HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se představí na ledě Klatov
Preview k zápasu

Vrchlabí se představí na ledě Klatov

17.12.2022
Raina Tomanová

Náročný víkend pro HC Stadion Vrchlabí - nejdříve sobotní zápas v Písku, který se jim nepovedl a odjel s prohrou 2:4, v neděli se Vrchlabí přesune do Klatov, kde se odehraje odložený zápas. Podaří se alespoň v jednom utkání HC Stadion zvítězit?

HC Stadion Vrchlabí v sobotním utkání bohužel prohrál rozdílem dvou branek a z Písku si neodváží ani bod. Proti Klatovům to samozřejmě může být jinak. Vrchlabí patří v tabulce šesté místo, ze které se bude chtít dostat ještě výše. Poslední výhra HC Stadion byla proti Jablonci na jeho ledě, kterému dokázal krkonošský celek vstřelit hned osm branek. Proti Táboru ale Vrchlabí padlo v prodloužení. Střídá se u něj prohry a výhry, ale blíží se konec základní části a je potřeba zabrat.

Poslední zápasy
Písek - Vrchlabí 4:2
Jablonec - Vrchlabí 2:8
Vrchlabí - Tábor 3:4pp
Vrchlabí – Hronov 6:5
Vrchlabí – Cheb 7:2

Klatovy jsou oproti HC Stadionu až ve spodní části tabulky, patří jim 14. místo s 15 body. Poslední tři získaly Klatovy na konci listopadu proti Hronovu, který udolaly 4:2. V ostatních zápasech se jim ale nedaří a na počtu vítězství je to znát. Postupně od výhry s Hronovem padly Klatovy s Mostem, Pískem, Jabloncem, Příbramí i Děčínem. Podaří se jim HC Stadion překvapit, stejně jako sobotní soupeř?

Poslední zápasy

Vrchlabí: Tomáš Perička 4+9
Klatovy: Tomáš Pánek 1+7

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.26 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.80 prů. na záp.
Klatovy: Kristián Kolář 3.80 prů. na záp.
David Bočan 7.00 prů. na záp.

Zápas se odehraje na klatovském zimním stadionu v neděli 18. prosince od 16. hodin.