HC Stadion Vrchlabí – Sobotní zápas odehrajeme s Prostějovem
Preview k zápasu

Sobotní zápas odehrajeme s Prostějovem

Raina Tomanová

Další a na nějakou dobu poslední zápas odehraje HC Stadion proti týmu z Prostějova. V desátém kole se oba týmy potkají poprvé. Prostějov je v tabulce po devíti zápasech na 9. místě v tabulce. HC Stadion má odehraných pouze pět utkání, ale stejný počet bodů a okupuje 8. příčku.

Prostějovští Jestřábi v posledních dvou zapásech neskórovali. Podlehli týmu ze Sokolova poměrem 2:5, bez bodu pro ně skončil také domácí zápas proti Drakům ze Šumperka. Naposledy urvali tři body v utkání proti Kadani, kde doma nasázeli soupeři osm gólů. Výsledkem 4:1 ve prospěch protihráčů skončil zápas s Havířovem I Ústím nad Labem.

HC Stadion má na kontě o čtyři utkání méně než jeho sobotní soupeř. Na kontě má ale stejně bodů, takže se očekává vyrovnaný zápas. V posledním odehraném se vrchlabskému týmu dařilo a ve Frýdku-Místku zvítězil 5:3. Zápas v Přerově skončil po samostatných nájezdech 3:2 pro HC Stadion, nakonec ale bylo komisí rozhodnuto o konzumaci ve prospěch Vrchlabí, které si tak připsalo 3 body.

Zápas se odehraje v sobotu 10. října od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu.