HC Stadion Vrchlabí – K přátelskému utkání přijedou Kozli z Kolína
Preview k zápasu

K přátelskému utkání přijedou Kozli z Kolína

09.03.2020
Raina Tomanová


Stejně jako Vrchlabí skončil Kolín ve své skupině na prvním místě a tak má delší pauzu, než mu začne play-off. S HC Stadionem odehraje dva přátelské zápasy, první se odehraje na vrchlabském ledě a ke druhému zase zajede Vrchlabí do Kolína.
Během tohoto přátelského utkání vylosujeme 5 náhodných vstupenek, které obdrží dárek od partnera utkání, kterým je firma ToBeFound.

Kolín skončil na první místě ve skupině Střed a na kontě má 93 bodů. Poslední čtyři zápasy základní části dopadly pro Kozly na výbornou a vytěžily z nich plných 12 bodů. Prohru naposledy okusily od HC Příbram, na kterou Kolín nestačil na vlastním ledě. Stejně jako úterní soupeř i Kozlové dokázali během zápasů vstřelit deset a více branek. Povedlo se jim v zápasech proti týmu China Golden Dragon, a to navíc rovnou čtyřikrát. Příděl deseti gólů schytala také Příbram a České Budějovice, 11 branek dokázal Kolín vstřelit Písku. Nejlepším střelcem Kolína se v základní části stal David Šafránek, který nastřílel 49 gólů.

HC Stadion vyhrál svou skupinu Sever, na kontě mu přistály celkem 103 body. Posledních šest kol se ale Vrchlabí dařilo jen z poloviny. Nestačilo na Dvůr Králové, Most a také v derby s Trutnovem se mu nedařilo a odjíždělo s prohrou. Naopak se Stadionu povedly zápasy s Novou Pakou, Řisuty a Děčínem. Nejlepším střelcem je Jaroslav Bednář, následovaný Petrem Sýkorou. Na pátém místě skupiny Sever je Štěpán Matějček, šesté místo patří Janu Hlaváčovi.

Přátelské utkání se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v úterý 10. března od 18. hodin. Nezahálejte, play-off je sice daleko, ale hlasivky nesmí vychladnout, přijďte si zafandit a užít si zápas nejlepších týmů skupin Sever a Střed.

Představení firmy ToBeFound:
ToBeFound je digitální marketingová agentura, která se zaměřuje na budování firemní identity a brandingu. Baví nás spolupracovat s partnery z různých oborů a posouvat jejich podnikání kupředu. Naším posláním je profesionálně prezentovat naše klienty a zajistit jejich viditelnost v online světě.