V říjnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Za dalším utkáním do Havlíčkova BroduHBR - VRC 0:4, 7.kolo | Jan HanušPo dvou prohrách v řadě vyráží parta hlavního trenéra Jeřábka k dalšímu utkání do havlíčkobrodské Kotliny. Rebelové v minulém kole poprvé v sezóně prohráli v Havířově, tudíž ani jeden tým nebude chtít opět prohrát a fanoušci se můžou těšit na kvalitní hokej. Zápas začíná 3.10. v 17:00
3.10.Vrchlabí příváží z Kotliny tři bodyHBR - VRC 0:4, 7.kolo | Michal Milfeit, Patrik HuberNa utkání 7. kola I. ligy cestovali Vrchlabští do Havlíčkova Brodu. Mužstvo z Krkonoš bylo po celý souboj aktivnější. Po druhé třetině vedla Jeřábkova družina 2:0, a když na začátku třetí části ztrojnásobil vedení Kamil Tvrdek, nebylo již o čem pochybovat. Uplynula minuta od Tvrdkovi trefy a další zářez na pažbě udělal Bendík, ten definitivně utnul naděje Brodských na zvrat. Konečný výsledek byl tedy 4:0 z pohledu Vrchlabských. Lví podíl na výhře Vrchlabí má také Radovan Biegl, který nastoupil vůbec poprvé v mistrovském utkání od svého letního přestupu.
4.10.Vrchlabí hostí KadaňVRC - KAD 3:4, 8.kolo | Jan PečeňákPo velmi cenné výhře v Havlíčkově Brodě, která byla navíc s nulou na kontě inkasovaných branek, čeká naše hokejisty tým z té horší poloviny tabulky - SK Kadaň. Přesto, že se hosté nachází na jedenáctém místě, už dokázali uhrát bod na ledě favorizovaného Ústí nad Labem a podobný počin se Kadani podařil i v loňské sezóně na našem ledě. Takže o snadného soupeře se rozhodně jednat nebude. Utkání mezi Vrchlabím a Kadaní se koná ve středu 7.10. od 18:00.
7.10.Kadaň dokázala ve Vrchlabí zvítězit v prodlouženíVRC - KAD 3:4, 8.kolo | Patrik Huber, Jan PečeňákPo výhře v Havlíčkově Brodě měl tentokrát čekat vrchlabské hokejisty slabší soupeř, alespoň dle postavení v tabulce. První třetina tomu také napovídala, postupem času se však hra vyrovnala a vyrovnané bylo i skóre po skončení základní hrací doby. Následovalo prodloužení v jehož závěru rozhodl o výhře a zisku dvou bodů kadaňský Hlubuček. Šanci napravit výsledek z dnešního utkání mají vrchlabští hokejisté v sobotu, kdy zajíždí na led Třebíče.
7.10."Chybí koncovka," shodují se hráči.VRC - KAD 3:4, 8.kolo | Jana PoskerováTrenér vrchlabského mužstva zhodnotil dnešní zápas s celkem SK Kadaň jako nejhorší dosavadní utkání. Už několikrát slyšeli fanoušci HCV, že mančaftu chybí důraz v koncovce a nevyužívá šance. O půběhu zápasu jsme dnes hovořili s Martinem Filipem.
8.10.Napraví Vrchlabí v Třebíči zaváhání z posledního kola?TRE - VRC 3:4, 9.kolo | Jan PečeňákPo středečním nevydařeném utkání s Kadaní čeká tentokrát vrchlabské mužstvo zápas na ledě Horácké Slavie Třebíč. Ta zatím získala, stejně jako náš celek, do prvoligové tabulky 13 bodů a jen vinou horšího skóre je až za naším týmem. Zda se podaří vrchlabským hokejistům napravit dojem z posledního zápasu, budeme vědět po skončení zápasu, který se koná v sobotu 10.10. od 17:30 na třebíčském zimním stadionu.
9.10.4. a 5. třídu čeká přátelské utkání se soupeřem z NěmeckaRedakceSe zajímavým soupeřem se v přátelském utkání střetne 4. a 5. třída HC Krkonoše. Do Trutnova dorazí německý Mannheim. Zápas čtvrtých tříd začíná v pátek 16. října v 16:00 a páté třídy odehrají své utkání ve stejný den od 17:45. Oba zápasy se hrají na trutnovském zimním stadionu.
