HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2020 vyšly tyto články:

12.3.Vyjádření Jiřího Jakubce k aktuální situaciDaniela Udatná
10.3.! Opatření na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví !Daniela UdatnáNa základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví, které zakázalo konání kulturních a sportovních akcí nad 100 osob, jsme nuceni dnešní utkání odehrát bez diváků.
10.3.Přátelský zápas proti Kolínu byl vítězný pro domácí VrchlabíVRC - KOL 8:1, 0.kolo | Raina TomanováPauza po konci základní části je pro HC Stadion a Kolín dlouhá a tak se v úterý večer odehrál přátelský zápas mezi těmito soupeři. V něm byli úspěšnější domácí hráči. Vrchlabí vedlo po dvou třetinách již 5:0, Kozlové vstřelili pouze jednu branku, kdy snížil Martínek z trestného střílení. Zápas nakonec skončil poměrem 8:1.
9.3.Kupte lístky online a získáte klubové informace jako první!Renáta JarošováKupte si lístky na utkání play-off pomocí online prodeje a budete mít jako první aktuální klubové informace - o průběhu play-off, o tom co HC Vrchlabí připravuje nebo jak si stojí naše hokejová mládež.
9.3.K přátelskému utkání přijedou Kozli z KolínaVRC - KOL 8:1, 0.kolo | Raina Tomanová
Stejně jako Vrchlabí skončil Kolín ve své skupině na prvním místě a tak má delší pauzu, než mu začne play-off. S HC Stadionem odehraje dva přátelské zápasy, první se odehraje na vrchlabském ledě a ke druhému zase zajede Vrchlabí do Kolína.
Během tohoto přátelského utkání vylosujeme 5 náhodných vstupenek, které obdrží dárek od partnera utkání, kterým je firma ToBeFound.

4.3.Poslední tři body přivezl Stadion z DěčínaDEC - VRC 5:10, 45.kolo | Raina TomanováPoslední zápas základní části odehrálo Vrchlabí na ledě Děčína. Hned první třetina přinesla čtyři branky do domácí sítě. Ve druhé části viděli diváci celkem osm branek. Domácí sice stáhli náskok na jednu branku, ale Vrchlabí nakonec zvítězilo poměrem 10:5. Hattrick si připsal vrchlabský Bláha.
3.3.Martin Abrahám uspořádal Brankářský kempRenáta JarošováNejenom oblíbený brankář našeho A-týmu, ale i trenér budoucích hokejistů, to je Martin Abrahám, který každý týden předává své zkušenosti naši hokejové mládeži. A aby na tom byli ještě lépe, rozhodl se uspořádat brankářský kemp, který se konal v pondělí 2.3.2020.
3.3.Poslední utkání základní částiDEC - VRC 5:10, 45.kolo | Lucie HorčičkováK poslednímu utkání základní části zajede HC Stadion Vrchlabí již tuto středu
4. března 2020 do Děčína.
Týmy spolu sehráli letošní sezónu již čtyři utkání a všechna skončila výhrou HC Stadionu (5:2, 6:1, 6:3, 10:3).