HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV srpnu 2012 vyšly tyto články:

30.8.Fans předmětyKlubPro letošní sezonu 2012/2013 připravil HC Stadion Vrchlabí novou kolekci fans předmětů v aktuálních klubových barvách a novém desingu, který bude také na webových stránkách. Představujeme první várku, která bude k dostání od přípravného zápasu.
28.8.Hokejové permice v prodejiRedakceOd středy 29.8.2012 je možné zakoupit si pemanentku na letošní hokejovou sezonu. Prodej bude do zahájení zápasů probíhat každý všední den v čase 9 - 11 v kanceláři ZS, odpoledne pak v pondělí a středu v kanceláři marketinku na ZS.
28.8.Abrahám v juniorce i v krajiJana PoskerováNení mu ještě dvacet, ale už čtrnáct let obléká dres HC Krkonoše. V minulé sezoně figuroval také na soupisce "A" mužstva, jinak trénuje v juniorech. Představujeme Martina Abraháma, brankáře.
23.8.HC Krkonoše na soustředěníJana PoskerováV termínu od 20.8.2012 se konalo letní soustředění HC Krkonoše, družstva trávila přípravu v Trutnově a v Herlikovicích a poprvé se dostala na led jak ve Vrchlabí, tak v Trutnově. O probíhající akci a nadcházející sezoně jsme se bavili s Ivanem Houdou a Martinem Machem.
13.8.Tomáš Bláha opět ve vrchlabských barváchJana PoskerováVrchlabský dres oblékal ještě pod vedením trenéra Řeháčka, loňskou sezonu strávil v barvách druholigového Trutnova, občas se objevil v dresu Hradce Králové. Útočník Tomáš Bláha se na sezonu 2012/2013 vrací do Vrchlabí a kromě střílení golů se bude věnovat vrchlabské mládeži.
12.8.HC Krkonoše před novou sezonouTomáš PavlíkPrázdniny se překulily do své druhé poloviny, zimní stadion má připravený led a jednotlivé mančafty už nazuly brusle, aby mohly začít tréninky. Kromě ledu je před vrchlabskou mládeží skoro týdenní soustředění v Trutnově a Herlikovicích. O mládeži jsme hovořili s jejím šéftrenérem Pavlem Bieglem.
9.8.ZMĚNA TERMÍNŮJana PoskerováPOZOR! Vzhledem k začlenění se týmu HC Trutnova do krajské ligy, dochází ke změně termínu v zápasech Metuje cup.
2.8.Zimní stadion v provozuKlubZimní stadion ve Vrchlabí začíná svůj provoz 10.08.2012. Rozpis ledu bude k dispozici na svém obvyklém místě.