HC Stadion Vrchlabí – Vyjádření Jiřího Jakubce k aktuální situaci

Vyjádření Jiřího Jakubce k aktuální situaci

Daniela Udatná

Vážená vrchlabská hokejová rodino,

po dopoledním zasedání výkonného výboru ČSLH to vypadalo, že si ještě letos zahrajeme s ostatními vítězi základních skupin o postup do Chance ligy. Bohužel po dnešním rozhodnutím vlády o nouzovém stavu na celém území ČR, to v současné době vypadá na definitivní konec letošní sezóny.

Tu jsme měli rozehranou parádně a všichni jsme se těšili na skvělé vyvrcholení, které bohužel nepřišlo a již asi ani nepřijde. Rozhodnout o výsledku celé sezóny bude muset výkonný výbor od zeleného stolu. Také pro naše mládežnické týmy jsme měli připravený ještě bohatý program, ale tímto zkončila sezóna i pro ně. Je zřejmé, že nás to velice mrzí, ale toto nařízení chápeme a plně akceptujeme. Zdraví všech je důležitější než hokej.

Uvidíme, jak celá situace ohledně A-týmu dopadne a budeme Vás včas informovat.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem partnerům, hráčům, trenérům, organizačním pracovníkům a především Vám divákům za přízeň a energii, kterou jste svému klubu věnovali. Zároveň doufám, že se s Vámi všemi budeme ve zdraví potkávat i v příští sezóně, ať už bude jakákoliv.

Jiří Jakubec

sportovní manažer klubu