V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Jak si vedly naše naděje v tomto týdnuDaniela UdatnáBěhem tohoto týdne nehrál své zápasy pouze A-team, ale také naše mladé naděje napříč kategoriemi. Zde najdete souhrn spolu s komentáři k zápasům.
5.10.INFORMACE PRO FANOUŠKYDaniela Udatná
Zde najdete kompletní informace pro fanoušky,
které se týkají opatření na derby s HC Bak Trutnov 7. 10.2017
6.10.Derby proti Drakům je tu!VRC - TRU 3:4, 8.kolo | Lucie HorčičkováV dalším zápase se HC Stadion Vrchlabí postaví svému rivalovi z Trutnova, se kterým tak sehraje první společný zápas letošní sezony. Nenechte si ujít strhující souboj plný napětí, emocí, osobních soubojů a krásných hokejových momentů již tuto sobotu 7.října 2017 na vrchlabském zimním stadionu.
7.10.HC Stadion Vrchlabí podlehl soupeři v prodlouženíVRC - TRU 3:4, 8.kolo | Daniela UdatnáHC Bak Trutnov porazil v dnešním zápase HC Stadion Vrchlabí v prodloužení 4:3. Autory branek domácích byli 19. Abraham (Oppelt, Filip), 47. Oppelt (Jirků, Šimoníček), 51. Matějček (Bláha), branky Trutnova vstřelili 27. Vácha (Kolář, Půlpán), 38. Suk (Smékal), 52. T. (Kastner.), 62. Kastner. Z tohoto zápasu si Stadion odnáší 1 bod, zatímco soupeř si připíše 2 body. Vrchlabí se tímto posouvá na 3. místo v tabulce.
9.10.Stadion zajíždí na led děčínských MedvědůDEC - VRC 6:3, 9.kolo | Alan ŠrámekVe středu je na programu deváté kolo druhé hokejové ligy. Na děčínském ledě bude k vidění šlágr kola, ve kterém se představí místní Medvědi, jenž jsou momentálně v tabulce druzí. Třetí Vrchlabí pojede bojovat na horkou půdu, kde letos dokázali sebrat body pouze Vlci z Jablonce. Přetěžké utkání čeká na hráče Vrchlabí ve středu v 18:00.
10.10.Souhrn mládeže 6.10. - 8.10.2017Daniela Udatná
Po týdnu Vám přinášíme další informace o tom, jak si vedly naše mladé hvězdy.
Všechny kategorie podaly výborné výkony a od našich trenérů si zasloužily jen slova chvály
11.10.Vrchlabí ztratilo body v DěčíněDEC - VRC 6:3, 9.kolo | Raina TomanováDevátým kolem pokračovala 2.liga. V něm HC Stadiom zajížděl na děčínský led. Po vyrovnaných dvou třetinách si tři body ukořistili domácí, kteří přehráli horaly v poslední části 3:0 a body tak zůstaly na domácí půdě.
12.10.Do Vrchlabí zavítají HC ŘisutyVRC - RIS 5:3, 10.kolo | Raina TomanováV dalším utkání sezony se proti sobě postaví HC Stadion a Buldoci z Řisut. Řisuty jsou aktuálně na posledním místě v tabulce, ačkoliv v posledním zápase zvítězily nad Kobrou Praha. Vrchlabští obsadili 4. místo po prohraném zápase s Děčínem.
14.10.Buldoci odjíždí z Vrchlabí bez boduVRC - RIS 5:3, 10.kolo | Alan ŠrámekStadion vyjel na led s tím, že po dvou nepovedených utkáních potřebuje bodovat naplno. Vrchlabí se dostalo po brankách Šťastného, Šimoníčka a Filipa ke konci druhé třetiny do vedení 3:1. Zdálo se, že Vrchlabí utkání bez problémů dotáhne do vítězného konce, ovšem zápas hosté nakonec zdramatizovali. Nejprve snížil Babický a pět minut před koncem vyrovnal Krpata. Jako správný kapitán se ukázal Martin Filip, který tři a půl minuty před koncem vstřelil vítěznou branku. Tři body poté ještě pečetil střelou do prázdné branky Jiří Šimoníček.
