HC Stadion Vrchlabí – Tým 9. tříd vyzve v nadstavbové play-off sérii HC Frýdek-Místek
Mládež

Tým 9. tříd vyzve v nadstavbové play-off sérii HC Frýdek-Místek

Lucie Horčičková

Přijďte ve středu 3.4. a ve čtvrtek 4.4. povzbudit naše deváťáky v dalších domácích zápasech s Fýdkem-Místkem!

Naši deváťáci si sice nedokázali vybojovat přímý postup do extraligy, ale díky umístění na 2. místě mají ještě šanci v nadstavbě.
Zde je čeká také velice těžký soupeř, kterým je HC Frýdek-Místek. Oba týmy sehrají klasickou play-off sérii na 3 vítězné zápasy, přičemž náš tým, díky většímu počtu získaných bodů, má tu výhodu, že bude začínat v domácím prostředí.
My jsme na tento termín již měli naplánované ukončení provozu ledové plochy, ale vzhledem k výbornému výsledku deváťáků jsme vše uvážili a provoz protáhneme do čtvrtka tak, aby první dva domácí zápasy si ještě kluci mohli užít před fantastickým domácím publikem.
Tímto vás chceme na oba tyto zápasy pozvat! Tentokrát bude u vchodu možné zaplatit dobrovolné vstupné, které bude celé použito na financování autobusu pro kluky do Frýdku-Místku.