proti Lomnici nad Popelkou VRC - LOM 5:2, 5.kolo | Jan ŽďáraV dalším mistrovském utkání naše B mužstvo čekal na domácím ledě soupeř z Lomnice nad Popelkou, který si domů nakonec odvezl porážku 5:2. K vítěství přispělo i trio vrchlabských juniorů Zázvorka , Svoboda, Šrámek.
22.11.B-tým: pozvánka na duel s LomnicíJan ŽďáraB-tým čeká další těžké utkání - ve čtvrtek hostí v Elektromont Aréně celek Lomnice nad Popelkou.
21.11.Vrchlabí veze bod z OstravyOST - VRC 5:4, 23.kolo | Adam Bagar Hned v úvodu zápase se sice domácí ujali vedení, ale našim hokejistům se podařilo skóre otočit a na začátku druhé třetiny dokonce odskočit na rozdíl dvou branek. Domácí se však nevzdali a dokázali vyrovnat. Hned v úvodu třetí části hry se vedení opět ujali naši hokejisté, ovšem již za 42 sekund bylo vyrovnáno. Stav 4:4 vydržel až do konce základní hrací doby. V prodloužení byli šťastnější domácí a radují se z výhry 5:4.
20.11.Čistý hattrick Klingera zajistil B teamu cenný skalp Frýdlantu FRY - VRC 3:4, 4.kolo | Jan ŽďáraV sobotu 17.11. zajíždělo naše B mužstvo k dalšímu mistrovskému utkání do Frýdlantu a po výsledku 3:4 si přivezlo zaslouženě plný počet bodů. Díky onemocněním a pracovnímu zaneprázdnění soupiska obsahovala pouze jedenáct hráčů a dva brankáře a ani nepříznivé počasí na nekrytém zimním stadionu ve Frýdlantu naše mužstvo nezaskočilo. Spíše naopak dalo vzpomenout starší generaci na léta minulá ve Vrchlabí. Vyrovnané utkání rozhodl v prostřední části hry Petr Klinger svým čistým hattrickem během necelých třech minut. Lví podíl na úspěchu mužstva měl také opět Jirka Jakubec, který nastoupil i přes zdravotní potíže.
19.11.Vrchlabí má Ostravě co vracetOST - VRC 5:4, 23.kolo | Jan HanušPrvní liga se přehoupla do druhé poloviny základní části a začínají odvety s mužstvy východní skupiny. K utkání 23. kola zajíždí Vrchlabí ve středu, do vzdálené Ostravy. V Porubě bude chtít vrátit Sareze svoji největší letošní porážku, kdy v 15. kole na vlastním ledě nestačilo Vrchlabí na Ostravu a podlehlo 0:4.
17.11.Vrchlabí podlehlo ŠumperkuSUM - VRC 4:3, 22.kolo | Jaroslav Svoboda, Jan PečeňákHokejisté HC Vrchlabí prohráli na ledě posledního celku východní skupiny Šumperku. Po dvou třetinách byl stav 2:2, když navíc Rok Pajič nepromněnil trestné střílení. V poslední třetině však domácí získali dvoubrankové vedení a na to naši hokejisté už odpovědět nedokázali. V poslední minutě zápasu se sice Ladislavu Gengelovi podařilo snížit, ale na vyrovnání už bylo pozdě.
16.11.Vrchlabští jedou bojovat s Draky ze ŠumperkaSUM - VRC 4:3, 22.kolo | Jan HanušPrvní vzájemné utkání s nováčkem první ligy ze sehraje Vrchlabí v sobotu v Šumperku. V letošní sezóně se však hráčům s Drakem ve znaku, zatím příliš nedaří. Ze všech dosavadních duelů nasbírali 7 bodů, všechny prozatím v domácím prostředí. Mezi nejzkušenější hráče Šumperka patří jistě mistr světa z Vídně 96 Roman Meluzín, nebo extraligou ve Zlíně a Vsetíně protřelý Martin Ambruz. Na hostování do 8. prosince působí v kádru Draků vrchlabským fanouškům dobře známý Petr Horčička.
