HC Stadion Vrchlabí – Třetí zápas tento týden bude proti Drakům ze Šumperka
Preview k zápasu

Třetí zápas tento týden bude proti Drakům ze Šumperka

04.12.2020
Raina Tomanová

K dalšímu zápasu zajíždí HC Stadion do Šumperka, kde oba týmy odehrají svůj třetí zápas v tomto týdnu. Šumperku se rozjezd po koronavirové krizi moc nepovedl a na kontě má dvě prohry. Vrchlabí sice zvítězilo v Kadani, ale ve čtvrtek padlo proti Havířovu.

HC Stadion je aktuálně na 9. místě, na kontě má 19 bodů, které nasbíral za výhry proti Porubě, Přerovu, Frýdku-Místku, Slovanem Ústí a Jihlavou. Poslední tři body přidal ze zápasu s Kadaní, kdy na jejím ledě zvítězil poměrem 5:1. V posledním odehraném zápase se sice Vrchlabí dostalo do vedení 1:0, následně už ale střílel góly pouze Havířov a získal všechny body. Nejlépe se vrchlabským hráčům dařilo proti Ústí nad Labem, kterému vstřelili šest branek a ani jednu neobdrželi.

Šumperk je na tom o poznání hůře. Je na předposledním místě v tabulce, na kontě má sedm bodů a nepovedly se mu oba zápasy po delší pauze. V Sokolově dostali Draci celkem osm gólů, nedařilo se jim ani v Kolíně, ze kterého odjeli s prohrou 4:7. Poslední zápas, kdy získali tři body, se odehrál na začátku října v Prostějově, který Šumperk porazil jen těsně 4:3.

Zápas se odehraje v sobotu 5.12. od 17. hodin na šumperském ledě.