V prosinci 2022 vyšly tyto články:

5.12.Výsledkový servis mládeže - 48. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 48. týden (28.11. - 4.12.2022).
9.12.Na vrchlabském ledě se představí táborští KohoutiVRC - TAB 3:4, 24.kolo | Raina TomanováVrchlabský zimní stadion znovu ožije ledním hokejem. V sobotu v podvečer se tady představí HC Stadion, který přivítá táborské Kohouty. S Táborem má Vrchlabí pozitivní bilanci, v letošní sezoně ho totiž porazil rozdílem třídy.
10.12.Proti Kohoutům bereme cenný bodVRC - TAB 3:4, 24.kolo | Jan PřikrylVrchlabí nastoupilo do zápasu proti Táboru po více než desetidenní pauze způsobené nemocí v domácím týmu. Kohouti otevřeli skóre na konci úvodní části po přesilovkové trefě Seidla. Druhá část skončila po jedné brance na každé straně, nejprve poslal hosty do dvoubrankového vedení Vlček, ale poté snížil z přesilové hry Tatar a tak bylo před třetí třetinou, ještě vše otevřené. Ve třetí třetině poslal Tábor zpět do dvoubrankového vedení z přesilové hry Plášil. Za domácí necelých pět minut před koncem snížil z levé strany Bláha a poté minutu a půl před koncem základní hrací doby vyrovnal dělovkou od modré Duran a poslal zápas do prodloužení. V prodloužení mohl rozhodnout na domácí straně Bláha, ovšem nedal a z následného protiútoku vybojoval pro Kohouty druhý bod v utkání Matušík.
12.12.Výsledkový servis mládeže - 49. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 49. týden (5. - 11.12.2022).
13.12.Vrchlabí zajíždí do nedalekého JablonceJAB - VRC 2:8, 25.kolo | Raina TomanováStředeční 24. kolo HC Stadion Vrchlabí odehraje na ledě jabloneckých Vlků, se kterými se již jednou v sezoně setkali, zároveň spolu odehráli také dva přátelské zápasy. Ve dvou případech bylo úspěšnější Vrchlabí, v jednom Jablonec. Vzhledem k tomu, jaké pozice soupeři zaujímají v tabulce, se možná bude jednat o papírově slabší zápas, ale Jablonec může překvapit.
14.12.Z Jablonce s plným počtem bodů - Bláha veze hattrickJAB - VRC 2:8, 25.kolo | Raina TomanováVrchlabí se ve středu odebralo na utkání do Jablonce, kde to nakonec proti Vlkům byla snadná práce. Hned po první třetině totiž hosté vedli o pět branek, Jablonec stihl dát pouze dva góly. Vrchlabský Bláha se radoval třikrát, celkově padlo do jablonecké sítě osm branek.
16.12.Zápas v Písku se odehraje již od 17. hodinPIS - VRC 4:2, 26.kolo | Raina TomanováDalší zápas odehraje HC Stadion Vrchlabí v sobotu 17. prosince na píseckém ledě již od 17. hodin. Vrchlabí tak může navázat na vítězství proti Jablonci, který na jeho ledě porazil hned v první třetině 5:0. V tomto zápase si Tomáš Bláha připsal hattrick.
17.12.HC Stadion nestačil na dvanáctý PísekPIS - VRC 4:2, 26.kolo | Raina TomanováSobotní zápas pro vrchlabské hráče nedopadl dobře. Písek totiž ukázal svou sílu a vedl 3:0 po dvou třetinách. Tu třetí sice Vrchlabí vyhrálo, ale na vítězství to nestačilo. Písek doma vybojoval tři body a HC Stadion čeká další zápas hned v neděli, kdy se postaví proti Klatovům.
17.12.Vrchlabí se představí na ledě KlatovKLT - VRC 1:3, 22.kolo | Raina TomanováNáročný víkend pro HC Stadion Vrchlabí - nejdříve sobotní zápas v Písku, který se jim nepovedl a odjel s prohrou 2:4, v neděli se Vrchlabí přesune do Klatov, kde se odehraje odložený zápas. Podaří se alespoň v jednom utkání HC Stadion zvítězit?
18.12.Vrchlabí si z Klatov odváží výhruKLT - VRC 1:3, 22.kolo | Jan PřikrylK dalšímu utkání cestoval HC Stadion v dohrávce na led Klatov. Po první bezbrankové třetině otevřel skóre v té druhé domácí Walter. Za hosty srovnal ještě v prostřední části Bláha. Třetí třetina byla v režii hostů. Vítěznou branku vsítil Jirků a pojistku do prázdné branky a razítko na hostující vítězství přidal Chrtek.
20.12.Středeční utkání bude v duchu dobročinnostiVRC - PRI 3:1, 27.kolo | Filip VedralNa vrchlabském ledě se představí druhá Příbram.
Stadion má Příbrami co vracet. Baník totiž vyhrál první vzájemný zápas 5:0. Dokáže Vrchlabí vyrovnat vzájemnou bilanci?
21.12.HC Stadion bere všechny bodyVRC - PRI 3:1, 27.kolo | Raina TomanováPoslední zápas před Vánoci byl ve znamení výhry domácího týmu. Proti Příbrami se mu dařilo, i když v první třetině prohrával o jednu branku. Nakonec se mu povedlo zápas otočit, a získat tak cenné body do tabulky. Navíc byl zápas charitativní věnovaný malému Adámkovi.
29.12.Domácí vánoční turnaje už mají odehrané 4. třída a přípravkaLucie HorčičkováKaždý rok pořádají naši trenéři mládeže pro své kategorie vánoční turnaje a letos už je odehrály ročníky 2013, 2015, 2016 a mladší pod vedením Davida Chalupy a Tomáše Jirků.