14.11.Falta vychytal svoji první nuluVRC - TRE 3:0, 21.kolo | Jakub GabrielV R C H L A B Í - Vrchlabí si připsalo po dlouhé době vítězství na domácím ledě, když si poradilo s Třebíčí 3:0. Domácím vyšel úvod zápasu, když se v polovině první třetiny ujali dvoubrankového vedení během jedné minuty. Ve druhé části přidal třetí trefu Tvrdek, který pojistil vedení vrchlabských hráčů již o tři branky, což hosté nedokázali dohnat, navíc nevstřelili jedinou branku. Falta tak vychytal první nulu a pomohl domácím ke třem bodům. V tabulce zůstává Vrchlabí na čtvrté příčce, odskočilo Kadani o tři body. V dalším kole 1. hokejové ligy zajíždí Krkonošské mužstvo do Šumperka, kde sehraje s Draky své první vzájemné utkání.
13.11.Napraví Vrchlabí poslední domácí vystoupení?VRC - TRE 3:0, 21.kolo | Jan Hanuš, Jan PečeňákVe středu 14.11. od 18:00 se na vrchlabském ledě utkají celky HC Vrchlabí a SK Horácké Slavie Třebíč. Zatím co v posledním zápase Třebíč dokázala na domácím ledě otočit zápas s Berounem, to samé se podařilo Havířovu proti našemu celku. Náš tým si tak připsal již třetí porážku v řadě a doufejme, že tuto nepříznivou sérii se podaří přerušit již ve středečním zápase.
12.11.B team i podruhé doma vítězněVRC - DOU 11:3, 3.kolo | Jan ŽďáraV druhém mistrovském utkání na domácím ledě přivítali naši hráči soupeře z Doubravic. Tentokrát v sestavě chyběl nachlazený Jirka Jakubec, zraněný Roman Šuma a Roman Pistulka. Poprvé se za B team představil Martin Svoboda a hned ozdobil svůj výkon podobně jako Milan Šindelář třemi brankami. Celé utkání mělo jednoznačný průběh až na dvě minuty ve třetí třetině, kdy jsme díky ztrátě koncentrace třikrát inkasovali. Domácí přehráli soupeře ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězili s velkou převahou 11:3.
10.11.Rozhodující branka padla v poslední minutěHAV - VRC 3:2, 20.kolo | Libor Gavlas, Jakub Gabriel20. kolo 1. hokejové ligy nedopadlo pro Vrchlabí nejlépe, když v Havířově podlehli Panterům 3:2. Vrchlabští se do vedení dostali na konci první třetiny zásluhou Rýgla, ale na konci druhé části si týmy vyměnili role a na straně domácích srovnal stav Škoda. Vrchlabí vedlo podruhé, ale i na tento gól našli Panteři odpověď a navíc necelou minutu před koncem využil Varga přesilovku a zajistil pro Havířov 3 body. Jelikoš si Hradec vybojoval vítězství v Olomouci a Kadaň v Prostějově, Vrchlabský tým je za Hradcem na čtvrtém místě skupiny Západ již o 4 body, před pátou Kadaní je jen kvůli příznivějšímu rozdílu branek.
9.11.První mistrovské body B teamuVRC - SEM 9:5, 1.kolo | Jan ŽďáraV prvním mistrovském utkání přivítalo naše B mužstvo na domácím ledě soupeře ze Semechnic. Střeleckou pohodu z přípravy potvrdil Jirka Jakubec, kdy zatížil konto soupeře třemi přesnými zásahy. Výborným výkonem se také prezentoval Jan Vrba, který ke svým dvěma brankám přidal i jednu asistenci. Bohužel se naše mužstvo nevyvarovalo také několika hrubých chyb, především v obraně, které soupeř trestal. Výsledek 9:5 je i pozvánkou na neděli, kdy se na našem ledě představí soupeř z Doubravic.
8.11.Havířov hostí VrchlabíHAV - VRC 3:2, 20.kolo | Jan PečeňákVe 20. kole se v premiérovém vzájemném utkání střetnou celky HC Havířov Panthers a HC Vrchlabí. Ani jednomu týmu se poslední kolo nevydařilo podle představ. Zatímco Havířov podlehl v Berouně 0:4, náš tým opět ztratil body doma a podlehl Prostějovu 2:3. Který tým si spraví náladu budeme vědět po skončení sobotního zápasu, který začíná na havířovském zimním stadionu v 17:30.