HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV květnu 2017 vyšly tyto články:

31.5.Obránce i trenér Tomáš Jirků: Chci hrát se svými svěřenci v áčku!Anna ZívrováTomáš Jirků, mladý šéftrenér mládeže a zdatný hokejista, který letos v áčku Vrchlabí bravurně zvládl místo pozice útočníka nelehkou pozici obránce. Mezitím se stará o své malé svěřence, jak nejlépe umí, a snaží se českému hokeji přinášet další dobré hráče.
29.5.Sportovní den už tuto sobotu znovu ve Vrchlabí!Kateřina HavlíčkováTak už je to zase tady! V sobotu 10. června se uskuteční na stadionu manželů Zátopkových ve Vrchlabí tradiční a oblíbený Sportovní den. Akce začíná v 9:00 hodin a předpokládaný konec je ve 14:00 hod. Hlavními disciplínami jsou překážková dráha, hod míčkem, běh na 50 metrů a skok snožmo z místa. Samozřejmostí je účast hráčů A-týmu.
26.5.Derby s Dvorem si vzít nenecháme! Budeme bojovat všemi prostředky, slibuje JakubecKlubPoprask způsobilo předběžné rozdělení klubů do skupin 2. ligy, které v pátek rozeslal Český svaz ledního hokeje. Vrchlabí by totiž podle něj mělo přijít o očekávané derby s Dvorem Králové. Jenže nic není naštěstí definitivní. Stadion podle slov sportovního manažera Jiřího Jakubce udělá vše pro to, aby se takový scénář nekonal: „Osobně se domnívám, že na 99% bude tento předběžný návrh změněn a derby s HC Rodos se určitě dočkáme.“
21.5.Jiří Jakubec: Těšíme se na posilu s extraligovými zkušenostmiLucie HorčičkováLoňská sezona je minulostí, ve Vrchlabí už se pomalu zbrojí na další ročník. V čem bude pro tým z Podkrkonoší nový? To jsme probrali se sportovním manažerem a bývalým hráčem Stadionu Jiřím Jakubcem. Prozradil, že kostra týmu zůstává stejná jako loni. Více prostoru by ale měli dostat mladší hráči a Vrchlabí navíc posílí zkušený útočník Michal Pšurný.
14.5.Dvůr Králové? Těšíme se na další derby! shoduje se kabinaKateřina Havlíčková, Karolína NěmečkováVrchlabí se v nové sezoně může chystat na další derby. Postup do druhé ligy totiž vybojoval třicet kilometrů vzdálený Dvůr Králové, který se, stejně jako Vrchlabí, pyšní velkou podporou fanoušků. Na nového soupeře se už těší trenér Hlaváč i jeho svěřenci. Je navíc možné, že na ledě při zápasech Vrchlabí a Dvora Králové uvidíme i jeden čistě rodinný souboj...
6.5.Hokejový kemp se blíží! Příhlašte své děti do poloviny června KlubPod vedením hráče A-týmu Tomáše Jirků pořádá HC Vrchlabí znovu zajímavý hokejový kemp pro děti narozené mezi roky 2006 a 2010. Pětidenní akce v polovině srpna nabízí kvalitní tréninky s individuálním přístupem, které pomohou vašim dětem v dalším hokejovém růstu. Další informace včetně přihlášek naleznete v článku a v sekci Hokejový kemp 2017.
6.5.Tadeáš Hejda míří zpátky do Slavie. Vrchlabí mi dalo hodně, říkáLucie Horčičková, Anna ZívrováDvacetiletý obránce Tadeáš Hejda, kterého nelze na ledě přehlédnout, strávil ve Stadionu Vrchlabí dva roky. Teď se odchovanec Slavie opět vrací do pražského Edenu, kde chce zúročit zkušenosti nasbírané ve druhé lize a zabojovat o místo v sešívaném dresu. „Určitě to nebude lehké, ale udělám vše, co je v mých silách, abych se posunul dál. Liga ve Vrchlabí mi dala hodně,“ řekl Hejda v rozhovoru pro web HC Vrchlabí.
4.5.Letní příprava je v plném proudu. Podívejte se na rozpis tréninkůKlubVe Vrchlabí začíná letní příprava všech věkových kategorií. Do tvrdého drilu se šest týdnů po konci sezony zapojili i hráči A-týmu pod vedením kouče Petra Hlaváče. Rozpis všech tréninků naleznete v grafické podobě níže.