HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion zajíždí ke Kozlům do Kolína
Preview k zápasu

HC Stadion zajíždí ke Kozlům do Kolína

07.12.2020
Raina Tomanová

Předposlední utkání tohoto roku se odehraje ve středu na kolínském ledě, kam Vrchlabí zajíždí. Vrchlabí po vítězném zápase v Šumperku poskočilo na sedmé místo v tabulce, Kozlové jsou s devíti body až šestnáctí. Soupeři se znají již z minulých sezon, kdy spolu hráli zápasy o soutěž níže.

HC Stadion od konce listopadu klopýtnul v zápasech pouze jednou, a to proti Havířovi, na který nestačil a odjel z jeho ledu s prohrou 1:3. V ostatním pěti čtyřech zápasech se mu dařilo, šesti brankami vyprovodil Slovan Ústí, zvítězil nad Jihlavou, která byla papírovým favoritem, poradil si s Kadaní 5:1 a v posledním odehraném zápase si Vrchlabí vyšláplo na Draky z Šumperka, kterým dalo také šest branek. Kromě Kolína se v tomto roce ještě utká s Litoměřicemi.

Také Kolín získal tři body nad soupeřem ze Šumperka. Je to ale jediný úspěch, který za několik zápasů Kozlové dokázali. Tři body získali také proti Valašského hokejovému klubu, který porazili v půlce října. A v září také přidali tři body za výhru nad Přerovem. S devíti body ale patří mezi nejhorší týmy letošní sezony. V posledním odehraném zápase schytal Kolín šest branek od vedoucí Jihlavy, nestačil také na Porubu, která ho porazila jen těsně 4:3.

Zápas se odehraje ve středu 9. prosince od 18. hodin na zimním stadionu v Kolíně.