HC Stadion Vrchlabí – Odchody z A-týmu
A Team

Odchody z A-týmu

23.04.2021
Lucie Horčičková

Vážení vrchlabští hokejoví příznivci,
jako první přinášíme informaci o odchodech hráčů z našeho klubu.

V příští sezóně a, dle informací od samotného hráče, již ani v žádné další, neuvidíme na prvoligových kluzištích Tomáše Nouzu.
Tomáš se do našeho týmu vrátil ve svých 38 letech jako velezkušený hráč a jasný lídr jak do kabiny, tak do našeho útoku. S Martinem Heřmanem vytvořili údernou dvojici, která v základní části dominovala. Bohužel si Tomáš na konci základní části vážně poranil rameno, které potřebovalo chirurgický zákrok. Nakonec jsme se ale dohodli, že operaci podstoupí až po sezóně a play-off tak Tomáš odehrál s velkým omezením a sebezapřením. I tímto přístupem Tomáš splnil do puntíku svou roli lídra a šel celé kabině příkladem. Po sezóně si Tomáš vzal chvíli na rozmyšlenou a nakonec se rozhodl vrátit domů na jih Čech, kde by měl ve svém domovském klubu HC Písek působit u mládeže.
Tomášovi moc děkujeme za práci, kterou tu odvedl a přejeme mu hodně zdaru do nové profesní role. Tato osobnost bude našemu týmu a celé Chance lize jistě chybět.

Druhé jméno, které bude v příští sezóně na naší soupisce chybět je Ján Niko.
Jáno tu odvedl také skvělý kus práce, byl velice platným hráčem a měl nemalý podíl na našich výborných výsledcích.
Jáno dlouhodobě deklaroval, že má veliký zájem ve Vrchlabí působit a jeho velice kvalitní a stabilní výkony tomu odpovídali. Bohužel na příští sezónu počítáme s dalšími hráči z Pardubic, a tak pro Jána nezbylo místo v sestavě.
Tímto mu za odvedenou práci moc děkujeme a přejeme jen to nejlepší do další hokejové kariéry.

Další hráči, kteří v příští sezóně za Vrchlabí nenastoupí, jsou Matouš Kratochvil a Daniel Blažej.
Oba jsou to hráči, kteří měli podepsané smlouvy v Pardubicích a u nás působili v rámci partnerské dohody mezi našimi kluby. Zejména Matouš u nás odvedl skvělou práci a byl citelným přínosem pro naši ofenzivu. Daniel toho u nás nestihl moc odehrát, ale i přesto oběma hráčům děkujeme a přejeme jim hodně zdaru do další hokejové kariéry.