Archiv článků

V lednu 2024 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Na domácím ledě Vrchlabí nestačilo na LetňanyVRC - LET 1:2, 5.kolo | Raina TomanováV prvním domácím zápase nadstavby se HC Stadionu Vrchlabí nepodařilo ukořistit ani jeden bod. Letňany ukázaly, kde mají svou sílu. Po první třetině, kdy vstřelily dvě branky, si dokázaly vedení udržet. V posledních minutách sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Zápas provázelo několik potyček mezi hráči.
30.1.Stadion vyzve v prvním domácím utkání nadstavby LetňanyVRC - LET 1:2, 5.kolo | Filip VedralPo víkendové pauze, způsobené Utkáním Hvězd 2. ligy v Příbrami, se soutěž vrací do správných kolejí. Vrchlabí i Letňany byly nuceni kvůli Utkání Hvězd odložit své zápasy 4. kola nadstavby.
Do 5. kola jdou oba celky s formou 2 výher z posledních 5 utkání. Favorit toho zápasu se tedy nedá určit. Fanoušci se můžou těšit na vyrovnaný souboj dvou týmů bojujících o co nejlepší výchozí pozici do play-off.
29.1.Výsledkový servis mládeže za 4. týden 2024Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 4. týden (22.-28.01.2024).
24.1.Vrchlabí veze z ústeckého ledu tři bodyUNL - VRC 1:3, 3.kolo | Raina TomanováVrchlabí se v nadstavbové části konečně dočkalo a získalo tři body. Na ledě v Ústí nad Labem se mu podařilo zvítězit poměrem 3:1, ačkoliv to byl někdy těžký boj. Po dvou prohrách v nadstavbě se tak HC Stadion znovu dočkal radosti z výhry a další může přidat přesně za týden doma proti Letňanům.
23.1.Třetí utkání nadstavby odehrajeme v Ústí nad LabemUNL - VRC 1:3, 3.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 24. ledna 2024 čeká naše hráče již třetí utkání nadstavbové části, ke kterému zajedou opět na soupeřův led. Tentokrát zamíříme do Ústí nad Labem, se kterým máme letos bilanci 2:0 na zápasy.
21.1.Akce Týden hokeje se nám opět vydařila!Lucie HorčičkováV neděli 21. ledna 2024 se na našem vrchlabském zimním stadionu uskutečnila každoroční akce Pojď hrát hokej, kterou zajišťuje Český svaz ledního hokeje.
Akce se tentokrát zúčastnilo 18 dětí a my pevně věříme, že si toto hokejové dopoledne s námi užily a že se s většinou ještě uvidíme v naší školičce bruslení nebo přímo v přípravce.
20.1.Ani z Tábora Vrchlabí body nevezeTAB - VRC 3:1, 2.kolo | Raina TomanováAni druhý zápas další části soutěže se vrchlabským hráčům nepovedl. Sice prohrával a dokázal vyrovnat, nakonec ale Tábor vstřelil celkem tři góly, zatímco HC Stadion odpověděl pouze jednou. Zatím je tedy po dvou utkáních bez bodů.
19.1.K dalšímu zápasu jedeme do TáboraTAB - VRC 3:1, 2.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí vyjíždí k dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát na led Tábora. S ním má ze základní části bohužel negativní bilanci. Teď si může krkonošský celek napravit reputaci, ačkoliv se dá předpokládat, že proti silnému Táboru to bude mít složitější.
17.1.Z Děčína jedeme s nášupem osmi gólůDEC - VRC 8:4, 1.kolo | Raina TomanováPrvní zápas nadstavby se bohužel HC Stadionu nevydařil. Zajížděl na led Medvědů z Děčína, odkud si přivezl prohru 4:8. Po dvou třetinách byl přitom stav nerozhodný 2:2, ale rozhodla třetí část, ve které se domácí prosadili celkem šestkrát a vrchlabskému celku nedali šanci.
16.1.Vyjádření k rozlosování nadstavby a změnám termínůLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší komentář k rozlosování nadstavbové části.
16.1.Stále existuje možnost vidět český tým.Vstupenky na jednotlivá utkání MS IIHF v ledním hokeji 2024 jsou v prodeji.Lucie HorčičkováPořadatelé Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě 16. ledna spustili prodej vstupenek na jednotlivé zápasy. Pro české fanoušky stále existuje možnost vidět v akci domácí tým.
16.1.K úvodnímu utkání části vítězů vyjede Stadion do DěčínaDEC - VRC 8:4, 1.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí si po vydařeném konci kalendářního roku 2023 připsal v tom novém na konto pouze 6 bodů z možných 12. Tuhle statistiku bude chtít napravit hned v prvním kole části vítězů na ledě v Děčíně.
HC Děčín se díky výhře nad Řisuty v posledním kole vrátil na 5. pozici, na které strávil velkou část sezóny.
13.1.HC Stadionu proti Chomutovu body nezískalVRC - CHP 0:2, 30.kolo | Raina TomanováPoslední zápas základní části skončil pro domácí HC Stadion Vrchlabí prohrou. Hned v první třetině hosté dvakrát skórovali, a to v posledních minutách třetiny. Další dvě sice přinesly zajímavé akce i šance domácích, ale nakonec z toho žádný gól do branky Pirátů nebyl. I tak si domácí odnesli zasloužené ovace od fanoušků.
12.1.Pokračování soutěže II. ligyLucie HorčičkováV sobotu skončí posledním kolem základní část II. ligy a my vám přinášíme informace o dalším pokračování této soutěže.
12.1.HC Stadion se v posledním zápase základní části představí doma proti Pirátům z ChomutovaVRC - CHP 0:2, 30.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí na domácím ledě přivítá Piráty Chomutov, kteří se drží na vrcholu tabulky a rozhodně poslední tři body základní části nenechají Vrchlabí zadarmo.
Piráti za sebou mají skvělou sezonu, ale také krkonošskému celku se v posledních týdnech daří.
30. kolo tak přinese zajímavý mač plný napětí a ukázkových akcí!
Partnerem tohoto utkání je Skiareál Špindlerův Mlýn.
10.1.Hronovu sebral HC Stadion všechny bodyHRO - VRC 3:7, 29.kolo | Raina TomanováZ Hronova odjíždí HC Stadion s výhrou 7:3. Ačkoliv to po prvních minutách hry nevypadalo, nakonec se mu povedlo otočit skóre zápasu a z ledu soupeře odjel se třemi body v kapse. Před posledním zápasem základní části je tak HC Stadion pozitivně namotivovány.
9.1.HC Stadion Vrchlabí vás zve na Týden hokejeLucie HorčičkováPřijďte v neděli 21.1.2024 v 8:30 na vrchlabský zimní stadion na akci Týden hokeje.
9.1.K dalšímu zápasu vyrážíme do HronovaHRO - VRC 3:7, 29.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí poprvé po osmi zápasech klopýtnul a v Táboře přišel o body. Další možnost k jejich získání dostane v Hronově, kam zajíždí ke středečnímu utkání. Do konce základní části zbývají už jen dva zápasy, venku s Hronovem a v sobotu doma s Chomutovem.