10.10.Z Třebíče se dvěma body za vítězství na samostatné nájezdyTRE - VRC 3:4, 9.kolo | Michal MartochV R C H L A BI - Deváté kolo první hokejové ligy svedlo dohromady celky Třebíče a Vrchlabí. Horácká Slavia se ujala v utkání dvakrát dvoubrankového vedení, přičemž dvě z branek domácích vstřelil Dolníček, Vrchlabští ale pokaždé snížili, nakonec se jim podařilo i vyrovnat zasluhou Pácala. Rozhodnout tak musely samostatné nájezdy, v nich byli o malinko úspěšnější hosté. Lví podíl na vítězství měl Martin Filip, který si připsal rozhodující trefu a tři asistence.
11.10.Hrát fair play nejen na leděJana PoskerováSlužebně nejstarší hráč Vrchlabí odešel po loňské sezóně do týmu Hradce Králové. Strávil tam letní přípravu a tím jeho působení skončilo. Situaci, která vznikla a ještě nyní se řeší, si jistě nepředstavoval ani ve snu. Nakonec se vrátil zpět do Vrchlabí a na pozici obránce odehraje tak svou pátou sezónu. Tak tedy: „Matějdo, vítej Z5.“
12.10.Do Vrchlabí zavítá rival z Hradce KrálovéVRC - HKR 1:4, 10.kolo | Jan PečeňákZápas, na který se mnozí fanoušci těší celý rok, konečně přichází. Do Vrchlabí totiž míří východočeský sok HC VCES Hradec Králové. V posledním kole si oba týmy připsaly na své konto výhru, i když vrchlabští hokejisté se radovali z vítězství až po samostatných nájezdech. I tak se naše mužstvo udrželo v tabulce před svým příštím soupeřem, ale již jen o jediný bod. Zda se Vrchlabí podaří bodový náskok zvýšit, to se dozvíme po skončení utkání, které se koná ve středu 14. října od 18:00 v Elektromont Aréně.
14.10.Vrchlabí v derby padlo, tři body do tabulky si připisuje HradecVRC - HKR 1:4, 10.kolo | Patrik HuberV R C H L A BI - Po utkání s Kadaní další bodová ztráta na domácím kluzišti. Tentokrát měla hodnotu plných tří bodů, navíc prohra v derby vždy mrzí o něco více. Vrchlabští dostali od svého soka lekci z produktivity. Utkání se zlomilo ve 29. - 34. minutě, kdy se Hradečtí třikrát radovali z dosažené branky, Vrchlabí už nedokázalo najít odpověď.
15.10.Poslední slovo k rozhodnutí smírčí komiseJana PoskerováProblémy s přestupem našeho obránce do klubu Hradce se táhly prakticky od počátku jednání. Nakonec se případ dostal až před smírčí komisi. Sportovní ředitel klubu Ing. Aleš Kmoníček již o kauze Matějíček a vyhrocené situaci s Hradcem Králové hovořit nechtěl, ale rozhovor, mimo jiné i ohledně rozhodnutí smírčí komise v této kauze, nám nakonec poskytnul.
15.10.Z Krakonošova do Dračí slujeSUM - VRC 1:3, 11.kolo | Jan HanušJiž 11. kolem pokračuje v sobotu 1. hokejová liga a tým trenéra Jeřábka zajíždí do Šumperka. A nečeká ho tam nic lehkého. Ne zcela přesvědčivé výsledky horalů proti zvedajícím se šumperským Drakům. Jak celý souboj dopadne se budeme moci přesvědčit v sobotu 17.10. od 17:00. Pro fanoušky kteří se do Šumperka nedostanou připraví šumperští kolegové kromě klasického onlajnu i přímý televizní přenos.
