HC Stadion Vrchlabí – Domácí vánoční turnaje už mají odehrané 4. třída a přípravka
Mládež

Domácí vánoční turnaje už mají odehrané 4. třída a přípravka

29.12.2022
Lucie Horčičková

Každý rok pořádají naši trenéři mládeže pro své kategorie vánoční turnaje a letos už je odehrály ročníky 2013, 2015, 2016 a mladší pod vedením Davida Chalupy a Tomáše Jirků.

Vánoční turnaj 4. tříd (ročník 2013) - 27.12.2022

Hodnocení hlavního trenéra 4. třídy Davida Chalupy:
Domácího turnaje pro ročníky 2013 se zúčastnily nakonec jen 3 týmy - Vrchlabí, Kolín a Liberec. Původně se měl zúčastnit i tým z Trutnova, ale z důvodu marodky odpadl. Systém turnaje byl, že se hrálo 2 x 20 minut na celé hřiště, což u této kategorie není zvykem, každý poločas se počítal zvlášť a začínal 0:0, takže se muselo hrát stále naplno. Každý hrál s každým dvakrát. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané, což mě velmi potěšilo. Myslím, že se turnaj velmi povedl a všichni si ho užili, což je nejdůležitější.

Konečné pořadí:
1. místo Bílí Tygři Liberec
2. místo SC Kolín
3. místo HC Stadion Vrchlabí

Vánoční turnaje ročníků 2015 a 2016 a mladších - 28.12.2022

Hodnocení trenéra přípravky Jiřího Jakubce:
Ve středu 28.12.2022 se na našem zimním stadionu konal tradiční vánoční turnaj pro týmy 1. a 2. tříd, tedy pro hráče ročníků 2015, 2016 a mladších. Původně se turnaje měly zúčastnit 4 týmy, ale nakonec se pro velkou marodku omluvil tým ze Dvora Králové nad Labem. Zbyli tedy 3 účastníci turnaje, a to HC Děčín, HC Turnov a domácí tým HC Stadion Vrchlabí. Hrál se klasický minihokej ve třetinách v počtu 3 proti 3, respektive 4 proti 4. Těmto kategoriím se v normální soutěži výsledky nepočítají, a tak si při turnaji mohli všichni vyzkoušet, jaké to je hrát na výsledek. Všechny zápasy byly velice vyrovnané a měly veliký sportovní přínos pro všechny zúčastněné.