HC Stadion Vrchlabí – Derby proti Drakům je tu!
Preview k zápasu

Derby proti Drakům je tu!

06.10.2017
Lucie Horčičková

V dalším zápase se HC Stadion Vrchlabí postaví svému rivalovi z Trutnova, se kterým tak sehraje první společný zápas letošní sezony. Nenechte si ujít strhující souboj plný napětí, emocí, osobních soubojů a krásných hokejových momentů již tuto sobotu 7.října 2017 na vrchlabském zimním stadionu.

Dalším soupeřem, proti kterému se HC Stadion Vrchlabí postaví, je HC BAK Trutnov. Ten má na svém kontě z šesti odehraných zápasů 3 výhry - ve 4. kole proti Letňanům (5:1), v 5. kole proti Slanému (4:3) a tuto středu odehráli Draci sedmé kolo na domácím ledě proti Kobře, nad kterou zvítězili 4:2. Nyní jsou v tabulce na páté pozici s devíti body.

Domácí tým porazil v prvních dvou zápasech Dvůr Králové i Sokolov, ale ze třetího utkání si domů odvezli 3 body Letňany, které na vrchlabském ledě zvítězily 6:3. Tím se ale vrchlabští hráči nenechali rozhodit a v následujících zápasech opět zabojovali. Získali si tak tři další vítězství v řadě. Po 7. kole je Vrchlabí v tabulce na bronzové příčce s patnácti body.

Přijďte podpořit svůj tým v sobotu 7.října v 18:00 na zimní stadion ve Vrchlabí.

Slova Jiřího Jakubce, manažera HC Vrchlabí:

Volná středa nám dost pomohla. Všichni zranění, nemocní a polonemocní se doléčili a v tomto týdnu jsme potrénovali dle našich představ. Start do soutěže zatím máme vynikající a moc to chceme potvrdit právě proti Trutnovu. Do zápasu jdeme rozhodně jako favorité, ale derby je derby. Trutnov nebude mít co ztratit a svoji bojovností jistě bude zlobit. V našem týmu stále bude chybět Honza Niko. Zkoušeli jsme požádat o prominutí trestu, ale disciplinárka byla neúprosná, takže bude moci naskočit až příští sobotu proti Řisutům. Také Štěpán Havránek si tento víkend bude plnit povinnosti v Mountfieldu HK. Naopak, k dispozici by měl být T.Hejda a T.Tržický.

Sestava by tedy měla vypadat následovně:

Jelínek, Abraham

Hejda, Abrahám - Matějček, Jirků - Tržický, Pojkar - Chleborád

Maďar,Filip,Šťastný - Oppelt, Šimoníček, Bláha - Miškovský, Urban, Pšurný - Krsek, Mach, Kerekanič

Drobné změny na poslední chvíli nelze vyloučit.:-)

Zápas s Trutnovem již opět budeme natáčet a tak doufám, že TV Jasněnka bude moci sestříhat hodně našich gólových akcí.

Další dobrou zprávou je, že k týmu se již připojil M.Procházka a pomaličku se zapojuje do tréninků. Pokud půjde vše dle předpokladů, tak by mohl naskočit za cca. 4 - 5 týdnů.