HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

V prosinci 2020 vyšly tyto články:

1.12.Z Kadaně odjelo Vrchlabí se třemi bodyKAD - VRC 1:5, 13.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání nastoupilo Vrchlabí na led Trhačů Kadaň, kteří jsou na konci tabulky a na kontě mají pouhých pět bodů. Další ale nepřidali, protože HC Stadion ovládl druhou i třetí třetinu. Hosté otevřeli skóre utkání, Trhači dokázali srovnat krok ve druhé třetině, ale dvěma slepenými brankami otočilo Vrchlabí stav utkání.
2.12.Přeruší HC Stadion Havířovu šnůru domácích vítězství?AZ - VRC 3:1, 3.kolo | Vendula SahánkováV dalším zápase se vrchlabští hokejisté rozjedou do Havířova. Jedná se o dohrávku 3. kola Chance ligy.
3.12.Vrchlabí jede z Havířova se ztrátou bodůAZ - VRC 3:1, 3.kolo | Raina TomanováK druhému zápasu tohoto týdne zajížděl HC Stadion do Havířova, kde se představil proti místnímu týmu. V první třetině sice Vrchlabí otevřelo skóre utkání, poté už ale stříleli branky jen domácí hráči. Hosté tak odjeli bez bodů. Další zápas mají hned v sobotu, a to proti Šumperku na jeho ledě.
4.12.Třetí zápas tento týden bude proti Drakům ze ŠumperkaSUM - VRC 1:6, 15.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu zajíždí HC Stadion do Šumperka, kde oba týmy odehrají svůj třetí zápas v tomto týdnu. Šumperku se rozjezd po koronavirové krizi moc nepovedl a na kontě má dvě prohry. Vrchlabí sice zvítězilo v Kadani, ale ve čtvrtek padlo proti Havířovu.
5.12.Z Šumperka vezou hokejisté domů tři bodySUM - VRC 1:6, 15.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl pro vrchlabské hokejisty úspěšný. Přivážejí domů výhru za tři body, kdy šumperskému soupeři postupně během dvou třetin nasázeli šest branek. V první třetině se trefil Ondřej Matýs, ve druhé třetině padlo do soupeřovy branky pět gólů. Postupně se trefili Kratochvil, Machala, Linhart, Chrtek a Nouza. V poslední třetině prostřelil jedinkrát za celý zápas vrchlabského brankáře Jan Milfait.
7.12.HC Stadion zajíždí ke Kozlům do KolínaKOL - VRC 3:2, 16.kolo | Raina TomanováPředposlední utkání tohoto roku se odehraje ve středu na kolínském ledě, kam Vrchlabí zajíždí. Vrchlabí po vítězném zápase v Šumperku poskočilo na sedmé místo v tabulce, Kozlové jsou s devíti body až šestnáctí. Soupeři se znají již z minulých sezon, kdy spolu hráli zápasy o soutěž níže.
8.12.Na slovíčko s Tomášem JirkůLucie HorčičkováTomáš Jirků je devětadvacetiletý obránce, kterého jistě každý vrchlabský fanoušek dobře zná. V našem A-týmu zastává již třetí sezónu roli kapitána a kromě toho v klubu působí také jako šéftrenér mládeže.
V novém rozhovoru s Tomášem se můžete např. dočíst, jak hodnotí dosavadní výkony A-týmu, nebo jak vnímá nynější situaci okolo Covidu-19.
9.12.Změna podmínek pro sehrání mistrovských utkáníLucie HorčičkováSportovní manažer klubu, Jiří Jakubec, přináší několik slov ke změně podmínek pro sehrání mistrovských utkání.
9.12.Z Kolína odjíždíme bez bodůKOL - VRC 3:2, 16.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu zajížděl HC Stadion do nedalekého Kolína, který je stejně jako Vrchlabí letošním nováčkem soutěže. Kozlové dvakrát během zápasu ztratili vedení, HC Stadion dokázal držet krok. Do třetí části se vstupovalo za nerozhodnutého stavu 2:2 a gól už dokázali vstřelit jen domácí.
10.12.HC Stadion Vrchlabí pomáháLucie Horčičková
Vážení vrchlabští hokejoví příznivci,
tímto vás chceme oslovit s nápadem, který vzešel přímo z kabiny našeho A-týmu.
I v této nelehké době dokázali hráči a trenéři mezi sebou vybrat finanční prostředky, které chtějí poskytnout na dobročinné účely. Ke sbírce od kluků z kabiny přidá peníze i vedení HC Stadionu a naši věrní Supras, kteří se na tomto projektu také podílí.
Přemýšleli jsme, jak s vybranými penězi nejlépe naložit, a rozhodli jsme se, že do výběru příjemce letošní vánoční sbírky zapojíme i vás.

11.12.Poslední zápas letošního roku odehrajeme domaVRC - LTM 5:2, 4.kolo | Raina TomanováHC Stadion je po třinácti odehraných zápasech na sedmém místě v tabulce, na kontě má 22 bodů. Jeho soupeř z Litoměřic je v tabulce na čtvrtém místě od konce. Odehráno má také 13 utkání, ale na kontě jen 14 bodů. V letošní sezoně se ještě tyto týmy proti sobě nepostavily.
12.12.Tři body zůstávají v KrkonošíchVRC - LTM 5:2, 4.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl ve svižném tempu, kdy sice úvodní branku vstřelili hosté, ale domácí se nenechali zahanbit a postupně vstřelili litoměřickému brankáři pět gólů. Až v závěrečné části zápasu se hostům podařilo vstřelit druhou branku, ale i tak body zůstaly v Krkonoších.