HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
28.2.Vrchlabští se ujímají v sérii vedeníVRC - BIL 3:2, 1.kolo | Marek KomárekPrvní bod zůstal doma. Spousta neproměněných šancí ale udržovala šanci Draků až do posledního hvizdu. Lenoch a Šťastný brankami v početní výhodě a Jebavý ve třetí části při plném počtu na obou stranách zařídili nakonec i rozhodující náskok. Tři minuty před koncem zdramatizoval koncovku Salač, více už hosté nestihli. I přes velmi dobrý výkon Škubala v brance Bíliny získávají první bod Vrchlabští.
27.2.Šťastný hod pukemKlubPři posledním házení pukem se jednomu z fanoušků opravdu zadařilo. Pro cenu Trénink s A-týmem si přišel amatérský hráč hokeje a fanoušek HC Stadion Vrchlabí Tomáš Nosek.
26.2.Play-off proti Drakům z BílinyVRC - BIL 3:2, 1.kolo | Jana PoskerováNení drak jako drak, Krkonoše si přály v prvním kole play-off derby Vrchlabí x Trutnov, ale poslední kolo rozhodlo a tak Vrchlabí přivítá na svém ledě Draky z Bíliny a Trutnov se popere s Táborem.
25.2.S Boleslaví těsné vítězstvíKRK - MBL 4:3, 9.kolo | Jana PoskerováCelý zápas se sedmáci přetahovali o vedení se soupeřem, ale nakonec se štěstí přiklonilo na stranu krkonošských hráčů.
25.2.Benátky byly lepšíBEN - KRK 3:2, 10.kolo | Jana PoskerováHostům z Krkonoš trvalo, než se jim podařilo prosadit se v Benátkách střelecky, ale domácí si svůj jednobrankový náskok pohlídali.
25.2.Důslednost se vyplatilaKRK - JAR 11:3, 11.kolo | Jana PoskerováNedělní zápas sedmákům vyšel a to hlavně díky jejich střelecké důslednosti. Hosté z Jaroměře odjížděli s jedenácti brankovým přídělem.
24.2.HC Stadion do Sokolova neodjedeKlubTým HC Stadion Vrchlabí neodjede ke středečnímu zápasu s Baníkem Sokolov. Tým trápí již od minulého týdne marodka, která se od sobotního zápasu ještě rozšířila.
23.2.Marodka potrápila 2005KRK - OPO 3:11, 7.kolo | Jana PoskerováDvě třetiny se hráči HC Krkonoše 2005 drželi, poslední třetina však již byla nad jejich síly.
23.2.Chrudim padla na nájezdyKRK - CHR 5:4, 14.kolo | Jana PoskerováHráči juniorky mají smysl pro drama, a tak dotáhli páteční zápas až do samostatných nájezdů, ze kterých naštěstí vyšli vítězně.
23.2.Také Kolín padl v nájezdechKOL - KRK 3:4, 15.kolo | Jana PoskerováOba víkendové zápasy dotáhly junioři z Krkonoš do samostatných nájezdů, také na ledě Kolína se jim podařilo překonat domácího gólmana a odvézt si body domů.
23.2.Mladší dorost porazil LiberecKRK - LBB 6:2, 6.kolo | Jana PoskerováLibereckým hráčům se povětšinou na Krkonoše daří. V neděli je však tým mladšího dorostu přehrál a zaslouženě si v soutěži připsal další tři body.
23.2.Kobra chce hrát první ligu, počítá s pomocí SpartyMarek KomárekDruholigové boje čeká už brzy vyvrcholení. V play off se rozhodne o tom, kdo získá právo hrát příští sezónu vyšší soutěž. Velkou šanci na postup má druhá Kobra Praha. Prezident klubu blíže prozradil, jak by s případným postupem jeho klub naložil. Aktuálnost tématu ještě zvyšuje fakt, že se v letošním ročníku nehraje baráž mezi posledními celky první ligy a prvními celky ligy druhé.
22.2.Juniorka porazila Jindřichův HradecKRK - JHR 7:3, 12.kolo | Jana PoskerováDalší důležité body získali junioři v zápase proti Jindřichovu Hradci.
22.2.Bod z TáboraTAB - KRK 4:3, 13.kolo | Jana PoskerováZ utkání se silným soupeřem v Táboře si junioři připsali bod.
22.2.Šestka s další prohrouKRK - HK2 4:14, 32.kolo | Jana PoskerováDruhou nejhorší kategorií letošní sezóny jsou hráči šesté třídy. Výsledek zápasu proti Hradci tomu plně odpovídá.
21.2.Poslední domácí utkání bylo vítěznéVRC - MOB 8:3, 33.kolo | Marek KomárekPoslední domácí utkání základní části sehráli horalé proti Moravským Budějovicím. Ty mohly v případě úspěchu přijet znovu během osmifinálové série. Jenže neuspěly. Vrchlabí vedlo po první části 3:1, Žihadlům se podařilo srovnat na 3:3, ale od rozdílové branky Lenocha, který nám utkání také zhodnotil, existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo a HC Stadion nakonec zaslouženě vysoko zvítězil.
20.2.Na vrchlabský led zavítají Moravské BudějoviceVRC - MOB 8:3, 33.kolo | Tomáš BrožPoslední zápas v základní části odehraje výběr z Moravských Budějovic v sobotu na vrchlabské půdě. Budějovická Žihadla se aktuálně nacházejí na dvanácté příčce a jsou tak jedním z potencionálních soupeřů, které by HC Stadion mohl vyzvat i v play off.
19.2.Vrchol sezóny klepe na dveřeMarek KomárekAno, už brzy to přijde. Nejen každý vrchlabský hokejový fanoušek očekává od doby vánoční vyvrcholení celosezónního snažení. S kým budeme hrát, kdo je pro nás přívětivý a kdo velmi nechtěný soupeř? Kam až síly Vrchlabí sahají a co může být rozhodujícím jazýčkem na vahách? Nejen na tyto otázky se pokusí odpovědět následujících několik vět.
18.2.Tisková zpráva ČSLH Tisková zprávaVYJÁDŘENÍ ČSLH K REPORTÁŽI BARBORY DIVIŠOVÉ (TV NOVA, 13. a 15. 2. 2015)
16.2.Turnaj 2006HK2 - KRK 8:9, 0.kolo | Jana PoskerováPřípravak 2006 odehrála v sobotu tři zápasy, kde ve dvou zvítězila, porážku si kluci připsali jen se soupeřem z Rychnova na Kněžnou.
Další stránky
123>>