16.10.Jsem šťastný, že jsem si za Vrchlabí mohl zase zahrát, říká Jakub MoníkLucie HorčičkováNa sobotní zápas proti Řisutám nastoupil na střídavé starty mladý vrchlabský odchovanec Jakub Moník. Ten působí již pátým rokem v hradecké juniorce jako obránce. Na Vrchlabí vzpomíná velmi rád a je nadšený, že si za něj mohl opět zahrát. V rozhovoru prozradil, čemu se věnuje ve volném čase a jak zvládá školu kombinovat s hokejem.
17.10.Souhrn mládeže 13.10. - 15.10.2017Daniela UdatnáOpět Vám přinášíme shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
18.10.KDO DŘÍV PŘIJDE...Daniela Udatná...ten MÁ :)
Další volná středa si říká o nějakou novinku - a my ji pro Vás máme :)
!MÁME PRO VÁS SPECIÁLNÍ EDICI KULICHŮ HC STADION VRCHLABÍ!
20.10.V 11. kole ligy zavítá celek HC Stadion Vrchlabí do BílinyBIL - VRC 3:5, 11.kolo | Vendula Sahánková
21.10.Další vítězství veze Vrchlabí z BílinyBIL - VRC 3:5, 11.kolo | Raina TomanováDalší tři body do tabulky přidal HC Stadion po sobotním utkání v Bílině. Pěti brankami Draky zdolali a od soupeře odjeli s vítězným výsledkem 5:3.
22.10.Malé město - velký úspěchLucie HorčičkováV sobotu 14. října 2017 se uskutečnilo finále projektu Díky, trenére, ve kterém si náš šéftrenér mládeže Tomáš Jirků vybojoval 3. místo. Prozradil, jak se mu akce líbila, kdo všechno ho jel podpořit nebo také co plánuje udělat s výhrou.
23.10.Souhrn mládeže 20.10. - 22.10.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
24.10.Druhé derby se Dvorem - tentokrát na dvorském leděDKL - VRC 5:3, 12.kolo | Lucie HorčičkováPo sobotní výhře v Bílině odehraje HC Stadion Vrchlabí druhé derby proti HC RODOS Dvůr Králové na dvorském ledě. V prvním utkání nad Dvorem Králové zvítězilo domácí mužstvo 7:2. Jak se tentokrát bude dařit oběma týmům, můžete vidět na vlastní oči! Místa ve fan busu jsou stále volná!!!
25.10.Vrchlabští ze Dvora nevezou ani jeden bodDKL - VRC 5:3, 12.kolo | Vendula SahánkováHráči HC Stadion Vrchlabí srdnatě bojovali, ale nakonec bohužel domů body nevezou, HC RODOS Dvůr Králové nad Labem je převálcoval 5:3.Během zápasu bylo velké množství vyloučení. Díky nesportovnímu chování, které přišlo v předposlední minutě od hostujícího Urbana, byl větší počet vyloučení na straně HC Stadionu.
27.10.Na domácím ledě přivítáme SokolovVRC - SOK 3:5, 13.kolo | Raina TomanováSoutěž se přehoupla do druhé čtvrtiny a v sobotu se HC Stadion utká s Baníkem Sokolov. Jejich první vzájemný zápas dopadl lépe pro Vrchlabí, kdy na ledě Sokolova dokázalo zvítězit těsným poměrem 6:5.
28.10.Sokolovští si odváží z Vrchlabí tři bodyVRC - SOK 3:5, 13.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl velice napínavý, přesto se hostům více dařilo a odvážejí si z Vrchlabí tři body do tabulky. Akcí bylo mnoho, jedna střídala druhou, fanoušci fandili jako o život. Přestože je Sokolov daleko, tvrdé jádro fanklubu dorazilo a podporovalo svůj tým i u nás.