HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2021 vyšly tyto články:

29.4.Realizační tým 2021/2022Daniela UdatnáČekání se vyplatilo!
Po měsíci intenzivních jednání vám představujeme nové tváře realizačního týmu pro sezonu 2021/2022.
28.4.Tomáš Jirků končí se svou hráčskou kariérouTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Aktivní hráčskou kariéru se po této sezoně rozhodl ukončit kapitán mužstva
TOMÁŠ JIRKŮ (29). Služebně nejstarší hráč našeho týmu a zároveň šéftrenér mládeže se rozhodl, že již nechce plnit obě role.
Od nové sezony bude pouze koučovat. Vedle rozvíjení talentu u mladých hokejistů se stane navíc členem realizačního týmu A mužstva dospělých.
27.4.Užíval jsem si každý zápas, říká po třech sezónách ve Vrchlabí Ján NikoTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Jedním z hráčů, které v příští sezóně již nebudeme v domácím dresu vídat, je třicetiletý obránce JÁN NIKO.
Jak hokejista, jenž ve Vrchlabí působil ve třech sezonách, informaci přijal a jak bude na Vrchlabí vzpomínat, prozradil v rozhovoru pro Krkonošský deník.
23.4.Odchody z A-týmuLucie HorčičkováVážení vrchlabští hokejoví příznivci,
jako první přinášíme informaci o odchodech hráčů z našeho klubu.
22.4.Bylo to skvělé období, na které budu hrozně rád a dlouho vzpomínat, říká Václav BaďoučekTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Tři roky. Přesně tak dlouho vydržel u kormidla vrchlabských hokejistů trenér Václav Baďouček. Co sezona, to zlepšení. Na úvod v ročníku 2018/2019 dovedl horaly do finále druhé ligy, kde se tým musel sklonit před Sokolovem. O rok později slavil postup do Chance ligy a letos nováčka druhé nejvyšší soutěže u nás dotáhl ke čtvrtému místu v základní části.
Následovalo čtvrtfinálové vyřazení od Vsetína, přesto pod Krkonošemi vládne spokojenost.
A úspěšný trenér? Ten se dočkal životní nabídky. Už při cestě z posledního utkání mu zazvonil telefon a na druhé straně byla extraligová Plzeň.
Její sportovní manažer Tomáš Vlasák, bývalý výborný hokejista, nabídl Baďoučkovi post hlavního trenéra Indiánů pro příští ročník extraligy. A řekněme si na rovinu: To se neodmítá.
20.4.Informace pro permanentkářeLucie Horčičková
Vážení příznivci vrchlabského hokeje,
uplynulou sezónu jsme bohužel, až na pár utkání na začátku, museli kvůli situaci ohledně koronaviru a bezpečnostním nařízením odehrát bez vás, diváků. Jak již Jiří Jakubec řekl, takovou podivnou sezónu a na druhou stranu, tak dobré výsledky, nikdo nečekal a o to víc nás všechny mrzí, že jste nemohli být s námi na zimním stadionu.
13.4.Zhodnocení sezóny očima Jiřího JakubceTomáš Otradovský (Krkonošský deník)
Jsou tomu dva týdny od chvíle, kdy vrchlabským hokejistům skončila úspěšná sezona v Chance lize, druhé nejkvalitnější soutěži v republice. Jediný východočeský účastník v ní dosáhl skvělého čtvrtého místa po základní části, aby jej následně ze čtvrtfinále play off vyprovodil soupeř, jehož síň slávy se pyšní šesti poháry pro mistra republiky.
I přes brzké opuštění vyřazovacích bojů byla sezona pod Krkonošemi hodnocena jako úspěšná a potvrdit to měla i slova sportovního manažera klubu Jiřího Jakubce (48), s nímž se za ročníkem 2020/2021 ohlédl Krkonošský deník.
6.4.Trenér Václav Baďouček odchází do extraligové PlzněLucie HorčičkováTrenér našeho A-týmu Václav Baďouček ve Vrchlabí končí a odchází do extraligové Plzně.
To, o čem se v posledních dnech dost spekulovalo, se stává skutečností. Devětapadesátiletý trenér byl po sezóně osloven svou rodnou Plzní a tato nabídka nešla odmítnout.
Václav Baďouček u nás působil poslední tři sezóny, z nichž jsme dvě strávili ve II.lize a ta letošní byla ve vysněné Chance lize. Všechny sezóny byly v podstatě velice úspěšné. V té první jsme vypadli v semifinále s favorizovaným Sokolovem, v té další jsme slavili postup a letos jsme skončili po základní části čtvrtí a zahráli si čtvrtfinále se Vsetínem.
Václav Baďouček tu u nás odvedl obrovský kus dobré práce a zaslouží si velké poděkování.