HC Stadion Vrchlabí – Zápas v Písku se odehraje již od 17. hodin

Zápas v Písku se odehraje již od 17. hodin

16.12.2022

Další zápas odehraje HC Stadion Vrchlabí v sobotu 17. prosince na píseckém ledě již od 17. hodin. Vrchlabí tak může navázat na vítězství proti Jablonci, který na jeho ledě porazil hned v první třetině 5:0. V tomto zápase si Tomáš Bláha připsal hattrick.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou velmi vydařený zápas na ledě Jablonce, který porazil poměrem 8:2, v první třetině padlo do jablonecké branky hned 5 gólů. Předtím ale Vrchlabí nestačilo na soupeře z Tábora, který ho na krkonošském ledě porazil v prodloužení 4:3. Aktuálně je HC Stadion na šestém místě v tabulce, na kontě má 42 bodů a další může přidat proti píseckému celku, který je v tabulce níže.

Poslední zápasy
Jablonec - Vrchlabí 2:8
Vrchlabí - Tábor 3:4pp
Vrchlabí – Hronov 6:5
Vrchlabí – Cheb 7:2
Řisuty – Vrchlabí 3:7

IHC Písek je až na dvanáctém místě, zatím ukořistil 20 bodů. V posledních pěti zápasech se mu ale dařilo. Most na jeho ledě padnul v prodloužení a Písek si připsal dva body za výhru 5:4. Poté porazil Hronov, který nevstřelil proti Písku ani gól. Ani Klatovy nebyly úspěšné, a z píseckého ledu odjely s prohrou 4:3. Poslední, kdo Písku sebral body, byl Tábor, který získal tři body také proti Vrchlabí.

Richard Kříž 3.89 prů. na záp.

Zápas se odehraje na píseckém zimním stadionu v sobotu 17. prosince od 17. hodin.