HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV květnu 2021 vyšly tyto články:

27.5.Rozhovor s trenérem juniorky Michalem PšurnýmLucie HorčičkováInformace o A-týmu přinášíme pravidelně, ale naší další prioritou je práce s mládeží.
Veškeré mládežnické sporty byly, na rozdíl od profesionálního sportu, téměř na rok od tréninků a zápasů odříznuty.
Naše základna se nám dlouhodobě rozrůstá a stále přibývají talentovaní kluci, kteří se jednou mohou prosadit i v profesionálních soutěžích.
Dnes vám přinášíme rozhovor s trenérem naší juniorky a bývalým skvělým hráčem Michalem Pšurným.
19.5.Do nového klubu se těším, říká Tomáš KautTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Přinášíme rozhovor s druhým nováčkem A-týmu, útočníkem Tomášem Kautem.
18.5.Chci být pro mužstvo maximálně užitečný, říká NedbalTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Pětadvacetiletého obránce Karla Nedbala jsme vám představili již v předchozím článku. Nyní přinášíme slibovaný rozhovor.
17.5.Nové posily pro sezonu 2021/22Lucie HorčičkováDíky úzké spolupráci s pardubickým Dynamem vám můžeme představit dva nové hráče, kteří patří ke špičce Chance ligy. Jedná se o obránce Karla Nedbala a útočníka Tomáše Kauta.
13.5.V útoku zůstávají Chalupa i HeřmanLucie HorčičkováV další sezoně budou ve vrchlabských dresech pokračovat i útočníci David Chalupa a Martin Heřman.
11.5.Pokračují i obránci Linhart a KajínekLucie HorčičkováV nadcházející sezoně se můžete těšit i na obránce Tomáše Linharta a Davida Kajínka.
8.5.Vrchlabští odchovanci v A-týmuLucie HorčičkováDalšími hráči, kteří se objeví na soupisce A-týmu pro sezonu 2021/22 jsou vrchlabští odchovanci Ondřej Chrtek, Tomáš Kynčl, Filip Moník a Jakub Kynčl, který bude členem širšího kádru.
Naopak v letošní sezoně už neuvidíme na ledě Jakuba Moníka, který se rozhodl svou hokejovou kariéru na tuto sezonu přerušit.
7.5.Návrhy hracích modelů Chance ligy pro sezonu 2021-2022Lucie HorčičkováPro informaci vám přinášíme první návrhy hracích systémů Chance ligy pro nadcházející sezónu 2021-2022, které se k nám dostaly od Svazu během tohoto týdne.
O modelu Chance ligy budou kluby jednat příští čtvrtek.
5.5.Pokračovat bude i duo Urban – MrňaLucie HorčičkováDalšími hráči, kteří budou ve Vrchlabí pokračovat i v nadcházející sezoně jsou útočníci Patrik Urban a Pavel Mrňa.
4.5.Gólmanskou jedničkou bude opět Jakub SoukupLucie HorčičkováVe vrchlabském A-týmu zůstává i nadále osvědčený gólman Jakub Soukup. Jeho novou rolí pro nacházející sezonu bude pozice trojky v našem partnerském klubu HC Dynamo Pardubice.