V říjnu 2020 vyšly tyto články:

14.10.Aktuální informaceLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší stručné zhodnocení úvodu sezóny a několik aktuálních informací.
10.10.Prostějov odjíždí z vrchlabského ledu se třemi bodyVRC - PRO 2:5, 10.kolo | Raina Tomanová10. kolo Chance ligy bylo v zápase Vrchlabí proti Jestřábům z Prostějova úspěšnější pro hostující tým. Dvě třetiny byly na vstřelené góly vyrovnané, v té poslední části ale skóroval jen Prostějov. Za HC Stadion se dvakrát trefil Heřman, za hostující si dva góly připsal Žálčík.
9.10.Sobotní zápas odehrajeme s ProstějovemVRC - PRO 2:5, 10.kolo | Raina TomanováDalší a na nějakou dobu poslední zápas odehraje HC Stadion proti týmu z Prostějova. V desátém kole se oba týmy potkají poprvé. Prostějov je v tabulce po devíti zápasech na 9. místě v tabulce. HC Stadion má odehraných pouze pět utkání, ale stejný počet bodů a okupuje 8. příčku.
7.10.Kontumace zápasu s PřerovemLucie HorčičkováKomise STK dnes rozhodla o kontumaci zápasu Přerov - Vrchlabí, který se odehrál v pondělí 5.10, ve prospěch našeho klubu. Původní výsledek 2:3 (SN) tedy neplatí a do tabulky bude započítáno vítěztví 0:5 a 3 body.
Důvodem kontumace je neoprávněný start hráče Přerova Ondřeje Kacetla.
6.10.K dalšímu zápasu do Frýdku-MístkuFRM - VRC 3:5, 9.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí má za sebou zatím čtyři ligové zápasy. S dnešním soupeřem se herně ještě nesetkal. Frýdek je aktuálně na 10. místě v tabulce, na kontě má po pěti odehraných zápasech devět bodů. Výhrou by se na něj HC Stadion bodové dotáhl.
6.10.Tři body vezeme z Frýdku-MístkuFRM - VRC 3:5, 9.kolo | Raina TomanováÚterním zápasem pokračovala Chance liga a HC Stadion se postavil proti Frýdku-Místku. První dvě třetiny byly gólově vyrovnané, oba týmy vstřelily po dvou brankách. V té třetí ale jasně dominovalo Vrchlabí, které přehrálo Frýdek 3:1 a odváží si celkové vítězství 5:3.
5.10.Jak získají permanentkáři HC Stadionu Vrchlabí přístup k bezplatným streamům na HokejkaTV.cz?Lucie HorčičkováPermanentkáři všech klubů Chance ligy,včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy i nadále zdarma.
Těm, kteří si o svůj kód již v říjnu napsali, !!!PLATÍ KÓD STÁLE STEJNÝ!!!
5.10.Z Přerova si HC Stadion přivezl dva bodyPRE - VRC 0:5, 1.kolo | Raina TomanováDalší zajímavý zápas přinesla dohrávka prvního kola letošní sezóny. V Přerově první třetina dopadla bezbrankově, v té další si dvougólový náskok zajistil HC Stadion. Ve třetí ale Zubři zabrali a nakonec se zápas dostal do prodloužení, kde po několika akcích vítěz znám nebyl. V nájezdech pak byli úspěšnější hosté, jedinými autory gólů během pěti sérii byli Heřman a Niko.
4.10.Dohrávka 1. kola se uskuteční 5.10. v PřerověPRE - VRC 0:5, 1.kolo | Vendula SahánkováV pondělí 5.10.2020 se odehraje dohrávka 1. kola Chance ligy, kdy HC Stadion Vrchlabí nastoupí proti HC Zubr Přerov. Zápas byl odložen kvůli karanténě vrchlabského celku.
2.10.Dalším soupeřem budou Litoměřice VRC - LTM 5:2, 4.kolo | Raina TomanováK dalšímu domácímu utkání nastoupí Vrchlabí proti HC Stadionu Litoměřice. S tímto protivníkem se vrchlabský tým setkal již v přípravě, kdy je hosté porazili poměrem 1:3.
K tomuto utkání jsme si pro Vás připravili opět DVĚ TIPOVACÍ SOUTĚŽE, ve kterých můžete soutěžit o cenu od HC Stadionu Vrchlabí. V jedné budete tipovat střelce prvního domácího gólu a ve druhé výsledek utkání po základní hrací době. Tipovat můžete na našem Facebooku nebo Instagramu do soboty 3.10.2020 do 18:00 hodin.
Během utkání vyhlásí náš moderátor 3 náhodná čísla vstupenek, která od nás obdrží dárek. Tito výherci si svou výhru budou moci vyzvednout během druhé přestávky před zimním stadionem v prostorách FanShopu.