17.10.Vrchlabí vybojovalo v Šumperku tři bodySUM - VRC 1:3, 11.kolo | Jaroslav Svoboda, Jan PečeňákPo domácím prohraném derby s Hradcem Králové cestovali tentokrát naši hokejisté do Šumperka. Proti nováčkovi první ligy se Vrchlabí dostalo během druhé třetiny do vedení 3:0, které se Šumperku podařilo již jen zkorigovat. Vrchlabští hráči tak dokázali potřetí v řadě zvítězit na cizím kluzišti. V příštím zápase se utkají v Elektromont Aréně s Benátkami, podaří se přetavit domácí prostředí v zisk tří bodů?
18.10.Získá Vrchlabí v domácím zápase tři body?VRC - BEN 1:2, 12.kolo | Jan PečeňákJiž téměř měsíc nedokázali hokejisté Vrchlabí zvítězit na domácím ledě. Tentokrát je čeká utkání s Benátkami nad Jizerou, které v posledních kolech neoslňují velkou formou, když již čtyři zápasy v řadě prohrály. Náš tým si v posledním kole zlepšil náladu díky výhře v Šumperku. Zda se již tentokrát podaří potvrdit výhru z cizího kluziště i na ledě Elektromont Arény, se dozvíme v zápase, který se koná ve středu 21.10. s tradičním začátkem v 18:00.
18.10.Junioři zahájili vítězstvímJIC - KRK 4:6, 1.kolo | Jan PečeňákUž u junioři HC Krkonoše zahájili svou soutěž. Po loňském ročníku, kdy se stali přeborníky kraje a poté se neúspěšně pokoušeli postoupit do vyšší soutěže, je v prvním letošním zápase čekalo utkání proti spojenému mužstvu Jičína a Lomnice nad Popelkou. V průběhu zápasu se naši junioři dostali do pětibrankového vedení, ale domácím se utkání podařilo ve třetí třetině zdramatizovat a osudu zápasu definitivně rozhodla až branka tři minuty před koncem.
19.10.Užívám si to, tvrdí o vrchlabském angažmá Jan ČalounJaroslav SvobodaŠ u m p e r k - První liga 2009/2010 vykračuje ze svého stínu. Ambiciózní kluby najímají hráče, o nichž před sezonou nikdo snad ani nepomyslel, že by hráli jinde než v nejvyšší soutěži. Další hvězdné hráče dodávají svým farmářským klubům mateřské oddíly z extraligy. A tak se může stát, že na jednom prvoligovém ledě se během relativně řadového utkání sejdou dva mistři světa ze stejného šampionátu. Stalo se tak v Šumperku, kde se po dlouhé době zase potkali mistři světa z norského Lillehammeru JAN ČALOUN a Roman Meluzín. "Já Romana hrozně dlouho neviděl, tak jsem ho pozdravil," popsal Čaloun okamžik, kdy vysypané plexisklo dalo oběma hráčům možnost po dlouhé době spolu prohodit pár slov. Nejen o tom jsme si přibližně hodinu po utkání se zlatým hochem z Nagana povídali.
20.10.Junioři porazili TřebechoviceKRK - TRB 6:2, 2.kolo | SrnskýPo dramatickém utkání s Jičínem, které nakonec skončilo výhrou našeho týmu, čekal juniory tým Třebechovic. I v druhém zápase letošní sezóny si tým Krkonoš připsal na své konto vítězství, když na domácím ledě porazil svého soupeře vysoko 6:2. Další zápas odehrají junioři v Novém Bydžově.
21.10.Vrchlabští opět nedokázali na domácím ledě vyhrátVRC - BEN 1:2, 12.kolo | Jan Pečeňák, Jana PoskerováMnozí fanoušci věřili, že v dnešním zápase se konečně prolomí nepříznivá bilance tří nevyhraných domácích utkání v řadě. Opak byl však pravdou. Sice se domácí hokejisté ujali vedení, ale hostům se podařilo vyrovnat a nerozhodný stav vydržel až do šedesáté minuty. Z prodloužení uběhla necelá minuta a branka Michala Pavlů rozhodla o zisku prémiového bodu pro tým z Benátek nad Jizerou.
21.10.Nepadne a nepadneVRC - BEN 1:2, 12.kolo | Jana PoskerováSmůla na domácím hřišti provázela vrchlabské hokejisty i ve včerejším zápase s klubem HC Benátky nad Jizerou. Výborného gólmana Michala Nedvídka se podařilo překonat pouze jednou a to Adamu Mikšovskému.