HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu do Frýdku-Místku

K dalšímu zápasu do Frýdku-Místku

06.10.2020

HC Stadion Vrchlabí má za sebou zatím čtyři ligové zápasy. S dnešním soupeřem se herně ještě nesetkal. Frýdek je aktuálně na 10. místě v tabulce, na kontě má po pěti odehraných zápasech devět bodů. Výhrou by se na něj HC Stadion bodové dotáhl.

V pondělí Vrchlabí odehrálo zápas v Přerově. Hosté ho měli skvěle rozehraný, svůj náskok 2:0 ale neudrželi a konečný výsledek byl zapsán až po samostatných nájezdech, kdy jedinými střelci byli vrchlabští hráči. Další vítězný zápas odehrál HC Stadion proti Porubě, kdy doma Ostravu porazil 3:2. Dva zápasy se mu nepovedly - na Slavii padl v prodloužení, proti Jihlavě nezvládl hlavně druhou třetinu.

Frýdek-Místek odstartoval sezónu zápasem na ledě Benátek. Tam prohrál poměrem 2:5. Další tři utkání se mu povedla, proti Ústí nad Labem se mu podařilo zvítězit 6:0, v Kadani to bylo pouze o jeden gól 3:2 a v Sokolově se mu střelecky také dařilo. V Šumperku ale Frýdek pohořel a naopak nedokázal vstřelit ani branku. Draci zvítězili poměrem 5:0.

Zápas se odehraje dnes 6. října od 17. hodin na zimní stadionu ve Frýdku-Místku.