HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Nový Bydžov 9:4

6.kolo, sobota 14.10.2017, 10:30
Vrchlabí
Nový Bydžov
Houdek (Etflaiš) - Klanica, Barták, Paulíček, Kopecký, Kafka, Motyčka, Nývlt, Tříska, Hanuš, Piták, Prouza, Jakubec, Mrkva
Třetiny: 2:0,3:3,4:1  Branky: Motyčka 2, Klanica 2, Hanuš, Kopecký, Nývlt, Paulíček, Jakubec

Ohlasy trenérů

První třetina přinesla velkou převahu našich hráčů, kterou se, ale nedařilo vyjádřit střelecky. Druhá třetina nabídla úplně jiný obrazek, kdy naši hráči, lehce uspokojeni dosavadním průběhem, přestali bruslit a soupeř toho využil k vyrovnání hry. Po důrazné domluvě od trénérů, ale přinesla třetí třetina výrazně zlepšený výkon, který se tentokrát podařilo vyjádřit i střelecky. Za předvedený výkon je třeba klukům poděkovat a popřát jim ať si příští víkend užijí, protože nás čeká jednozápasové volno.