V listopadu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.HAVEX auto s.r.o. podporuje HC Stadion Vrchlabí!!!Daniela UdatnáNaším významným dlouhodobým partnerem je společnost Havex, která nám pro letošní sezónu zapůjčila k užívání vůz Seat Leon.
29.11.HC Stadion pokračuje na vítězné vlněRIS - VRC 2:5, 21.kolo | Raina TomanováDalší tři body si zapsal vrchlabský tým na ledě Buldoků. Po první třetině vedlo Vrchlabí již 2:0, ve druhé se dvakrát trefili domácí. Třetí perioda ale patřila Stadionu, zásluhou Nika, Šťastného a Pojkara získal další cenné vítězství a má z posledních třech utkání plných devět bodů.
29.11.Jak se líbí Michalovi Pšurnému ve Vrchlabí?Lucie HorčičkováJiž v červnu vyšel zde na webu rozhovor s novou posilou A-týmu – útočníkem Michalem Pšurným. V rozhovoru prozradil, jaké jsou např. jeho hokejové úspěchy a jak se těší na zápasy za HC Stadion. Na otázku ohledně kolektivu v manšaftu ale nedokázal po tak krátké době odpovědět. Proto jsme ho nyní znovu vyzpovídali a prozradil toho více nejen o týmu, ale i o svých mimohokejových aktivitách.
28.11.Po volné sobotě čeká Stadion soupeř z ŘisutRIS - VRC 2:5, 21.kolo | Lucie HorčičkováPo středečním vyhraném zápase s Děčínem a volné odpočinkové sobotě se HC Stadion utká na stadionu ve Slaném proti Řisutám. První společný zápas této sezony sehrála mužstva na vrchlabském ledě, kde Stadion zvítězil 5:3 a získal tak tři cenné body.
28.11.Souhrn mládeže 24.11. - 26.11.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
26.11.Úspěch našich dvou mladíků v pétanqueLucie HorčičkováJak jsme zde na webu již zmínili, tak v sobotu 4. listopadu 2017 vrchlabští hráči Filip Vedral (st. žáci) a Vojtěch Bílek (ml. dorost) společně reprezentovali Českou republiku na prestižním MS juniorů v pétanque v Číně. Nyní vám prozradíme, jak např. kluci zvládají skloubit hokej a pétanque, nebo jak se k němu vůbec dostali.
22.11.HC Stadion vybojoval doma tři bodyVRC - DEC 2:1, 20.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se Stadionu povedl více, už po první třetině vedl 1:0. Zpět na led naskočil kapitán Martin Filip a asistoval u jednoho z gólů, jehož autorem byl Tomáš Bláha, který dal i předchozí branku. Vrchlabí ztrácí na čtvrtou Kobru už jen jeden bod, pražský celek prohrál proti HC Řisuty v samostatných nájezdech v desáté sérii.
21.11.Na domácím ledě přivítáme DěčínVRC - DEC 2:1, 20.kolo | Raina TomanováMedvědi z Děčína budou hosté na vrchlabském stadionu ve středečním utkání. Soupeř HC Stadionu je v tabulce na 2. místě s 37 body, zatímco Vrchlabí je na místě pátém s 28 body. První vzájemný duel dopadl lépe pro Medvědy, kteří vyhráli na vlastním ledě 6:3.
20.11.Souhrn mládeže 17.11. - 19.11.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
18.11.Stadion si veze z Trutnova tři body!TRU - VRC 3:4, 19.kolo | Vendula SahánkováFanoušci HC Stadionu se dočkali a tým veze domů z Trutnova tři body za zasloužené vítězství. O dnešní branky se postarali pánové Niko, Bláha, Urban a Havránek. Krkonošské derby bylo vyostřené a tomu i odpovídal průběh zápasu plný vylučování a konfliktů.
17.11.HC Stadion zavítá do sousedního TrutnovaTRU - VRC 3:4, 19.kolo | Raina TomanováDalší bitva o Krkonoše proběhne v sobotu 18. listopadu na trutnovském zimním stadionu, kde se podruhé v této sezoně střetnou dva rivalové. První vzájemný zápas dopadl lépe pro hosty, kteří na vrchlabském ledě zvítězili těsně 4:3.
11.11.Kobra Praha si odváží tři bodyVRC - KOB 2:7, 17.kolo | Raina TomanováCelkem jednoznačnou výhru hostů přinesl sobotní zápas. Už v úvodní třetině se Kobra Praha třikrát prosadila. HC Stadion sice odpověděl jednou brankou, ale v poslední části se hosté opět trefili třikrát a zvítězili celkově 7:2.
10.11.Na sv. Martina do Vrchlabí zavítá pražská KobraVRC - KOB 2:7, 17.kolo | Vendula Sahánková
10.11.LAMPIONOVÝ PRŮVODDaniela UdatnáVážení rodiče, milé děti, babičky a dědečkové,
děkujeme, že jste se i přes nepřízeň počasí nenechali odradit a někteří z Vás přišli i s lampiony k nám před zimní stadion.
8.11.HC Stadion neveze z Jablonce ani bodJAB - VRC 4:3, 16.kolo | Vendula SahánkováStadion bojoval do poslední chvíle, přesto se jim dnes proti Vlkům nezadařilo. V první třetině jim Jablonec dal jeden gól, ve druhé nejprve skóre navýšil na 3:1, ale vrchlabští dokázali srovnat na 3:3. V poslední třetině se však jablonečtí trefili ještě jednou a tak si Stadion neveze domů ani jeden bod.
7.11.Vypořádá se Stadion s jedničkou tabulky?JAB - VRC 4:3, 16.kolo | Lucie HorčičkováDalší zápas odehraje HC Stadion Vrchlabí proti HC Vlci Jablonec nad N. ve středu 8. listopadu 2017. Tentokrát se utkání odehraje na ledě Vlků, kam Stadion zamíří letos poprvé. První společný zápas vyhrál Stadion na domácí půdě těsným skóre 4:3.
6.11.Co kluci dělají, když HC Stadion nehraje?Lucie HorčičkováHokejisté napříč kategoriemi mají své vlastní aktivity i mimo HC Stadion. V tomto článku se krátce ohlédneme za minulým týdnem, kdy se vybraní hráči A-týmu zúčastnili Hokejové bitvy vysokých škol a dva hráči mládeže mistrovství světa v pétanque až v daleké Číně.
4.11.Po vítězné třetí třetině berou body vrchlabští hokejistéVRC - MOS 7:3, 15.kolo | Raina TomanováZajímavý a napínavý zápas přinesl sobotní večer. Soupeř z Mostu zavařil vrchlabskému týmu a po dvou třetinách byl stav nerozhodný 3:3. V poslední části domácí zabrali, dali dvě branky ve vlastním oslabení a celkově zvítězili 7:3.