V září 2020 vyšly tyto články:

1.9.Na domácím ledě přišla další prohraVRC - SLA 1:2, 0.kolo | Raina TomanováK již sedmému přátelskému utkání nastoupil dnes HC Stadion. Tentokrát na svém ledě přivítal Slavii Praha. A potřetí za sebou utkání prohrál. Po vyrovnané první třetině, kdy oba týmy vstřelili po jednom gólu, se na konci třetí části dokázali prosadit už pouze hosté a odjíždějí s jednou brankou navrch.
2.9.Poslední přípravný zápas se odehraje v PrazeSLA - VRC 0:1, 0.kolo | Vendula SahánkováZa posledním přípravným zápasem vyjíždí HC Stadion Vrchlabí za pražskou Slavií, se kterou odehrál náhradní zápas místo HC Slovan Ústí nad Labem na domácí půdě. Slavia si do Prahy odvezla ze včerejšího zápasu výhru 2:1, kdy výherní branku vstřelil Jaroslav Bednář, jež v minulé sezóně působil v krkonošském celku.
3.9.Ze Slavie odjel HC Stadion vítězněSLA - VRC 0:1, 0.kolo | Raina TomanováPoslední přípravný zápas sehrál HC Stadion Vrchlabí na ledě pražské Slavie, se kterou v úterý prohrál na domácím ledě poměrem 1:2. Tentokrát slavilo Vrchlabí, po dvou bezbrankových třetinách se ve třetí části trefil Matýs.
8.9.Nákaza virem COVID-19Lucie HorčičkováBohužel i v našem týmu se objevila nákaza virem COVID-19 a zasáhla tak do rozjeté přípravy a s určitostí zasáhne i začátek našeho soutěžního programu.
11.9.Vyjádření k aktuální situaci v našem klubuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší vyjádření k nynější situaci, která postihla náš klub.
14.9.Zhodnocení přípravného období naší mládežeLucie HorčičkováŠéftrenér mládeže Tomáš Jirků přináší zhodnocení přípravného období naší mládeže, v rámci něhož se uskutečnily např. hokejové kempy nebo soustředění na Liščí farmě.
25.9.Po několika odložených zápasech konečně začíná sezónaSLA - VRC 4:3, 5.kolo | Raina TomanováPo neplánované přestávce, kdy museli vrchlabští hokejisté do karantény, se v sobotu na ledě soupeře HC Slavia Praha konečně rozjede letošní sezóna. HC Stadion se do ligových zápasů zatím nepodíval, odehranou má pouze přípravu.
25.9.Informace k pondělnímu utkáníLucie HorčičkováPřinášíme Vám informace k organizaci pondělního utkání, které bude mít i nadále omezenou kapacitu 1000 osob (500 osob/sektor).
Na toto utkání mají držitelé permanentních vstupenek možnost "přednostního nákupu" (viz. níže).
26.9.Z Prahy jede HC Stadion s jedním bodemSLA - VRC 4:3, 5.kolo | Raina TomanováÚvodní zápas letošní sezóny zvládl HC Stadion za jeden bod. Na ledě pražské Slavie jako první skóroval, domácí ale vyrovnali. Ve druhé části se na koně dostali sešívaní, a krok muselo srovnat Vrchlabí. V poslední třetině znovu padla jedna branka na obou stranách a následovalo prodloužení. V něm sice byli aktivnější domácí, gól ale nepadl a v samostatných nájezdech uspěla Slavia.
26.9.V dalším zápase se Vrchlabí utká s ostravskou PorubouVRC - POR 3:2, 6.kolo | Raina TomanováHC Stadion má za sebou první ostrý zápas v letošní sezóně, a to proti pražské Slavii. Z jejího ledu odjel s jedním bodem, když prohrál po samostatných nájezdech 3:4. Jeho dalším soupeřem bude HC RT TORAX Poruba. Ostravský klub má za sebou již pět utkání v Chance lize a aktuálně je na prvním místě v tabulce.
K tomuto prvnímu domácímu utkání jsme si pro Vás připravili rovnou DVĚ TIPOVACÍ SOUTĚŽE, ve kterých můžete soutěžit o balíčky od partnera utkání, kterým je HAVEX - auto. V jedné budete tipovat střelce prvního domácího gólu a ve druhé výsledek utkání po základní části. Tipovat můžete na našem Facebooku nebo Instagramu do pondělí 28.9.2020 do 18:00 hodin.
28.9.První vítězství získal Stadion nad OstravouVRC - POR 3:2, 6.kolo | Raina TomanováDruhý zápas letošní sezóny skončil vítězně pro Vrchlabí, když před domácími diváky zvítězil poměrem 3:2. HC Stadion po první třetině vedl již 3:0, Poruba ale dokázala srovnat krok. Nakonec ale srovnávací gól Ostrava nedala a odjela z Vrchlabí s prohrou 2:3.
29.9.Další zápas proběhne v JihlavěJIH - VRC 5:3, 7.kolo | Raina TomanováKe třetímu zápasu se HC Stadion Vrchlabí vydá do daleké Jihlavy, kde se utká s tímto soupeřem poprvé. Vrchlabí v posledním odehraném utkání zvítězilo nad Porubou těsně 3:2.
30.9.Z Jihlavy nevezeme ani bodJIH - VRC 5:3, 7.kolo | Raina TomanováVe středečním zápase se HC Stadion vydal až do Jihlavy, kde sehrál svůj třetí zápas letošní sezóny. V první třetině hosté s Duklou drželi krok, ve druhé jim Jihlava odskočila na rozdíl dvou gólů. Třetí část byla znovu vyrovnaná, ale Vrchlabí na jihlavskou Duklu nestačilo a odjelo s prohrou 3:5.