HC Stadion Vrchlabí – Poslední utkání základní části

Poslední utkání základní části

Lucie Horčičková

K poslednímu utkání základní části zajede HC Stadion Vrchlabí již tuto středu
4. března 2020 do Děčína.
Týmy spolu sehráli letošní sezónu již čtyři utkání a všechna skončila výhrou HC Stadionu (5:2, 6:1, 6:3, 10:3).

Po nevydařeném derby v Trutnově odehrál HC Stadion Vrchlabí v sobotu utkání na domácím ledě proti Buldokům z Řisut, které vyhrál poměrem 5:3 a připsal si tak na své konto další 3 body.
Nyní má na svém kontě krásných 100 bodů a druhý Dvůr Králové nad Labem na něj ztrácí 18 bodů.

Středečním domácím týmem bude HC Děčín. Ten má na svém kontě 59 bodů a zaujímá čtvrtou příčku tabulky.
Poslední tři utkání, která HC Děčín odehrál, dopadla v jeho prospěch.
Nejprve se Děčín, v rámci 41. kola, utkal s jabloneckými Vlky, které porazil 5:3. Následovalo domácí utkání s Trutnovem (6:3) a nakonec sehrál ve středu 26. února zápas s Řisuty. O vítězi tohoto utkání rozhodlo až prodloužení, ve kterém byl šťastnějším týmem Děčín (5:4pp).