HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV květnu 2019 vyšly tyto články:

5.5.Zhodnocení loňské sezónyLucie HorčičkováSportovní manažer Jiří Jakubec Vám přináší shrnutí loňské sezóny a také několik informací k té nadcházející...
12.5.Na slovíčko s Kubou Soukupem...Lucie HorčičkováJakub Soukup je čtyřiadvacetiletý gólman, který má za sebou první odchytanou sezónu za HC Stadion Vrchlabí. Během této sezóny se mu podařilo zaujmout pozici "gólmanské jedničky", vychytat v zápasech několik nul a také si velmi rychle získat celé domácí publikum.
Kuba pro Vás v krátkém rozhovoru zhodnotil loňskou sezónu, prozradil, proč odmítl nabídky klubů z Chance ligy a zůstává i na další sezónu ve Vrchlabí a čemu se nyní v mimosezóně věnuje...
26.5.Na slovíčko s Václavem Baďoučkem...Lucie HorčičkováVáclav Baďouček je sedmapadesátiletý bývalý obránce, který se po ukončení své kariéry dal na trénování. Jako trenér působil v klubech jako jsou např. Karlovy Vary, Kometa Brno, Pardubice nebo Písek. Poté strávil dvě sezóny jako asistent u karlovarské mládeže a na sezónu 2018/2019 nastoupil do vrchlabského klubu jako hlavní trenér A-týmu.
V krátkém rozhovoru zhodnotil základní část loňské sezóny, průběh play-off a prozradil, jak mu vyhovuje spolupráce s Petrem Hlaváčem a jak využil své volné chvíle během mimosezóny.
31.5.Dětský sportovní denLucie HorčičkováV sobotu 15. června 2019 se od 9:00 uskuteční na Letním stadionu manželů Zátopkových již 8. ročník Dětského sportovního dne pořádaný HC Stadionem Vrchlabí. Děti se můžou těšit na čtyřboj, spoustu doprovodných soutěží a také na setkání s hráči našeho A-týmu.